Keystone logo
Glendale Community College

Glendale Community College

Glendale Community College

مقدمه

Glendale Community College (گلندیل ، کالیفرنیا) در سال 1927 تاسیس شد و در این مدت "بیش از 85 سال تعالی و کیفیت آموزشی" ارائه می دهد. کالج Glendale یا " GCC " توسط نهاد معتبر منطقه ای "WASC" کاملاً معتبر شناخته شده و در هر ترم معین 16000 دانشجو ثبت نام می کند. این کالج همچنین دارای یک بخش برنامه دانشجویی بین المللی فعال و پویا است - 500 دانشجوی بین المللی از بیش از 50 کشور جهان را ثبت نام می کند. GCC یکی از بالاترین "نرخ انتقال" ها را به دانشگاه های چهار ساله در سیستم کالج های دو ساله جامعه کالیفرنیا دارد. این سیستم برای دانشجویان بین المللی ایده آل است زیرا به دانشجویان ویزای F-1 اجازه می دهد تا در برنامه های دوره کارشناسی خود در ایالات متحده وقت و هزینه صرفه جویی کنند.

46563_GCCADBldg..jpg

دفتر دانشجویی بین المللی

  • کارکنان حرفه ای تمام وقت با تجربه سفر در جهان و مهارت های زبانی متعدد.
  • پشتیبانی کامل از پردازش ، ارزیابی و ثبت نام موفقیت آمیز پذیرش.
  • خدمات پشتیبانی کامل برای مشاوره تحصیلی / ثبت نام کلاس و مشاوره مهاجرت. "گرایش جدید دانشجویی" ترم های پاییز و بهار را ارائه داد.
  • فعالیت های برنامه نویسی هم در دانشگاه و هم در خارج از دانشگاه با باشگاه دانشجویان بین المللی. دولت فعال دانشجویی. انجمن ، همراه با باشگاه ها ، مسابقات و دو و میدانی.
  • مکانهای مسکن و خانواده میزبان خارج از پردیس "Homestay"

آمار سریع

اعتباربخشی: موسسه کاملاً معتبر: WASC: انجمن غربی مدارس و کالج ها. GCC در سال 1927 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین کالج های انجمن CA است. "بیش از 90 سال تعالی آموزشی.

شرایط پذیرش: ریز نمرات و دیپلم دبیرستان. در صورت انتقال مستقیم از کالج یا دانشگاه مستقر در ایالات متحده ، حداقل نمره 2.0 یا "C". TOEFL حداقل امتیاز 45 را در iBT کسب می کند یا IELTS "نمره باند" حداقل 4.5 را دارد - اگر انگلیسی زبان اول تدریس شما نیست. همچنین ، برگه استشهاد نامه پشتیبانی و بیانیه بانکی ، و مقاله شخصی یک صفحه ای. "پذیرش مشروط" برای دانشجویان بدون TOEFL یا IELTS و انتقال از برنامه آموزشگاه زبان در دسترس است.

محوطه دانشگاه و تسهیلات: پردیس زیبا و مدرن با 100 هکتار و 25 ساختمان ، واقع در دامنه های "کوههای رافائل" - مشرف به شهر گلندیل و بخشهایی از خط آسمان بزرگ لس آنجلس و مترو. موقعیت بسیار امن حومه در محله مسکونی ایده آل خانه ها. از شهر گلندیل به عنوان "شهر جواهرات" در جنوب کالیفرنیا یاد شده است.

مدارک تحصیلی ارائه شده: کاردانی در هنر (AA) ، دانشیار در علوم (AS) ؛ همراه با برنامه های گواهینامه کوتاه مدت و دوره های آموزش عمومی. در مجموع 75 رشته دانشگاهی ارائه شده است. به طور کامل قابل انتقال به دانشگاه های چهار ساله در ایالات متحده است

تعداد ثبت نام: در کل 15000 دانشجو. شامل 500 دانشجوی بین المللی ویزا (هر ترم) از بیش از 50 کشور است. کشورهای برتر به طور سنتی نماینده کره جنوبی ، ژاپن ، چین ، هنگ کنگ ، اندونزی ، ویتنام ، تایوان ، سوئد ، عربستان سعودی ، فیلیپین ، برزیل و ارمنستان هستند.

دانشکده / کارکنان: مربیان تمام وقت و پاره وقت دانشکده - که در رشته انتخابی خود مدرک کارشناسی ارشد و دکترا را کسب کرده اند. کلاسهای کوچک (متوسط کلاس 25 تا 30 دانشجو) ، سمینارها و آزمایشگاههای علوم کامپیوتر / مدرن.

مسکن و "اقامتگاه ها": مسکن خارج از دانشگاه شامل آپارتمان ها ، مهمانخانه ها و خانواده های میزبان آمریکایی یا گزینه های "Homestay" از طریق شرکت جایگزینی Homestay - ISP ، مکان های دانشجویی بین المللی است. توجه: امکانات مسکن یا خوابگاه در دانشگاه موجود نیست. برای Homestays با ISP تماس بگیرید: [email protected] ؛ وب سایت: www.ISPHomestays.com.

رشته های اصلی تحصیل: 75 رشته دانشگاهی منتهی به مدرک دانشگاهی. رشته های محبوب تحصیلی شامل حسابداری ، طراحی انیمیشن ، هنرها / هنرهای زیبا ، هواپیمایی (گواهینامه پرواز) است. مدیریت بازرگانی ، علوم کامپیوتر / سیستم های اطلاعاتی ، هنرهای آشپزی (با مدیریت رستوران / هتل) ؛ رقص ، طراحی گرافیک ، ارتباطات جمعی ، موسیقی ، علوم بهداشتی / پرستاری RN ، علوم طبیعی / فیزیکی ، تئاتر و هنرهای نمایشی.

نرخ انتقال به دانشگاه ها: Glendale Community College طور سنتی یکی از بالاترین "نرخ انتقال" ها را در سیستم کالج های محلی کالیفرنیا دارد. بیشتر دانشجویان کالج گلندیل (پس از اتمام دوره کاردانی و حداقل 60 واحد اعتبار ترم) به دانشگاه های مختلف متشکل از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) یا سیستم دانشگاه کالیفرنیا (UC) منتقل می شوند. همچنین ، "موافقت نامه های انتقال" با بسیاری از م institutionsسسات خصوصی شامل دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) ، دانشگاه لویولا مریونت ، دانشگاه پپردین است. و کالج Occidental - در میان سایر موسسات معتبر منطقه ای. GCC "src =" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto،f_auto،w_743،c_limit/element/45/45995_Screen_Shot_2017-03-28_at_5.36.00_PM.png "alt =" GCC "/ >

برنامه های آموزشی

Glendale Community College از سال 1927 در خدمت گلندیل و مناطق اطراف آن بوده است و شهرت زیادی در زمینه تعالی دانشگاهی دارد که نیازهای یک جهان در حال تغییر را برآورده می کند. Glendale CC به عنوان یک م institutionسسه کاملاً معتبر ، انواع مهیج برنامه های آکادمیک ، حرفه ای و کوتاه مدت را ارائه می دهد. این کالج حدود 75 رشته دانشگاهی را که منجر به مدرک کاردانی می شود ، همراه با انتخاب گسترده ای از دوره های آموزش عمومی - این امکان را به دانشجویان می دهد تا دو سال اول دانشگاه را تکمیل کنند و سپس به دانشگاهی با موقعیت کامل متوسطه منتقل شوند. این به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا در هزینه و وقت خود برای تحصیل در ایالات متحده صرفه جویی کنند. دانشجویان بین المللی در گلندیل می توانند جلسات فردی را با مشاوران دانشگاهی ترتیب دهند که به دانشجویان در مورد برنامه تحصیلی ، مهارت های جهت یابی عمومی مورد نیاز برای موفقیت و ثبت نام دوره به عنوان دانشجوی تمام وقت (12 واحد در هر ترم) مشاوره می دهند.

GCC

مکان و آب و هوا

Glendale Community College در شهر Glendale واقع شده است ، یک جامعه مسکونی امن و حومه ای در حدود ده مایلی (یا 20 کیلومتری) شمال شرقی لس آنجلس. کالج Glendale با ترکیبی از مدرن و سنتی ، یک پردیس کوهستانی زیبا را در دامنه کوههای San Rafael مشرف به دره های Glendale و قسمت هایی از افق لس آنجلس ارائه می دهد. این دانشگاه شامل 100 هکتار و 18 ساختمان است ، از جمله مجموعه جدید "مرکز علوم" با Planetarium و مرکز دانشجویی / کتابفروشی ، کافه تریا و هنرهای آشپزی تازه بازسازی شده. سایر خدمات و امکانات رفاهی شامل کتابخانه بازسازی شده ، آزمایشگاه های مختلف رایانه ای ، مرکز بهداشت دانشجویی ، مرکز انتقال ، مرکز ریاضیات / علوم ، مرکز فناوری پیشرفته ، سالن نمایش هنرهای نمایشی ، نمایشگاه های هنر دانشجویی ، مرکز تناسب اندام و پیست ورزشی است. شهر گلندیل 200000 نفر سکنه دارد. آب و هوای جنوب کالیفرنیا به طور کلی در طول سال دارای آب و هوایی معتدل و گرم است و دمای آن از 15 درجه سانتیگراد در ماه های زمستان تا 35 درجه سانتیگراد در تابستان متغیر است.

زندگی دانشجویی بین المللی

کلیه دانشجویان بین المللی جدید قبل از ترم های پاییز و بهار لازم است که در یک گرایش خاص شرکت کنند. دانش آموزان تشویق می شوند که حداقل دو هفته قبل از شروع کلاسهای ترم برای مشاوره ویژه ، آزمایش و برنامه ریزی دوره آکادمیک به آنجا بیایند. دانشجویان توسط رئیس دانشکده ، اساتید مختلف ، کارمندان ، پرسنل پذیرش و نمایندگان بیمه درمانی مورد استقبال قرار می گیرند. در مراحل ثبت نام به دانشجویان دستورالعمل ها و راهنمایی های دقیق ارائه می شود. کلیه مقررات و مراحل مربوط به مهاجرت با جزئیات توضیح داده شده است. آزمون جایگذاری انگلیسی برای دانشجویانی که قبل از جهت گیری قادر به شرکت در آزمون نبوده اند در دسترس است. اطلاعات مربوط به مسکن خارج از دانشگاه برای دانشجویان علاقه مند به آپارتمان ، محل اسکان هم اتاقی یا شاید زندگی در یک خانواده آمریکایی میزبان در دسترس قرار می گیرد. جمعیت دانشجویان بین المللی در گلندیل بخشی فعال و جدایی ناپذیر از جامعه کالج است. از نکات برجسته فرهنگی و اجتماعی می توان به انجمن دانشجویان بین المللی مرتبط با دولت دانشجویی و "هفته جهانی" سالانه در بهار اشاره کرد که شامل یک نمایش مد ، موسیقی جهانی ، نمایشگاه های فرهنگی ، نمایشگاه غذا و رقص شام است. دفتر بین الملل همچنین "سفرهای میدانی" مختلف را به جاذبه های محلی اطراف کالیفرنیای جنوبی ترویج می کند.

46564_GCCPlanetariumDome.jpg

مکان ها

  • Glendale

    1500 North Verdugo Road , 91208-2894, Glendale

سوالات