Keystone logo
Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

مقدمه

به Glen Oaks Community College خوش آمدید. ما خوشحالیم که شما GOCC را برای دستیابی به اهداف آموزشی خود انتخاب کرده اید. شما یک دانشکده و کارمندان شگفت آور را خواهید دید که فرصت های آموزشی و خدمات پشتیبانی را ارائه می دهند که باعث افزایش تجربه گلن اوکس شما خواهد شد.

شما می توانید از بین مدرک و گواهینامه هایی را انتخاب کنید که منجر به اشتغال مستقیم شغلی یا انتقال به موسسات دو و چهار ساله می شود. به عنوان یک دانشکده معتبر منطقه ای ، کلیه دوره های کالج کالج ها به کالج های دولتی و خصوصی و دانشگاه ها کاملاً قابل انتقال است.

این کالج امکانات و خدمات پشتیبانی بسیاری را برای تکمیل پیشنهادهای آموزشی ما ارائه می دهد. اینها شامل Commons Learning است که شامل کتابخانه EJ شاهین ، مرکز آموزش و تست و مرکز آموزش از راه دور است. مرکز تناسب اندام / سلامتی ، فعالیت های ارائه شده از جمله دو و میدانی ، انجمن افتخاری فی تتا کاپا ، انجمن افتخار فناوری Epsilon Pi Tau ، باشگاه های حرفه ای و اجتماعی ، دولت دانشجویی و موارد دیگر.

گلن اوکس در یک سایت زیبا در تپه های نورد شهر شرمان واقع در مرکز شهر جوزف واقع در ایالت میشیان واقع شده است. امکانات مدرن و مجهز به جدیدترین فناوری و منابع است. فراتر از فضای آموزشی مستقیم ، مناطق مورد مطالعه ، دادگاه غذا ، دهلیز ، سالن بدنسازی ، مناطق اجتماعی و مکانهای تخصصی برای آزمایشگاه و فناوری ارائه می شود. آزمایشگاههای پرستاری و بهداشتی که اخیراً ساخته شده اند از نظر کیفیت از نظر طراحی و یادگیری در رتبه دوم نیستند. علاوه بر این ، کالج یک سالن اقامتگاه دانشجویی 106 تختخوابی را در پاییز سال 2017 افتتاح کرد.

بدنه دانشجویی گلن اوکس نشان دهنده تنوع منطقه و بسیاری از اهداف آموزشی فردی است. در GOCC شما می توانید از همه جنبه های زندگی دوستی با همکلاسی ها برقرار کرده و هم از نظر حرفه ای و هم شخصی رشد کنید.

مکان ها

مکان ها
  • Centreville

    Shimmel Road,62249, 49032, Centreville

    سوالات