Keystone logo
Groundschool London

Groundschool London

Groundschool London

مقدمه

درباره ICARUS Wings Advanced Language Proficiency Training for Flight Crew

ICARUS Wings یک مجموعه نوآورانه از دوره های پیشرفته زبان برای همه کمپانی های پرواز است که توسط مدرسان حرفه ای در زمینۀ مدارس Groundschool London . سه دوره توسط یک مربی مجوز پرواز هواپیمایی با تجربه، همچنین عضو انجمن بین المللی Civil Civil Aviation انگلیسی، با چندین سال تجربه در زمینه آموزش انگلیسی هوایی با هواپیماهای بزرگ اروپا در اروپا، گرد هم آمدند.

بر خلاف سایر کلاسهای زبان که همه کلاس هستند، این دوره ها به دو کلاس درس و تمرین در شبیه ساز پرواز FTD در حالت پیشرفته - Boeing 737-800 و Airbus A320 (از تابستان) تقسیم می شوند. مزیت این ساختار این است که خدمه پرواز می تواند زبان استفاده شده در حمل و نقل هوایی را در صبح یاد بگیرد، و در بعد از ظهر آن را در عمل تا 10.5 ساعت کار در شبیه ساز. این روش، بر اساس دهه مطالعاتی در کاربرد نورولوژی فیزیولوژی کاربردی زبان دوم، منحنی یادگیری دانش آموز را افزایش می دهد که نتیجه کلی بهتر می شود.

هدف این است که تا پایان دوره، خلبانان آمادگی آزمون آزمون زبان ایکائو خود را با حداقل سطح 4 (عملیاتی) آماده می کنند. برای خدمه کابین، آنها یک گواهی معتبر با سطح زبان خود را در قالب CEF و Oxford / Cambridge دریافت خواهند کرد. خلبانان گواهینامه حضور دارند.

سه دوره ارائه شده تحت مهارت ICARUS بال پیشرفته برای پرواز خدمه عبارتند از:

  • FCL * بازپس گیری امتحان ناکام (مهارت زبان)
  • FCL * آمادگی آزمون (مهارت زبان)
  • انگلیسی برای کابین خدمه

* مجوز پرواز خدمه پرواز

برای هر دوره دانشجویان یک کپی شخصی از کتابچه مورد استفاده دریافت خواهند کرد. خلبانان همچنین نسخه ای از "Test Your Aviation English" را دریافت خواهند کرد. تمام کتاب های درسی برای نگه داشتن آنها هستند.

مکان ها

  • London

    Tileman House, 129 Upper Richmond Road, SW15 2TX, London

سوالات