Keystone logo
Hadassah Academic College Jerusalem

Hadassah Academic College Jerusalem

Hadassah Academic College Jerusalem

مقدمه

کالج آکادمیک Hadassah اورشلیم (HAC) یک موسسه چند رشته‌ای است که دارای یک بدنه دانشجویی متنوع از همه طبقات و مذاهب، و همچنین جمعیت رو به رشد دانشجویان بین‌المللی از سراسر جهان است. ما به عنوان یک کالج دانشگاهی منحصر به فرد در قلب اورشلیم، متعهد به ایجاد فرصت های برابر برای همه دانش آموزان خود هستیم و در عین حال احترام به تنوع را تشویق می کنیم. این شامل تأکید بر درک متقابل بین دانش آموزان و جامعه محلی آنها است.

مدل آکادمیک ما بر آموزش نسل‌های جدید متخصصان واجد شرایط تمرکز دارد و در عین حال بر برتری و نوآوری در آموزش، علوم دقیق و فعالیت‌های علمی تأکید دارد. ما طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان محلی خود و همچنین تعداد فزاینده ای از برنامه های انگلیسی و بین المللی از جمله دوره ها و مدرک های فردی ارائه می دهیم. این برنامه های بین المللی شامل انواع کارگاه ها، دوره های آکادمیک و فنی می باشد. علاوه بر مواردی که توسط دانشکده داخلی ما آموزش داده می شود، ما به طور منظم میزبان کارشناسان بین المللی در رشته های خود به عنوان مدعوین مهمان در دوره های مذکور هستیم. علاوه بر این، ما با تعدادی از موسسات آموزش عالی بین‌المللی در دوره‌های مشترک با برنامه‌های تبادل اساتید و دانشجویان همکاری می‌کنیم.

کالج ما امسال برای ثبت نام باز است، دو برنامه بین المللی ترکیبی یا کاملا آنلاین ارائه می دهد:

 • مدرک کارشناسی ارشد کامل (برنامه ترکیبی - آنلاین با دوره بالینی فشرده 10 روزه): کارشناسی ارشد بینایی سنجی و علوم بینایی، M.Optom*
 • چند دوره انفرادی (کاملا آنلاین):
  اکنون در حال اجرا:
  - کلاس استاد گلوکوم
  - هیولاها، ارواح، ابرقهرمانان و دیگر موجودات عجیب به عنوان کلید فرهنگ ما

*این مدرک به دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس مرتبط و دارای مجوز هستند اجازه می دهد تا بدون ثبت نام برای مدرک کامل، دوره های انفرادی را از برنامه درسی خود بگذرانند. ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه های بین المللی ما را بررسی کنید و مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم!

ویژگی های پردیس

خدمات پردیس

کتابخانه

آزمایشگاه های کامپیوتر

کلینیک های چشم

به عنوان بخشی از تعهد مستمر Hadassah Academic College به ارائه خدمات ارتقای سلامت عمومی و فرصت های آموزشی پیشرفته برای دانشجویان، این کالج یک کلینیک بینایی سنجی و مراقبت از چشم با کیفیت بالا را به عموم مردم ارائه می دهد. این کلینیک به ساکنان اورشلیم خدمات بینایی با کیفیت بالا و کم هزینه ارائه می دهد که در فضایی دوستانه و دلسوز ارائه می شود.

کلینیک های شنوایی شناسی

به عنوان ادامه تعهد Hadassah Academic College به کلینیک های بهداشتی تخصصی با کیفیت بالا، این کالج مجموعه ای از کلینیک های شنوایی (شنوایی شناسی) و گوش و حلق و بینی (گوش بینی و گلو) را ارائه می دهد. کلینیک اختلالات ارتباطی Claire & Emanuel G. Rosenblatt خانه کلینیک های تخصصی است که ارزیابی و درمان عالی مراقبت های بهداشتی را برای ساکنان محلی اورشلیم ارائه می دهند. این کلینیک‌ها همچنین فرصت‌های یادگیری واقعی را برای دانش‌آموزان Hadassah ارائه می‌دهند، که می‌توانند از متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که در این زمینه تمرین می‌کنند، مشاهده کرده و بیاموزند.

کلینیک های گفتار و زبان

تعهد Hadassah Academic College به آموزش پیشرفته دانشجویان و کلینیک های ارتقای مراقبت های بهداشتی با کیفیت در کلینیک ناتوانی های گفتار و زبان به منصه ظهور رسیده است. این کلینیک طیف وسیعی از خدمات را برای ارزیابی ناتوانی های زبانی، تأخیر زبانی کودکان و اختلالات گفتار و زبان ارائه می دهد.

  رتبه بندی

  Hadassah Academic College در اسرائیل، قاره اروپا و جهان به طور کلی در دسته های مختلف رتبه بندی شده است.

  رتبه بندی کشور

  این نوع رتبه بندی بر چگونگی برتری مؤسسه در دستاوردهای مختلف تحصیلی متمرکز است. Hadassah Academic College شماره 28 در کشور اسرائیل، اروپا است.

  رتبه بندی تاثیر

  این نوع رتبه بندی بر اساس تأثیر این مؤسسه در اسرائیل سازماندهی می شود. این تأثیرات بر نمایش اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در اطراف جامعه متمرکز است. Hadassah Academic College به دلیل تأثیری که ایجاد می کند در رتبه 15707 در جهان قرار دارد.

  رتبه بندی باز بودن

  Hadassah Academic College در عملیات آزاد خود رتبه 6049 را دارد. این مقوله بر چگونگی انجام Hadassah Academic College تحصیلی و امور آکادمیک خود در اسراییل به جهانیان تمرکز دارد.

  رتبه عالی

  Hadassah Academic College رتبه 4370 را از نظر نحوه برتری در زمینه های مختلف کسب کرده است. این شامل پیشرفت تحصیلی، استنادات، مراجع و موارد دیگر است.

  مکان ها

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  برنامه ها

  سوالات