Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

مقدمه

شورای پذیرش مدیریت فارغ التحصیلان (GMAC) یک انجمن جهانی و مأموریت محور مدارس پیشرو در رشته های تحصیلات تکمیلی است.

ما متعهد به کارهایی هستیم که هر روز انجام می دهید.

GMAC که در سال 1953 تأسیس شد ، با تشکیل و نمایندگی صنعت و ارائه محصولات و خدمات بهترین کلاس در مدارس و دانش آموزان ، بطور فعال متعهد به پیشبرد هنر و دانش پذیرش است.

ما امتحان آزمون پذیرش مدیریت دانشگاهی GM (GMAT ™) را داریم و اداره می کنیم. اولین بار در سال 1954 ، امروز ، توسط بیش از 7000 برنامه تحصیلات تکمیلی در سراسر جهان تکیه شده است ، و 9 از 10 ثبت نام جدید MBA در سطح جهان با استفاده از نمره GMAT انجام می شود. و بیش از 200000 نامزد هر سال در آزمون GMAT شرکت می کنند.

ارزیابی های برتر دیگر ما شامل NMAT توسط GMAC ™ امتحان ، برای ورود به برنامه های مدیریت فارغ التحصیل در هند و آفریقای جنوبی و ارزیابی اجرایی است که به طور ویژه برای برنامه های MBA اجرایی در سراسر جهان طراحی شده است.

این شورا در ایالات متحده با دفاتر در انگلستان ، هند و هنگ کنگ مستقر است.

چشم انداز ، ماموریت ، هدف و ارزش های ما: رانندگی به هر کاری که انجام می دهیم

چشم انداز

ما دنیایی را می بینیم که استعدادهای مطابق با آرزو می توانند از بهترین آموزش های ممکن در مدرسه کسب و کار بهره مند شوند.

مأموریت

ماموریت ما ارائه راه حل های لازم برای مدارس و نامزدها برای کشف و ارزیابی یکدیگر است.

هدف

برای اطمینان از استعداد هرگز کشف نمی شود.

ارزش های

 • شجاعت: ما در به چالش کشیدن وضع موجود شجاعت داریم.
 • خلاقیت: در حالی که این کار را می کنیم ، باید در چگونگی حل مشکلات خلاق باشیم. بدون شجاعت و خلاقیت ، ما اهمیتی نخواهیم داشت.
 • گوش دادن: برای عمل با شجاعت و خلاقیت ، ما به بازار و ذینفعان خود گوش فرا می دهیم و به آنچه می شنویم عمل می کنیم.
 • همکاری: عمل نیاز به همکاری دارد. ما نمی توانیم رسالت خود را به عنوان افراد یا حتی به عنوان یک سازمان انجام دهیم.
 • صداقت: مهمتر از همه ، ما برای اطمینان از صداقت و انصاف ، با یکپارچگی ناپایدار عمل می کنیم.

با زندگی هر روزه این ارزش ها ، ما در پی ایجاد ارتباطات پایدار در سازمان و جامعه آموزش و پرورش ، امروز و برای آینده هستیم.

کد رفتار اخلاقی GMAC ارزش های ما ، رسالت و بینش ما را تأیید می کند و تعهدات ما نسبت به یکدیگر و ذینفعان ما را تأیید می کند.

اعضای ما از ارزشهای ما حمایت می کنند و به سیاست های عضویت ما پایبند هستند. ما به عنوان یک سازمان ، روابطی خلاقانه و محکم را با سازمان هایی که ماموریت های آنها نشان دهنده تعهد ما به برتری در آموزش مدیریت تحصیلات تکمیلی است ، ارزیابی و دنبال می کنیم. ما همچنین از مشارکتهای خود با سازمانهای برتر آموزش عالی و فناوری ، از جمله پیرسون VUE ، سرپرستان آزمون جهانی GMAT ما ، و ACT ، Inc ، شریک زندگی خود در ایجاد آزمون GMAT بهره مند می شویم. این مشارکتها به ما کمک می کنند ارزش بی نظیری را به جامعه مدیریت فارغ التحصیلان خود ارائه دهیم.

people, girls, women

مزیت GMAC

ما درهای جهان را برای برنامه های مدیریت تحصیلات تکمیلی و دانشجویان آینده نگر باز می کنیم.

در GMAC ، ما با شما شریک هستیم تا اطمینان حاصل کنید که بهترین کاندیداها را برای برنامه خود پیدا می کنید.

این مشارکت فراتر از پیشنهادهای پرچمدار ما است ، امتحان آزمون پذیرش مدیریت دانشگاهی GM (GMAT). ما همچنین تحقیق و هوش بازار ، ابزار و برنامه های بازاریابی و استخدام ، فرصت های توسعه حرفه ای در سراسر جهان و ابتکارات اعطای نوآوری را ارائه می دهیم. هر کاری که انجام می دهیم برای کمک به شما در موفقیت است.

چرا GMAC؟ پنج دلیل خوب

 1. آزمون GMAT ارزیابی گسترده ای است که برای پذیرش مدرک دانشگاهی در سراسر جهان انجام می شود.
  آزمون GMAT که توسط مدارس مدیریت ایجاد شده و در 114 کشور جهان وجود دارد ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا مطمئن ترین پیش بینی کننده موفقیت تحصیلی در مطالعات مدیریت تحصیلات تکمیلی است. قبول نمرات امتحان GMAT امکان دسترسی به استخر بزرگی از دانشجویان بسیار توانا و متعهد آینده نگر را برای شما فراهم می آورد.

 2. هوش ، تحقیق و بینش بازار مدیریت فارغ التحصیل ما بی نظیر است.
  تجزیه و تحلیل و داده های ما در مورد برگزارکنندگان آزمون GMAT و تقاضا برای آموزش مدیریت فارغ التحصیل مدارس و برنامه ها را در سراسر جهان اطلاع می دهد این اطلاعات منحصر به فرد به شما امکان می دهد همه چیز را از روندهای نوظهور جهانی گرفته تا بهترین چشم اندازهای خود ردیابی کنید. تحقیقات ما به دلیل هدفمند بودن و قابل اعتماد بودن شناخته شده است ، تحقیقات ما در انتشارات خبری پیشرو مانند وال استریت ژورنال ، Bloomberg BusinessWeek ، Financial Times و China Times ذکر شده است.

 3. ابزارها و برنامه های استخدام هدفمند ما می توانند در یافتن نامزدهای مناسب به شما کمک کنند.
  ما می توانیم به شما در برقراری تماس ، افراد هدفمند و ایجاد روابطی که منجر به ثبت نام های تایید شده می شود ، کمک کنیم. آیا با استخدام دقیق از طریق پایگاه داده خدمات جستجوی پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی GM (GMASS) ، ما به شما کمک می کنیم نامزدهای مناسب برای برنامه خود را ملاقات کنید.

 4. نمونه کارها ما از ابزارها و خدمات بازاریابی به شما کمک می کند تا بهترین نامزدها را برای کلاس بعدی خود بدست آورید و جذب کنید.
  پیشنهادات بازاریابی ما به شما امکان می دهد تا موسسه و برنامه های خود را به همه علاقه مندان برای اخذ مدرک مدیریت فارغ التحصیل نشان دهید. دانش آموزان آینده نگر را با آنچه پیشنهاد می کنید معرفی کنید ، آنها را به رویدادها دعوت کنید و از فرصتها آنها را مطلع کنید. و اگر موسسه یا برنامه شما امتحان GMAT را می پذیرد ، می توانید از راه های حتی بیشتر برای دانشجویان آینده برای پیدا کردن شما استفاده کنید ، و برای این که خود را در مقابل رقابت خود محک بزنید و بازاریابی خود را بهینه کنید.

 5. فرصت های توسعه حرفه ای ما به شما کمک می کند مهارت های خود را تیزتر کنید و در کار خود موفق شوید.
  در GMAC ، ما می دانیم که شما برای موفقیت در حرفه خود چه نیاز دارید ، چه شما یک جانباز پذیرش باشید یا تازه کار را شروع کرده اید. ما برای کمک به شما و کارکنان خود می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین به شما کمک کنیم اهداف شغلی خود را برآورده کنید ، عملکرد بهتری داشته باشید و فرصت های شبکه سازی را در جامعه آموزش مدیریت جهانی فارغ التحصیلان گسترش دهید. ما همچنین یک لیست فعلی از موقعیت های حرفه ای موجود در آموزش مدیریت دانش آموخته در سراسر جهان را حفظ می کنیم.

مکان ها

 • Reston

  PO Box 2969, 20195, Reston

 • London

  PO Box 70184, WC1A 9HZ, London

  • Hong Kong

   Graduate Management Admission Council (Hong Kong) Ltd. Hong Kong Special Administrative Region, China, , Hong Kong

   • Shanghai

    Graduate Management Admission Council (Shanghai) Management Consulting Co.,Ltd., , Shanghai

    • Gurugram

     405, 4th floor, Business Tower, Suncity, Sector 54, 122003, Gurugram

     • London

      BusinessBecause 20 Jerusalem Passage, EC1V 4JP, London

      • Concord

       The MBA Tour 73 Junction Square Drive, 01742, Concord

       برنامه ها

       سوالات