Keystone logo
© Carrianna Field
FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

مقدمه

درباره ما

FutboLab یک شرکت تخصصی در آموزش مربیان فوتبال در سطح حرفه ای است.

پروژه ما 10 سال پیش به عنوان یک ابتکار ورزشی و کارآفرینی به دنیا آمد و توسط یک گروه از بازیکنان فوتبال پرشور، فارغ التحصیلان ملی و بین المللی در ورزش های مختلف به دنیا آمد. این برای ایجاد حداکثر آمادگی تمام اعضای فوتبال ایجاد شده است: مربیان، بازیکنان و باشگاه ها، حرفه ای و نیمه حرفه ای.

مدرسه فوتبال FútbolLab یک مرکز فوتبال پیشرفته با دانش آموزان در بیش از 30 کشور است و هدف آن تخصص دادن به مربیان، حرفه ای فوتبال و فارغ التحصیلان در حوزه های ورزشی از طریق برنامه های مختلف سطح بالا، در زمینه آموزش ورزش در فوتبال و در سازمان هایی که نیاز به مدیریت نهادهای ورزشی یا شرکت ها را به شیوه ای تخصصی دارند.

از طریق دوره های گواهی شده ما توسط دانشگاه های معتبر در سطح ملی حمایت می شود و ما می خواهیم از طریق مشاوره و آموزش با استفاده از پیشرفته ترین متدولوژی، اشتیاق به ورزش و فوتبال را ارتقاء بخشد. ارائه 25 دوره آنلاین و ترکیبی با اعتبار دانشگاه، شامل متخصصانی است که در بهترین و مشهورترین باشگاه های اسپانیا و در سطح بین المللی به عنوان FC Barcelona، RCD Espanyol، Atletico De Madrid، Sevilla، Benfica و دیگران کار می کنند.

ماموریت

کمک به حداکثر توانایی و رسیدن به اهداف به لطف بهترین متخصصان آماده. علاقه مند به دنبال تعالی و حداکثر عملکرد هر یک از مربیان ما به منظور کمک به آنها از تاکتیکی، فنی، جسمی و روانی بهبود یافته است. ایجاد و ایجاد ارزش افزوده در رشد و توسعه حرفه ای و شخصی خود در طول دوره یادگیری.

نظر

به عنوان یک شرکت ورزشی موثر در زمینه تدریس در دنیای فوتبال، ملی و بین المللی شناخته شده است. برای پیشگامی از طریق یک سازمان موثر و کارآمد با کارایی بالا که خدمات مربیان با ارزش را ارائه می دهد. برای یک شرکت پیشرو در سراسر جهان و یک معیار برای رقبا اصلی ما با نوآوری دائمی در کیفیت خدمات ما.

ارزش

ما به اهمیت ورزش برای تشویق رشد شخصی و حرفهای مربیانمان اعتقاد داریم. بنابراین، از طریق FutbolLab ما می خواهیم ارزش هایی را که ما را بیشتر نمایندگی می کنند جذب کنیم. نوآوری، حرفه ای، آموزش، تعهد و کیفیت.

متدولوژی ما

FutbolLab متعهد به بهترین آموزش و افزایش توانایی مربیان فوتبال می باشد. ما در حال حاضر بهترین آکادمی آموزشی برای مربیان فوتبال آنلاین در اسپانیا است. موفقیت سازمان ما بر اساس اصول تلاش، وحدت، اعتماد، نظم و انضباط است. این اصول، به تعهد کارکنان ما و افزایش دانش مستمر از ورزش ما اضافه شده است، به ما امکان ارائه کامل ترین دوره های آموزشی برای تبدیل شدن به مربی کامل

ما هر روز در دسترس شما هستیم. علاوه بر این، ما یک مجتمع مجازی داریم که می توانید تمام اطلاعات را استخراج کنید. نظریه، مقالات تخصصی و فیلم ها به طور مداوم به روز می شوند تا شما از دست ندهید.

FUTBOLLAB راه حل را برای هر آنچه نیاز شما را فراهم می کند. شروع از ایدئولوژی جامع، بر اساس نظریه عمومی سیستم، که شامل فرآیندهای آماده سازی ورزشکار به صورت جهانی است، ما یک دوره بی نهایت داریم. زمینه های مختلف دانش، شامل جنبه هایی مانند آمادگی جسمانی، استفاده از روانشناسی برای مدیریت عاطفی، آماده سازی آموزش برای بازیکنان و دروازه بانان حوزه، تجزیه و تحلیل بازی و حتی مدیریت و هماهنگی نهادهای ورزشی آنها تخصص ما هستند از هر یک از آنها، ما یک زیربنای محتویاتی را که در دسته های کارشناسی ارشد، کارشناس و تکنسین قرار دارد، ارائه می دهیم، که می تواند بین عنوان دانشگاه یا عنوان خود را انتخاب کند و به شما اجازه می دهد که انتخاب خود را از آموزش درست تنظیم کنید.

تکمیل این بخش ها به دانش آموزان ما اجازه می دهد که مربیان برتر باشند. ما افراد پویا داریم که به هر تیمی داریم ما به سهم ما در توسعه حرفه ای که با آن کار می کنیم افتخار می کنیم. بسیاری از دانش و عمل فوق العاده ای را به دست آوردند که بدون دوره های آموزشی، معلمان و مربیان آنها نمی توانستند به دست آورند.

مکان ها

مکان ها
 • Barcelona

  Barcelona, اسپانیا

  • facebook
  • twitter

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات