Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

مقدمه

ما بیشتر از تجارت هستیم. اعداد ما این را ثابت کردند.

برای بیش از 100 سال، کالج بازرگانی Gies به طور عمدی برنامه های نوآورانه، برنامه درسی پیشرو و فرصت های یادگیری تجربی خود را برای توانمندسازی و آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل ایده های بزرگ به اقدامات معنادار طراحی کرده است. این زمانی اتفاق می‌افتد که دانش‌آموزان به طرح‌های درسی نوآورانه، استعدادهای برتر اساتید، منابع پیشرفته، شهرت قوی نزد کارفرمایان و فرصت‌های شبکه‌ای استثنایی دسترسی داشته باشند.

امروز ، دانشکده گیس بیش از 6000 رهبر آینده تجاری از سراسر جهان را برای عملی کردن هدف خود و ارائه رهبری تحول آمیز در یک اقتصاد جهانی آماده می کند.

درباره نام ما

در سال 2018 ، فارغ التحصیلان لری و بث گیس نام خود و هدیه فوق العاده حمایتی 150 میلیون دلاری را به دانشکده دادند - همانطور که ما رسماً تبدیل به کالج تجاری Gies شدیم. این فرصت شگفت انگیز ، مأموریت اصلی ما را برای ارائه یک تجربه آموزشی که فراتر از تجارت است ، تقویت می کند.

به عنوان بنیانگذار ، رئیس جمهور و مدیرعامل مادیسون صنایع ، لری از کارمندان ، همکارانش و خود او چیز خاصی می پرسد. با آموختن شخصاً چقدر قدرتمند است كه كاری را كه هر روز انجام می دهد به هدف بزرگتری وصل كند ، لری اکنون از دیگران می خواهد كه "دلیل شما را پیدا كنند".

دین جفری آر براون معتقد است "چرا" ما در کالج قوی تر شده است به عنوان چند تمایز دهنده از هدیه سخاوتمندانه لری شکل می گیرند. اول ، ما در حال گسترش برنامه درسی اختصاصی برای یافتن و کاوش نوآوری در تجارت هستیم. دوم ، اکنون ما می توانیم حتی به آموزش کسب و کار در حال تغییر زندگی دسترسی بیشتری داشته باشیم. سوم ، ما در حال استخدام دانشکده های بیشتری هستیم و منابع مورد نیاز برای الهام بخشیدن به نسل بعدی رهبران مشاغل را نصب می کنیم.

برنامه های تحصیلات تکمیلی در Gies

مهم نیست مسیر شغلی شما، Gies Business یک برنامه درسی فارغ التحصیل دارد که ترکیب مناسبی از یادگیری کلاس درس، عملی و رهبری را برای دستیابی به اهداف شغلی خاص خود و رقابتی تر شدن در بازار کار به شما می دهد. ما مجموعه ای جامع از برنامه های کارشناسی ارشد را داریم که به روشی متناسب با نیاز شما ارائه می شود.

همه برنامه‌های ما - از حسابداری، مدیریت و امور مالی - به شما فرصت‌هایی برای کشف عملکردهای مختلف کسب‌وکار، یادگیری مهارت‌های مهم حل مسئله و کسب تجربه رهبری در دنیای واقعی ارائه می‌دهند. شما فارغ التحصیل خواهید شد که از روز اول در شغلی که می خواهید بسازید، ارزش اضافه کنید.

مکان ها

  • Champaign

    515 East Gregory Drive, IL 61820, Champaign

سوالات