Keystone logo
Futuregames

Futuregames

Futuregames

مقدمه

با مدارس در استکهلم، بودن، اسکلفتا، کارلستاد و مالمو (سوئد). نوردریسا (نروژ)؛ و به زودی در نیوزیلند در Dunedin، Futuregames طیف وسیعی از انواع مختلف آموزش و در سطوح مختلف، از دوره های کوتاه مدت برای متخصصان با تجربه گرفته تا برنامه های تمام وقت برای توسعه دهندگان بازی های آینده که تازه شروع به کار در صنعت کرده اند، ارائه می دهد. با تقریباً 20 سال تجربه Futuregames به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین آموزش های بازی در جهان رتبه بندی شده است و دانش آموزان سابق ما بیش از 11٪ از صنعت بازی های سوئدی را تشکیل می دهند که در هنر بازی، طراحی بازی، برنامه نویسی، بازاریابی بازی و غیره فعالیت می کنند. .دیدگاه ما

برای هر فردی شایستگی و زمینه ای فراهم شود تا بتواند به تغییر پایدار برای خود و جامعه کمک کند.»

ماموریت ما

"مدرسه ای باشیم که آموزش های نوآورانه ای ارائه می دهد که به افراد مهارت ها و ابزارهای به روز برای حل چالش های امروز و فردا را می دهد."


کنش پذیری؛ توانایی رفتن از فکر به عمل. جسارت کردن. درست انجام دادن کارها و اشتباه کردن. برای تست و انجام مجدد. تا اینکه بزند. با ما، شما به آزمون و خطا خوش آمدید. پیمودن مسیرهای جدید و گشودن درهای جدید هم کنجکاوی و هم شجاعت می خواهد. این کاری است که Futuregames انجام می دهد.

برنده-برد-برنده-برنده; بهترین حالت ما زمانی است که یک موشک چهار مرحله ای ایجاد می کنیم که در آن همه برنده می شوند. شما برنده می شوید، مدرسه برنده می شود، همساز برنده می شود و جامعه برنده می شود. ما همیشه موفق نمی شویم، اما اغلب موفق می شویم. و سپس ما تغییرات پایدار و دنیای بهتری را برای بسیاری ایجاد می کنیم.
ایجاد مشترک؛ شما خالق ما هستید و از شما دعوت می شود از ابتدا در پروژه ها و فرآیندهای خلاقانه شرکت کنید. شایستگی و تعهد دست به دست هم می دهند. و پس از آن باید به همسازان ما فرصت عمل و مشارکت داده شود. برای مشارکت و تعیین اهداف. فقط به سمت اهداف تمام شده ای که شخص دیگری قبلاً تصمیم گرفته است حرکت نکنید. به تنهایی اغلب قوی است، اما با هم این کار را حتی بهتر انجام می دهیم و آن را حتی بیشتر به سمت رشد پایدار پیش می بریم.
بازیگوشی؛ بازیگوشی یکی از ارزش های اصلی ماست. درخشش در چیزی پر از بازی، شادی و گفتگوی سازنده شکل می گیرد. آب و هوای بازیگوش و سهل‌انگیز مبنایی است که ما احساس خوبی داشته باشیم و جرات کنیم افکار و عقاید خود را آزمایش کنیم.
اول یادگیری؛ تکنیک، نرم‌افزار، مدل‌ها، روش‌ها، تجربیات و فرآیندهای واضح ابزاری برای خلاقیت‌های ما هستند. نیازهای دانش آموز، مشتری و کاربر هدف خلقت ماست. دست در دست اهداف و نیازهایتان. ابتدا باید یاد بگیریم و سپس به روش های مختلف تست و اجرا کنیم.ما به خود می بالیم که آموزش هایمان را تا جایی که می توانیم واقعی کنیم، و با برخی از بهترین شرکت های بازی مانند Avalanche Studios، Star Stable، Coldwood Interactive، Zordix، Paradox Arctic، Turborilla، Level Eight، North Kingdom، King کار می کنیم. ، Ubisoft، EA DICE، Fatshark Games، Starbreeze Studios، Glorious Games Group، NEAT Corporation، Epic Games و غیره هر سال به لیست اضافه می کنیم!

آمار

حرفه بازی خود را در سوئد با Futuregames شروع کنید!

در سال 2022 Futuregames به عنوان هفتمین مدرسه برتر طراحی و توسعه بازی در جهان و بهترین در شمال اروپا توسط Rookies رتبه بندی شد. Futuregames با بیش از 10 برنامه و دوره آموزشی که به زبان انگلیسی تدریس می شود، دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. ما یک محیط واقعاً جهانی را ارائه می دهیم که در آن ایده ها و دیدگاه های مختلف در تمام مکان های ما در سوئد - بودن، کارلستاد، اسکلفتا، استکهلم و اکنون نیز مالمو، با هم ملاقات می کنند!

سوئد - مرکز توسعه بازی ها

تخمین زده می شود که از هر چهار نفر در جهان یک نفر بازی ساخته شده توسط سوئدی ها را انجام داده است. پس جای تعجب نیست که بازی در سوئد در حال رونق است. درآمد صنعت بازی‌های سوئدی در سال 2021 به 2.7 میلیارد یورو افزایش یافت که با افزایش 28 درصدی، طبق فهرست توسعه‌دهندگان بازی سوئدی 2022.

و صنعت بازی بزرگتر از نام های بزرگی مانند Mojang، King و DICE است.

چرا Futuregames ؟

Futuregames با 25 سال تجربه در آموزش ساخت بازی، همواره به عنوان یکی از بهترین آموزش های بازی در جهان رتبه بندی شده است. دانشجویان سابق ما بیش از 14 درصد از صنعت بازی های سوئدی را تشکیل می دهند که در زمینه هنر بازی، طراحی بازی، برنامه نویسی، بازاریابی بازی و غیره فعالیت می کنند.

 • 90 درصد از دانشجویان ما ظرف 3 ماه پس از فارغ التحصیلی در این صنعت شغلی پیدا می کنند.
 • 14 درصد از صنعت بازی سوئد را فارغ التحصیلان Futuregames تشکیل می دهند.

  ویژگی های پردیس

  کمپ بازی بودن

  مکان‌های برتر، اکوسیستم رو به رشدی از شرکت‌های هیجان‌انگیز در فناوری و صنایع خلاق، مهم‌ترین خوشه بازی در شمال سوئد، و محوطه‌ای درست در کنار مدرسه با دوستان جدید.

  از فرصت استفاده کنید، به بودن بروید و یکی از این آموزش ها را انتخاب کنید:

  • برنامه نویس بازی C++ / C
  • هنرمند بازی
  • طراح بازی
  • QA / تستر بازی
  • توسعه دهنده بازی Indie

  Boden Game Camp مکان های مدرن و سازگار با فناوری اطلاعات و مناطق اجتماعی راحت را ارائه می دهد. شما به راحتی در محوطه ما در این مرکز زندگی می کنید. همچنین یک استودیوی کنفرانس و فیلم تازه ساخته، و همچنین خوشه‌های نوآورانه در بازی‌ها و صنایع دیجیتال وجود دارد.

  استارت آپ ها و بازیکنان بین المللی

  بسیاری از آنها شرکت‌های خود را راه‌اندازی می‌کنند و دیگران تصمیم می‌گیرند خود را در وب، تجارت الکترونیک و خوشه بازی که در مکان ظهور می‌کنند، تثبیت کنند. غول های چندگانه مانند گوگل و فیس بوک نیز چشمان خود را به بودن دوخته اند. سالانه، یکی از شناخته شده ترین رویدادهای بازی بین المللی ما برای زنان برگزار می شود، "Valkyrie Jam".

  ورزش های زمستانی و تفریحات تابستانی

  لاپلند سوئدی با شفق شمالی، اسکی، حرکت برفی، ماهیگیری، پیاده روی و خیلی چیزهای دیگر در انتظار شماست. تجربیات طبیعت که شما را غنی می کند و شما را تحریک می کند، مطالعات شما را چاشنی می کند. ما به جرات قول می دهیم که دوران تحصیل شما در بودن یک خاطره دوست داشتنی برای زندگی در سطوح مختلف خواهد بود - به پارک تجاری بودن خوش آمدید!

  مسکن تضمین شده در مجاورت یک زندگی اجتماعی

  هنگامی که شما در آموزش و پرورش در بودن پذیرفته می شوید مسکن تضمین شده است. جایگزین های مسکن به شکل ماژول های 18 متر مربع، تا 10 متر مربع اتاق دانشجویی وجود دارد.

  ایده های خود را در انکوباتور بازی ما به واقعیت تبدیل کنید

  در طول سال 2021 این امکان را برای شما ایجاد می کنیم که بازی خود را به بازار عرضه کنید. در NEXT شما می توانید در انکوباتور بازی ما پذیرفته شوید و 12 ماه دسترسی کامل به همه موارد ضروری برای عرضه بازی خود به بازار داشته باشید. یا می توانید با افراد همفکر ملاقات کنید، شبکه ایجاد کنید و با هم توسعه پیدا کنید.

  همه زیر یک سقف بازی

  در Boden Game Camp، همه چیز مربوط به بازی را می توان زیر یک سقف پیدا کرد. استودیوهای بازی، انکوباتور، و آینده شما را می توان تنها چند قدم بالاتر از آموزش پیدا کرد.

  باشگاه‌های ورزشی و رستوران‌هایی با پیشنهادهای سفارشی دانشجویان را می‌توانید در نزدیکی طبقه اصلی پیدا کنید. ما برای شما دانش آموز یک جاده مستقیم به دنیا ایجاد می کنیم، به همین دلیل است که کار زیادی با بازیگران بین المللی انجام می دهیم.

  به بودن خوش آمدید با تمرکز بر زندگی نزدیک!

  پردیس Skellefteå

  با همکاری "آزمایشگاه بازی Arctic" و Campus Skellefteå، ما آموزش های خلاقانه ای را در زمینه طراحی بازی و تجربه کاربری، مدیریت پروژه، برنامه نویسی بازی، و همچنین هنر بازی انجام می دهیم. در اینجا، خانه های دانشجویی و شرکت هایی را خواهید یافت که علاقه مند هستند شما را به عنوان کارآموز خود داشته باشند. یک اتحادیه دانشجویی فعال، اجتماع و فعالیت‌های فراوان را تضمین می‌کند.

  تمرکز بازی و آموزش

  Arctic Game Lab و صنعت بازی‌سازی رو به رشد، صبحانه‌های بازی، شب‌های بازی‌های ویدیویی و رومیزی، و پارازیت‌های بازی را ترتیب می‌دهند. سالن پردیس، با سالن بدنسازی، سالن ورزش، و هنرهای رزمی، تمرینات بدنی را ارائه می دهد.

  امکانات مدرن و “Musik på Älven”

  آموزش‌ها در مکان‌هایی که اخیراً بازسازی شده نزدیک رودخانه برگزار می‌شوند، جایی که دانش‌آموزان برای جشنواره‌های موسیقی تابستانی روی قایق‌های بادی شناور می‌شوند. Skellefteå شهری جوان و در حال رشد با یکی از بهترین جشنواره های فرهنگ بازی در جهان، "Nordsken" است.

  ماندن در نهایت آسان است…

  "اگر برای تحصیل به Skellefteå بیایید، ممکن است هرگز اینجا را ترک نکنید. برنامه من این بود که دو سال بمانم. من روی 15 هستم و در حال شمارش هستم و هیچ برنامه ای برای جابجایی ندارم. شما می توانید تا زمانی که بخواهید در Skellefteå زندگی کنید، رشد کنید و توسعه پیدا کنید. امکانات بی پایان هستند!» – اما پریتو – مدیر انجمن Arctic Game Lab

   پذیرش ها

   نحوه درخواست برای Futuregames در سوئد

   برای یادگیری نحوه ایجاد درخواست به عنوان یک دانشجوی بین المللی در سوئد، لطفاً به صفحه دانشجوی بین المللی Futuregames بروید و به بخش "اعمال" بروید. قبل از ارسال درخواست خود، مطمئن شوید که تمام اطلاعات صفحه دانشجویان بین المللی ما را بخوانید. در آنجا، تمام اطلاعات مهم در مورد روند درخواست، هزینه های تحصیل، اجازه اقامت/ویزا، محل اقامت و غیره را خواهید یافت.

   نحوه درخواست برای Futuregames در لهستان

   اگر به فکر تحصیل در Futuregames در ورشو، لهستان هستید، این اطلاعات برای شماست.

   قیمت های ویژه برای تحصیلات ما در لهستان فقط در سال 2023:

   هنرمند بازی - 2450 یورو / ترم (× 4 ترم). مجموع: 9800 یورو

   طراح بازی - 2450 یورو / ترم (× 4 ترم). مجموع: 9800 یورو

   برنامه نویس بازی - 1990 یورو / ترم (x 5 ترم). مجموع: 9950 یورو

   فرآیند برنامه

   برای درخواست برای تحصیل در Futuregames در ورشو، لطفا نمونه کارها، رزومه کاری و یک نامه قصد خود را به آدرس زیر ارسال کنید: rekrutacja@ Futuregames .se. درخواست ها تا تکمیل کلاس ها پذیرفته می شود.

   نامزدهای منتخب به یک جلسه الکترونیکی کوتاه دعوت خواهند شد تا از تسلط خود به زبان انگلیسی مطمئن شوند (سطح زبان ارتباطی الزامی است).

   اگر در مورد Futuregames در لهستان سؤالی دارید، لطفاً با Piotr Matecki در [email protected] تماس بگیرید.

   الزامات ویزا

   اگرچه Changemaker Educations / Futuregames می‌تواند راهنمایی‌هایی را در مورد آژانس مهاجرت ارائه کند، اما این مسئولیت خود دانش‌آموز است که اطمینان حاصل کند که واجد شرایط دریافت مجوز اقامت سوئد برای مدت تحصیل هستند و همه شرایط مهاجرت را برآورده می‌کنند. از آنجایی که روند درخواست ممکن است زمان بر باشد، ما همه متقاضیان موفق را تشویق می کنیم تا به محض صدور "نامه پذیرش" آنها از مدرسه، روند را آغاز کنند.

   آموزش‌ها در Changemaker Educations/ Futuregames به‌عنوان «آموزش‌های حرفه‌ای عالی» تعیین شده‌اند. به همین دلیل، دانشجویان بین المللی برای مجوز اقامت تحت رده "آموزش عالی" درخواست می کنند. لطفاً به صفحه دانشجویی بین المللی ما (بخش "اجازه اقامت/ویزا") بروید تا پیوندهای مستقیم به آژانس مهاجرت سوئد را بیابید.

   دانشجویان بین المللی از برخی کشورها نیز ممکن است نیاز به دریافت ویزای معتبر برای مدت تحصیل داشته باشند.

   توجه: شهروندان اتحادیه اروپا برای تحصیل در سوئد نیازی به درخواست اجازه اقامت یا ویزا ندارند. با این حال، پس از ورود به سوئد، باید در اداره مالیات سوئد ثبت نام کنید.

   بورسیه و بودجه

   <span translate="no">Futuregames</span> خانه های باز 2023

   با کارکنان و دانش‌آموزان Futuregames آشنا شوید، درباره مدرسه بیشتر بدانید و به همه سؤالات خود پاسخ دهید!

   رتبه بندی

   حرفه بازی خود را در سوئد با Futuregames شروع کنید!

   در سال 2022 Futuregames به عنوان هفتمین مدرسه برتر طراحی و توسعه بازی در جهان و بهترین در شمال اروپا توسط Rookies رتبه بندی شد. Futuregames با بیش از 10 برنامه و دوره آموزشی که به زبان انگلیسی تدریس می شود، دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. ما یک محیط واقعاً جهانی را ارائه می دهیم که در آن ایده ها و دیدگاه های مختلف در تمام مکان های ما در سوئد - بودن، کارلستاد، اسکلفتا، استکهلم و اکنون نیز مالمو، با هم ملاقات می کنند!

   سوئد - مرکز توسعه بازی ها

   تخمین زده می شود که از هر چهار نفر در جهان یک نفر بازی ساخته شده توسط سوئدی ها را انجام داده است. پس جای تعجب نیست که بازی در سوئد در حال رونق است. درآمد صنعت بازی‌های سوئدی در سال 2021 به 2.7 میلیارد یورو افزایش یافت که با افزایش 28 درصدی، طبق فهرست توسعه‌دهندگان بازی سوئدی 2022.

   و صنعت بازی بزرگتر از نام های بزرگی مانند Mojang، King و DICE است.

   چرا Futuregames ؟

   Futuregames با 25 سال تجربه در آموزش ساخت بازی، همواره به عنوان یکی از بهترین آموزش های بازی در جهان رتبه بندی شده است. دانشجویان سابق ما بیش از 14 درصد از صنعت بازی های سوئدی را تشکیل می دهند که در زمینه هنر بازی، طراحی بازی، برنامه نویسی، بازاریابی بازی و غیره فعالیت می کنند.

   • 90 درصد از دانشجویان ما ظرف 3 ماه پس از فارغ التحصیلی در این صنعت شغلی پیدا می کنند.
   • 14 درصد از صنعت بازی سوئد را فارغ التحصیلان Futuregames تشکیل می دهند.

   مکان ها

   • Stockholm

    Åsögatan 117, 116 24, Stockholm

   • Boden

    Teknikvägen 3, 961 50, Boden

    • Skellefteå

     Bockholmsvägen 23, 931 62, Skellefteå

     • Karlstad

      Sommargatan 101A, 656 37, Karlstad

      • Warsaw

       Warsaw, لهستان

       سوالات