Keystone logo
Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

مقدمه

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) یک موسسه برجسته طراحی تحت گروه VTC است. این آموزش با کیفیت بالا برای پرورش دانش و حرفه ای ، پرورش استعدادهای نوظهور که پشتوانه صنایع خلاق در هنگ کنگ هستند ، فراهم می شود.

با سالها تجربه در زمینه آموزش طراحی ، HKDI نقاط قوت بخش های طراحی خود - معماری ، طراحی داخلی و محصول ، طراحی ارتباطات ، رسانه های دیجیتال و طراحی مد و تصویر - را برای گردآوری بیش از 20 برنامه طراحی گرد هم آورده است. بسیار انعطاف پذیر در بیان و آموزش پیشرفته ، HKDI Pathway از دیپلم عالی تا لیسانس یک ساله ارائه شده توسط دانشگاه های معتبر در انگلستان را به دانشجویان ارائه می دهد.

HKDI از طریق برنامه درسی معاصر خود و همکاری فعال با شرکای دانشگاهی و صنعتی محلی و بین المللی ، رویکرد "فکر کنید و انجام دهید" را اتخاذ می کند. به دانش آموزان فرصت داده می شود تا تجربه عملی را کسب کرده و در برنامه های مبادله جهانی شرکت کنند تا افق خود را گسترش دهند و در عین حال تفکر خلاق و حساسیت اجتماعی خود را افزایش دهند.

محیط یادگیری پویا

HKDI سال تحصیلی 2010/11 را در پردیس جدید برنده جایزه خود در Tiu Keng Leng آغاز کرد. این دانشگاه به ارائه پویاترین محیط یادگیری برای آموزش طراحی با کیفیت اختصاص داده شده است.

برنامه های کیفیت و پشتیبانی دانشجویی

برنامه درسی ما با نظر رهبران صنعت طراحی شده است تا از ارتباط و پاسخگویی آن به تحولات صنعت اطمینان حاصل شود. HKDI توسط شورای هنگ کنگ برای اعتباربخشی مدارک تحصیلی و حرفه ای تضمین شده است.

به دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما خدمات مشاوره و پشتیبانی توسعه شغلی ارائه می شود. HKDI دیپلم عالی می توانند از طریق هماهنگی های لازم با دانشگاه های معتبر خارج از کشور ، دوره های تکمیلی را به صورت محلی دنبال کرده و در عرض یک یا دو سال به مدارک تحصیلی دست یابند.

خلاقیت در عمل

HKDI شامل فعالیتهایی برای پرورش تفکر خلاق و مهارت های تصمیم گیری ، حساسیت فرهنگی و چشم انداز جهانی است. HKDI مبتنی بر رویکرد "فکر کنید و انجام دهید" است که به شما امکان می دهد اشتیاق خود را نسبت به طراحی افزایش دهید در حالی که مهارت ها و دانش مورد نیاز برای موفقیت را منتقل می کنید.

یک انتخاب ارزشمند برای موفقیت

طراحی می تواند شغلی ارزشمند و رضایت بخش را به شما ارائه دهد. ما مشتاقانه منتظر حضور شما به عنوان عضوی از خانواده HKDI

مکان ها

  • Hong Kong

    Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories, , Hong Kong

    سوالات