Keystone logo
© General Assembly
General Assembly

General Assembly

General Assembly

مقدمه

در مجمع عمومی، هر کسی می‌تواند با کسب مهارت‌های فنی مورد تقاضا در عرض سه یا هشت ماه، برای شروع حرفه‌ای در زمینه کدنویسی یا داده یا طراحی UX آماده کار شود. بوت کمپ‌های مجمع عمومی توسط مربیانی هدایت می‌شوند که متخصصان حرفه‌ای در رشته خود هستند، توسط یک پلت فرم خدمات حرفه‌ای برای یافتن شغلی که می‌توانید دوستش داشته باشید، پشتیبانی می‌شوند، و توسط شبکه‌ای متشکل از 100000+ فارغ‌التحصیل در سراسر جهان تقویت می‌شوند.

بوت کمپ ها برنامه هایی برای مبتدیان هستند که پیش نیاز کمی یا بدون پیش نیاز دارند. دانش‌آموزان با تیم پذیرش مجمع عمومی صحبت می‌کنند تا پیشینه، اهداف شغلی، سبک یادگیری، واجد شرایط بودن بورسیه تحصیلی و گزینه‌های تامین مالی را که به بهترین وجه با نیازهایشان مطابقت دارد، بررسی کنند. به عنوان یک فارغ التحصیل، مجموعه ای از پروژه های فردی و تیمی خواهید داشت که آمادگی شغلی شما را برای استخدام مدیران نشان می دهد، یک پلت فرم خدمات شغلی برای راهنمایی شما در جستجوی شغل، و شبکه ای از متخصصان که حرفه خود را متحول کرده اند.

مأموریت

ماموریت مجمع عمومی پرورش جامعه جهانی از افرادی است که برای پیگیری کاری که دوست دارند توانمند باشند. چشم انداز ما تبدیل شدن به یک شرکت شناخته شده در سراسر جهان برای ایجاد مسیرهای شفاف برای تحول آفرین ترین کار صنعت است. ما این کار را توسط:

 • ارائه بهترین آموزش عملی در کلاس در زمینه فناوری، تجارت، داده Ùˆ طراحی.
 • فراهم کردن دسترسی به فرصت هایی Ú©Ù‡ مهارت ها، اعتماد به نفس Ùˆ آزادی را در شغل فرد ایجاد Ù…ÛŒ کند.
 • رشد یک شبکه جهانی از کارآفرینان، متخصصان Ùˆ شرکت کنندگانی Ú©Ù‡
  روی موفقیت یکدیگر سرمایه گذاری می کنند.

بهترین مسیر شما برای یک حرفه فناوری جدید

اتصالات درست را ایجاد کنید

به شبکه ای نزدیک به 100000 نفر از فارغ التحصیلان شرکت های فناوری برتر در سراسر جهان - به علاوه یک شبکه شریک استخدام جهانی متشکل از نزدیک به 20000 کارفرمای برتر که به فارغ التحصیلان GA اعتماد دارند، ضربه بزنید. به عنوان بخشی از گروه Adecco، ما دسترسی بی نظیری داریم - برای فرصت های شغلی بی نظیر.

از روز اول آماده کار باشید

مهارت‌های فنی واقعی و عملی را که برای شروع یک شغل جدید یا حرکت به سمت یک نقش جدید نیاز دارید، به‌علاوه مهارت‌های نرمی که برای آماده شدن برای کار نیاز دارید، قبل از رسیدن به اولین روز خود به دست آورید.

از ProS صنعت بیاموزید

از مربیانی با تجربه دنیای واقعی در شرکت های فناوری برتر بیاموزید. آنها آنجا بوده اند - و می دانند که کارفرمایان برتر در زمینه استعدادهای فناوری به دنبال چه هستند.

برای تقویت موفقیت، مربیگری شغلی دریافت کنید

با یک مربی حرفه ای اختصاصی کار کنید - و راهنمایی لازم برای از بین بردن اهداف شغلی خود را دریافت کنید.

پذیرش ها

خط مشی و رویه پذیرش

پذیرش در هر دوره General Assembly ، به استثنای دوره‌هایی که در گرجستان ارائه می‌شوند، مستلزم این است که دانش‌آموز دارای دیپلم دبیرستان یا معادل آن (دیپلم آموزش عمومی - GED) یا دیپلم از یک موسسه آموزش عالی معتبر توسط انجمن اعتباربخشی به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده باشد. اداره آموزش و پرورش. General Assembly دانشجویان توانمند به منفعت را نمی پذیرد.

دانشجویان بین المللی و خدمات زبان انگلیسی

General Assembly خدمات ویزا را به دانشجویان بالقوه سایر کشورها یا خدمات زبان انگلیسی ارائه نمی دهد. General Assembly همچنین وضعیت دانشجویی یا هزینه های مرتبط را تضمین نمی کند. General Assembly آموزش زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم ارائه نمی دهد. تمام آموزش ها به زبان انگلیسی انجام می شود. مهارت زبان انگلیسی توسط:

 • مصاحبه پذیرش
 • دریافت مدارک تحصیلی قبلی، همانطور که در خط مشی پذیرش آمده است.
 • دریافت نمره آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) 80 یا بالاتر برای آزمون مبتنی بر اینترنت و 550 یا بالاتر برای آزمون کاغذی.

روش پذیرش

فرآیند پذیرش ما به گونه ای طراحی شده است که ویژگی های اصلی را که دیده ایم به دانش آموزان کمک می کند تا در برنامه و بعد از آن موفق شوند، طراحی شده است. پس از درخواست، ما آن را بررسی می کنیم و متقاضیان منتخب را به مصاحبه تلفنی منتقل می کنیم. در طول این مصاحبه، ما در مورد سوابق شما بیشتر می آموزیم و شما فرصتی برای پرسیدن سوالات خواهید داشت. اگر مصاحبه تلفنی موفقیت‌آمیز باشد، شما را به ارزیابی تشخیصی و/یا پذیرش کار (در صورت وجود برای دوره انتخابی‌تان) منتقل می‌کنیم.

پس از انجام تمام مراحل لازم در این فرآیند، تاییدیه پذیرش خود را از نماینده پذیرش دریافت خواهید کرد.

بورسیه و بودجه

GA-type-header GA-m-bottom-md hero-callout--header">نحوه پرداخت هزینه GA

GA-type-body GA-m-bottom-sm hero-callout--subhead">پتانسیل با وضعیت مالی تعریف نمی شود - فرصت نباید متفاوت باشد. در General Assembly ، ما معتقدیم که همه باید بتوانند به یک حرفه فناوری با رشد بالا دسترسی داشته باشند. سرمایه گذاری در آموزش گام بزرگی است، به همین دلیل ما طیف وسیعی از تامین مالی را ارائه می دهیم.

گزینه ها در یک نگاه

تامین مالی هرگز نباید شما را از شروع یک شغل کامل باز دارد. صرف نظر از جایی که در سفر تحصیلی خود هستید، گزینه های تامین مالی ما با در نظر گرفتن شما طراحی شده است. در اینجا خلاصه ای از گزینه های ما آمده است:

خرید و فروش اقساطی

پرداخت شهریه خود را در سراسر دوره به صورت اقساطی تقسیم کنید.

وام

با یکی از بهترین شرکای وام دهی ما برای وام درخواست دهید.

وام سهم درآمد (ISL)

پرداخت شهریه را به تعویق بیندازید و پس از دریافت شغلی با درآمد حداقل 40000 دلار در سال، درصدی از درآمد خود را بازپرداخت کنید.¹

GI Bill® Benefit

کهنه سربازان می توانند از مزایای GI Bill® خود برای یادگیری در پردیس های منتخب ایالات متحده استفاده کنند.

حمایت کارفرما

از کارفرما بخواهید هزینه برنامه شما را با مزایای تحصیل در محل کار پوشش دهد.

بورس تحصیلی

برنامه‌های تأثیر اجتماعی و تخفیف‌های شهریه، زمینه را برای جوامع کم‌نماینده فراهم می‌کند.

توصیفات دانشجویی

چرا در General Assembly درس بخوانید؟

الهام گرفتن

نحوه تفکر و یادگیری مردم را شکل دهید، از توسعه دهندگان جوان گرفته تا کارمندان شرکت های Fortune 500.

جامعه

برای دستیابی به اهداف و رشد کسب و کار خود با همتایان باهوش و پرشور همکاری کنید.

رشد

مهارت های حرفه ای را از طریق مربیگری، توسعه شغلی و کلاس های رایگان GA توسعه دهید.

فواید

کار و زندگی را با مرخصی سخاوتمندانه با حقوق، مرخصی والدین و موارد دیگر متعادل کنید.

مکان ها

 • Toronto

  Adelaide Street West, 331, M5V 1R5, Toronto

 • London

  GA London, The Relay Building 1st Floor, 114 Whitechapel High Street London, E1 7PT, London

 • Manama

  Bahrain Institute of Banking and Finance Building 1306, 346 Rd 4625, Manama, Bahrain, 4625, Manama

  • New York

   GA NYC (Manhattan), Classrooms 10, East 21st Street New York , 10010, New York

  • Paris

   3 rue de Rossini , 75009, Paris

  • Sydney

   1 Market Street, Podium Building (entry via Kent Street, to the red-brick building, next to My Lua) Sydney, NSW, 2000, Sydney

  • Singapore

   79 Anson Rd, Level 20, 079906, Singapore

  سوالات