Keystone logo

Frederick Community College

A logo

مقدمه

Frederick Community College (FCC) یک کالج عمومی است که توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده میانه (MSCHE) معتبر شناخته شده است. Frederick Community College با کیفیت و مقرون به صرفه بودن متمایز است ، و آن را برای دانشجویان محلی قابل دستیابی و ارزشمند می کند. برنامه های معتبر ، دستورالعمل های جامع و هزینه های مقرون به صرفه حضور ، Frederick Community College از سال 1957 به مقصد یادگیری بیش از 200000 دانشجو تبدیل کرده است.

با تمرکز بر آموزش و یادگیری ، Frederick Community College دسترسی مقرون به صرفه و انعطاف پذیر در آموزش مادام العمر را فراهم می کند که پاسخگوی نیازهای فراگیران و جامعه است.

در محیط های یادگیری سنتی و جایگزین ، ما نیازهای جوامع محلی ، منطقه ای و جهانی خود را پیش بینی و پاسخ می دهیم. Frederick Community College نیازهای مختلف یادگیری و ترجیحات دانش آموزان را تشخیص داده و در قالب های یادگیری انعطاف پذیر که شامل گزینه های روز ، عصر ، آخر هفته ، آنلاین و ترکیبی است ، آموزش می دهد. علاوه بر این ، Frederick Community College دانشجویان فعلی دبیرستان دسترسی به دوره های کالج را از طریق برنامه های Open Campus و High-based Dual ثبت نام می کند.

مکان ها

  • Opossumtown Pike,7932, 21701, Frederick

سوالات