Keystone logo
GeniusQuest Film Academy

GeniusQuest Film Academy

GeniusQuest Film Academy

مقدمه

آکادمی فیلم GeniusQuest TM

آکادمی فیلم GeniusQuest TM دوره های دیپلم و گواهینامه دانشگاه را ارائه می دهد که بطور خاص برای تسریع حرفه شما در رسانه های دیجیتال و سرگرمی طراحی شده اند. ما یک محیط الهام بخش و پرانرژی را ارائه می دهیم که در آن شما با تمرین متخصصان صنعت راهنمایی می شوید و با همسالان همکاری می کنید. شما می توانید تجربه صنعت دنیای واقعی را بدست آورید ، چندین نقش بازی کنید و ارتباطات حرفه ای معنی داری برقرار کنید. شما با انجام این کارها می آموزید و خلاقیت خود را از طریق پروژه های پرتفوی مبتنی بر صنعت که کار شما را به کارفرمایان آینده نشان می دهد ، به مهارتهای عملی تبدیل می کنید. در آکادمی فیلم GeniusQuest TM ، شما یکی از بی نظیرترین انجمن های آموزشی جنوب شرقی آسیا را با مربیان و همسالان خود تجربه خواهید کرد. ما انتخاب شماره یک برای فیلمسازان مشتاق برای مطالعه فیلم در جنوب شرقی آسیا هستیم.

دوره های پرچمدار ما

 • دیپلم TQUK سطح 5 در تولید رسانه - مدیریت فیلمبرداری (RQF)

16 ماه ، تمام وقت

 • دیپلم TQUK سطح 4 در تولید رسانه - مدیریت فیلمبرداری (RQF)

6 ماه ، تمام وقت

در آکادمی فیلم GeniusQuest TM شما مشخصه خلاق انقلاب TM فرآیند ما تبدیل خلاقیت و شدت به مهارت های عملی خواستار شده توسط جهان رقابتی صنعت رسانه های دیجیتال یاد بگیرند.

شما در یک محیط پرانرژی کارگردانی ، فیلمبرداری و ویرایش خواهید کرد ، و تحت هدایت متخصصان صنعت و دانشکده های حمایتی ، برای یک کار هیجان انگیز در فیلم سازی آماده می شوید ، که می دانند موفقیت در چه عواملی است.

چرا آکادمی فیلم GENIUSQUEST TM را انتخاب کنید

در اینجا به 10 دلیل برتر چرا فیلمسازان فردا آکادمی فیلم GeniusQuest TM را انتخاب می کنند:

 • مربیان فیلمسازی احترام بین المللی
 • دوره های ارائه شده به طور کامل یا غالباً به زبان انگلیسی
 • مدارک تحصیلی دیپلم و گواهینامه تمام وقت با ارزش بیش از 100 کشور جهان
 • تجهیزات تولید حرفه ای ، امکانات پس از تولید ، استودیوی داخلی و تئاتر نمایش
 • آموزش مربوط به فیلم، عملی و ارزش برای پول
 • مکانهای شغلی در صنعت و کارآموزی برای دانشجویان با موفقیت بالا
 • محیط همکاری، دوستانه و فراگیر
 • برای فیلمسازان سازگار و خلاق ، روی کار گروهی و مهارتهای افراد متمرکز شوید
 • استعداد و خلاقیت فردی پرورش می یابد
 • مکانهای دانشگاه منحصر به فرد ارائه زمینه های دیدنی و زمینه های پر جنب و جوش برای پروژه های فیلم دانشجویی

تمرکز خود را در داستان نویسی مستند

در GeniusQuest TM آکادمی فیلم ، دانشجویان در ساخت فیلم به سبک مستند تخصص دارند تا از فرصتهای فزاینده ای که با تکامل رسانه های دیجیتال و سیستم عامل ها برای داستان گویی استفاده می شود ، بهره ببرند. در این دوره که با رسانه های اجتماعی ، شبکه های جریان و تجهیزات فیلم سازی در دسترس شناخته می شود ، شیوه های نوآورانه داستان پردازی غیر داستانی در تقاطع مستند و درگیری عمومی ظاهر می شود. تنظیم هر پردیس آکادمی فیلم GeniusQuest TM ، به دانشجویان این امکان را می دهد تا ضمن حفظ صدای خلاقانه و تحریریه مستقل ، موضوعات و دیدگاههای محلی را به نمایش بگذارند.

مرکز تأیید شده TQUK

GeniusQuest TM یک مرکز TQUK مصوب برای برنامه های سطح 4 و سطح 5 در مدیریت فیلم سازی است.

TQUK سریعترین سازمان اعطای جوایز انگلیس (AO) است که توسط دفتر واجد شرایط بودن و تنظیم مجوزها (Ofqual) در انگلیس و دولت ولز به رسمیت شناخته شده است. به عنوان یک سازمان اعطای تنظیم شده از Offqual ، تمام مدارک تحصیلی TQUK مطابق با استاندارد بالا تضمین می شود. TQUK اقدامات لازم را برای اطمینان از اینكه تمام مراكزی كه دارای مدرک TQUK هستند ، پشتیبانی می کنند ، از پشتیبانی لازم برای ارائه بهترین خدمات ممکن به زبان آموزان خود ، اطمینان حاصل کرد.

مدارک تحصیلی TQUK در بیش از 100 کشور در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و باعث می شود فرصت های تحصیلی و اشتغال بالقوه منطقه ای و جهانی برای فارغ التحصیلان برنامه های دیپلم GeniusQuest TM باز شود .

دوره های بعدی سپتامبر 2020 آغاز می شود

جاه طلبی های شغلی. وعده های خانوادگی رضایت شخصی. منتظر چی هستی؟ در مورد دوره های آموزشی هیجان انگیز و دوره های آموزشی جذاب ما بیشتر بدانید. امروز به اطلاعات خود در مورد فرهنگستان فیلم GeniusQuest TM و نحوه یادگیری فیلم در جنوب شرقی آسیا برسید.

128317_photo-1440404653325-ab127d49abc1.jpeg

Noom Peerapong / Unsplash

فیلمبرداری را در آکادمی فیلم GeniusQuest TM در تایلند بیاموزید

درباره کو سامویی ، تایلند

کوهستانی با جنگل های گرمسیری ، حاشیه درختان نخل که دارای امتداد ماسه های طلایی است ، محاصره شده از آب های شیرین ، آبزیان است ، کو سامویی دومین مقصد جزیره محبوب تایلند است.

در خلیج تایلند واقع شده است و در حدود 700 کیلومتری جنوب بانکوک و 80 کیلومتری ساحل جنوبی تایلند واقع شده است. سومین جزیره بزرگ در تایلند ، بزرگترین آن در مجمع الجزایر بیش از 80 جزیره است که شامل پارک ملی دریایی آنگ تونگ ، یک بهشت قایقرانی و یک سفر روزانه از کو ساموئی است.

این جواهرات جزیره ای به اندازه کافی کوچک که در طول نیم روز در یک موتورسوار یا با اتومبیل دور بزنند ، با وجود چنین سواحل و فعالیت هایی متنوع است که تجربه همه چیز را در یک روز واحد غیرممکن خواهد بود. سواحل Chaweng ، Lamai ، Taling Ngam و Natien شهرهای ساحلی شلوغ با استراحتگاه های افسانه ای ، رستوران های معتبر بین المللی و سرگرمی های کلاس جهانی هستند. فعالیت های اطراف کو سامویی شامل دوره های آموزش یوگا ، آموزش موی تایلندی ، غواصی در غواصی ، گلف و حتی دوره های آشپزی است. در حالی که چند ساحل ساکت تر وجود دارد که برای استراحت ایده آل است ، به ویژه آنهایی که برخی از بهترین استراحتگاه های پنج ستاره دنیا و برخی از آنها جذابیت های دنیای قدیمی را دارند - مانند Bo Phut که دارای خانه های فروشگاه چینی تبدیل شده است. - Ko Samui یک مکان پر جنب و جوش و هیجان انگیز است که ضمن حفظ بخش اعظم زیبایی طبیعی خود ، سبک بهشت جزیره خود را نیز توسعه داده است

فرودگاه بین المللی سامویی ، یکی از زیباترین و بهترین طراحی های جهان که مطابق با محیط طبیعی زیبا و شگفت انگیز خود انجام می شود ، با پروازهای منظم از بانکوک ، کوالالامپور ، سنگاپور ، هنگ کنگ و همچنین تعدادی از شهرهای چین انجام می شود.

فیلمبرداری را با GeniusQuest TM در Ko Samui یاد بگیرید - یک تجربه پارادایساکال

Ko Samui با سواحل سفید ، دریاهای شفاف ، آبشارها ، چشم اندازهای دیدنی ، شهرکهای پر جنب و جوش و معابد زیبا ، واقعاً یک بهشت واقعی فیلمسازی است. اگر جذابیت بیشتر دانشجویان باشد ، اقامتگاه مقرون به صرفه آن و هزینه نسبتاً پایین برای زندگی است.

GeniusQuest TM Academy Academy در قلب جزیره واقع در Bo Phut واقع شده است. با همکاری مشاغل محلی بویژه بخش های گردشگری و مهمان نوازی ، ما می توانیم فرصتی برای دانشجویان فراهم کنیم تا فیلم هایی را بسازیم که زیبایی طبیعی ، تاریخ ، و فرهنگ عامه ، و فرهنگ.

GeniusQuest TM برنامه های تمام وقت زیر را در پردیس Ko Samui به دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می دهد:

 • دیپلم TQUK سطح 5 در تولید رسانه - مدیریت فیلمبرداری (RQF)
 • دیپلم TQUK سطح 4 در تولید رسانه - مدیریت فیلمبرداری (RQF)

مکان ها

مکان ها
 • Ko Samui

  Ko Samui, تایلند

  سوالات