Keystone logo
Georgia Piedmont Technical College

Georgia Piedmont Technical College

Georgia Piedmont Technical College

مقدمه

Georgia Piedmont Tech در سال 1961 تأسیس شد ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین 22 کالج فنی گرجستان است. گرجستان Piedmont Tech که به دلیل فضای دانشجویی ما شناخته شده است ، افراد با آموزش ، آموزش و مهارت را آماده می کند تا برای ایجاد تغییر در شرکت های استخدام خود و در اقتصاد جهانی که همیشه در حال تغییر است ، وارد محل کار شوند.

Georgia Piedmont Technical College ، واحدی از سیستم کالج فنی جورجیا ، از طریق آموزش بزرگسالان ، آموزش فنی و آموزش های سفارشی تجارت و صنعت در شهرستان های دکلب ، نیوتن و راکدیل ، توسعه نیروی کار را در یک محیط یادگیرمحور ارتقا می دهد. GPTC به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا از طریق روش های تحویل سنتی و از راه دور ، مهارت های خود را برای دریافت ، مدرک کاردانی ، دیپلم یا گواهینامه افزایش دهند ، اصلاح یا توسعه دهند.

Georgia Piedmont Technical College افتخار خود را در کمک به دانش آموزان برای رشد ، بلوغ و رسیدن به اهداف حرفه ای خود دارد. بخشی از این مأموریت کمک به دانش آموزان در ایجاد مجموعه مهارت های خاصی است که نه تنها یادگیری آکادمیک آنها را افزایش می دهد بلکه در بازار کار و زندگی به خوبی به آنها کمک خواهد کرد. این مهارت ها شامل ارتباط موثر و یادگیری تجزیه و تحلیل اطلاعات از جمله موارد دیگر است. ما اینها را "شایستگی های اصلی" می نامیم.

مکان ها

مکان ها
  • North Indian Creek Drive,495, 30021, Clarkston

سوالات