Keystone logo
Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

مقدمه

به Hennepin Technical College (HTC) خوش آمدید. شما یکی از مقرون به صرفه ترین موسسات دانشگاهی مینه سوتا را انتخاب کرده اید که باعث تغییر چهره نیروی کار و اقتصاد می شود. دانشجویان به برنامه های عالی دانشگاهی دسترسی دارند که آنها را برای فرصت های شغلی در صورت تقاضا و پردرآمد آماده می کند. علاوه بر آموزش عمومی و برنامه درسی انتقال مینه سوتا (MnTC) ، HTC در بیش از 45 برنامه از قبیل ساخت و فناوری مهندسی ، پرستاری عملی ، دستیار دندانپزشکی و اجرای قانون مدرک ارائه می دهد.

برنامه های آموزش فنی ما فرصت های شغلی طولانی مدت ایجاد می کنند. کلاس ها به صورت روزانه و عصرانه در پردیس های بروکلین و ادن پریری علاوه بر برنامه های آموزش مجازی ما ارائه می شوند. کیفیت آموزش در HTC توسط دانشکده آن که متخصص در زمینه های خود هستند غنی شده است. خدمات HTC جمعیت دانشجویی متنوع و رو به رشدی را در یک محیط مراقبت ارائه می دهد. HTC مکانی است که کارمندان و دانشکده ها نام شما را می شناسند ، در راهرو با شما صحبت می کنند و مهمتر از همه به شما و موفقیت شما اهمیت می دهند.

ما با حوزه های مدرسه ، قانون گذاران و در صنعت خصوصی همکاری های پویا ایجاد کرده ایم. این همکاری ها دانشکده را برای انتخاب گزینه های آموزش پس از دوره متوسطه (PSEO) ، ثبت نام ، استقامت دانش آموزان ، تکمیل و قرار دادن شغل یاری می دهد. HTC روابط مداوم با فارغ التحصیلان ما را حفظ می کند. فارغ التحصیلان ما با بهره گیری از مرکز شغلی و فرصت های یادگیری مادام العمر در دانشکده فعال می شوند. به ما بپیوندید و اجازه دهید حرفه شما را نادیده بگیریم.

Hennepin Technical College - فرصت را از طریق فن آوری پیشرفته ، رهبری ، و جوامع متنوع.

مکان ها

مکان ها
  • Brooklyn Park

    Brooklyn Boulevard,9000, 55445, Brooklyn Park

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات