Keystone logo
Hawaii Tokai International College

Hawaii Tokai International College

Hawaii Tokai International College

مقدمه

Hawaii Tokai International College (TOICI) در سال 2007 در شهر کاپلو تاسیس شده است. HTIC، که توسط کمیته اعتباردهی برای کالج های جامعه و مدرسه دانشکده ها و کالج های غربی (WASC) تأیید شده است، تنها دانشگاه آمریکایی سیستم آموزشی دانشگاه توکیای ژاپن است. HTIC نشان دهنده فلسفه های ترکیبی موسس TES، دکتر Shigeyoshi Matsumae، و دکتر ریچارد Kosaki، معاون رئیس دانشگاه هاوایی، استاد سابق و بنیانگذار کالج سیستم جامعه UH است. هر دو مردان اعتقاد قوی به آموزش فعال داشتند که از طریق آن دانش آموزان نه تنها دانش را کسب می کنند، بلکه همچنین تفکر انتقادی، مهارت های ارتباطی و کنجکاوی ذهنی را برای یادگیرندگان مادام العمر ایجاد می کنند.

دکتر ماتسومه به عنوان یک دانشمند معتقد است که یک آموزش عالی لیبرال هنری به یک آگاهی اخلاقی و اجتماعی که برای یک دنیای پیشرفته به لحاظ تکنولوژیکی ضروری است، کمک خواهد کرد. تجارب او در جنگ جهانی دوم باعث شد او نیز بر این باور است که آموزش بین المللی گرا بهترین راه برای صلح پایدار در جهان است. به همین ترتیب، سیستم آموزشی دانشگاه توکای (TES) یک شبکه گسترده از موسسات آموزشی و تحقیقاتی در سراسر ژاپن است که امکانات نیز در دانمارک و اتریش واقع شده است. مکان منحصر به فرد جغرافیایی هاوایی و محیط چند فرهنگی غنی این مکان را مناسب برای دانشگاه آمریکایی TES می دانند.

بنابراین این است که HTIC نمونه و منعکس کننده اعتقادات دکتر Matsumae است. اگر چه ژاپنی ها متعلق به HTIC است، کالج مدرک لیبرال آمریکایی معتبر است. در راه اندازی HTIC، دکتر کوشکی بر مأموریت توکای صلح جهانی تمرکز کرده و هدف دانشگاه را به عنوان یک دانشجوی بین المللی که در یک جامعه یادگیرنده تحصیل کرده و با آن زندگی می کند، قرار داده است.


مشارکت اجتماعی

تمام دانشجویان HTIC تشویق می شوند که در جامعه محلی شرکت کنند و در طول سال ها در مراکز اجتماعی، مدارس، خدمات روزانه، بازار کشاورزان، تمیز کردن ساحل و در حوادثی مانند جشنواره بین المللی فیلم هاوایی، Aloha Run بزرگ و هونولولو داوطلب شده اند ماراتن فرصت ها برای مشاهده اولویت و مشارکت در جامعه کسب و کار و دولت محلی نیز وجود دارد.

علاوه بر برنامه های آموزشی HTIC، کالج با در اختیار گذاشتن امکانات خود با گروه هایی که مایل به برگزاری کارگاه ها، سمینارها، کنفرانس ها و آموزش هستند، در زندگی جامعه شرکت می کند.

همانطور که هاوایی عمیق تر به قرن 21 تبدیل می شود، موسسات مانند HTIC نقش مهمی ایفا می کنند که ایجاد پل های بین المللی برای همه کسانی است که می خواهند از "دهکده جهانی" آگاه شوند و از نظر فرهنگی آگاه باشند. همانطور که HTIC جوان، پر انرژی و متعهد به HTIC به دانشجویان کمک می کند تا این پل ها را برای بهبود زندگی خود متمرکز کنند تا مبادله ایده ها را در میان محققان، محققان، دولت و رهبران کسب و کار در مورد موضوعات و مسائل مختلف ترویج کنند. در این راستا، HTIC امیدوار است که همچنان بخشی فعال از جامعه غرب اوهو باشد، که در بسیاری از راه های مثبت به پویایی و رشد آن کمک می کند - همانطور که هاوائی چند فرهنگی، دانشجویان و بازدیدکنندگان بین المللی HTIC را به یک محل برگزاری مراسم گرامیداشت روح گرم از الوها


نتایج آموزشی غیرانتفاعی

نتایج آموزش غیرانتفاعی HTIC در مأموریت خود برای پرورش دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروندان جهانی مولد ریشه دارد. این نتایج یادگیری بخشی جدایی ناپذیر از دوره ها، برنامه ها، خدمات و فعالیت های کالج است. تمام دوره های ارائه شده در HTIC، به صورت مناسب، این نتایج یادگیری را شامل می شوند.

(علاوه بر این، طبقات انتخابی هر اصطلاح را به عنوان "کلاسهای شدید" تعریف می کنند و بر این سه نتیجه خاص تمرکز می کنند: نوشتن، ارتباطات دهی و / یا یادگیری تعاونی.)


مهارت های برقراری ارتباط موثر

دانش آموزان به صورت تحلیلی، به صورت بصری گوش می دهند و به طور واضح، موثر و خلاقانه در هر دو شکل نوشته شده و شفاهی به نحوی مناسب با مخاطب، وضعیت و زمینه صحبت می کنند.

زمینه های مهارت، دانش و ارزش هایی که این نتیجه گیری آموزشی موسسه را در بر می گیرد که در آن دانش آموزان باید دست یابند عبارتند از:

 • دهانی
 • نوشته شده است
 • تفکر خواندن
 • مهارت های ذهنی و عملی


مهارت های ذهنی و عملی

دانش آموزان مهارت های فکری و عملی در زمینه ها و زمینه های مختلف را نشان می دهند، تفسیر و ارائه راه حل های منطقی برای مشکلات در کلاس درس و فراتر از آن.

دانشجویان تجزیه و تحلیل کمی و علمی را انجام می دهند و ارزیابی استدلال، ادعا یا اطلاعات را ارزیابی می کنند. دانش آموزان همچنین خلاقیت و آگاهی از هنر را نشان می دهند.

زمینه های مهارت، دانش و ارزش هایی که این نتیجه گیری آموزشی موسسه را در بر می گیرد که در آن دانش آموزان باید دست یابند عبارتند از:

 • تفکر انتقادی
 • استدلال کمی
 • خلاقیت
 • سواد اطلاعاتی و فناوری
 • ستایش زیبایی
 • شهروندی جهانی


شهروندی جهانی

دانش آموزان احساس آگاهی فراتر از خود را نشان می دهند که شامل درک تنوع و چندزبانه است. دانش آموزان نیز همکاری، رفتار اخلاقی و رفتارهای دیگر را که به درک جهانی و صلح جهانی کمک می کنند، تمرین می کنند.

زمینه های مهارت، دانش و ارزش هایی که این نتیجه گیری آموزشی موسسه را در بر می گیرد که در آن دانش آموزان باید دست یابند عبارتند از:

 • درک متقابل فرهنگی
 • استدلال اخلاقی
 • مهارت دوم زبان
 • یادگیری تعاونی
 • درک مسائل صلح جهانی


برنامه

HTIC چهار سال تحصیلی را ارائه می دهد. دانش آموزان جدید می توانند در آغاز هر چهار دوره 10 هفته ای خود، شروع به تحصیل کنند: پاییز (سپتامبر / اکتبر)، زمستان (ژانویه)، بهار (آوریل) یا تابستان (ژوئن / ژوئیه)

مکان ها

 • Kapolei

  Farrington Highway,91-971, 96707, Kapolei

سوالات