Keystone logo
Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

مقدمه

Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) به عنوان یکی از اعضای گروه VTC ، ارائه دهنده آموزش حرفه ای و حرفه ای در هنگ کنگ است ، که متعهد به پرورش متخصصانی است که برای صنایع ارزش قائل هستند. IVE همزمان با توسعه اقتصادی هنگ کنگ در حال تکامل است و نیروی کار شایسته و نوآورانه مورد نیاز در اقتصاد دانش را ایجاد می کند.

امکانات عالی

برای غنی سازی تجربه یادگیری دانشجویان IVE ، استانداردهای صنعتی برای شبیه سازی محیط کار ایجاد شده است. آزمایشگاه ها و مراکز ما به طور مرتب ارتقا می یابند تا از آخرین روندهای صنعت مطلع شوند.

آموزش تعالی

تیم آموزش عالی ما دارای تجربه صنعت قوی است. با رویکرد منحصر به فرد "فکر کنید و انجام دهید" ، معلمان ما دانش دانشگاهی متعادل و دانش عملی لازم را در محل کار واقعی که برای موفقیت حرفه ای ضروری است ، ارائه می دهند.

با اجرای برنامه های توسعه کارکنان ، کارکنان آموزشی در نبض تحولات صنعت باقی می مانند. دانش آموزان می توانند از معلمان خود به روزترین دانش را بیاموزند و برای پیشرفت آینده خود به شایستگی مجهز شوند.

شبکه قوی صنعت

IVE می کوشد تا از مشارکت بلندمدت صنعت در حمایت از برنامه ریزی دوره و طراحی برنامه درسی ما استفاده کند. حمایت از صنعت همچنین به شکل فعالیتهای یادگیری تعاملی ، فرصتهایی برای دلبستگی به صنعت و موقعیت های شغلی است.

آینده امیدوار کننده

دانش آموزان ما به طور مداوم جوایز و بورسیه های متعددی دریافت می کنند ، که نشان دهنده برتری تحصیلی و دستاوردهای برجسته آنها است. بیش از 300 بورسیه تحصیلی توسط شرکت ها ، نهادهای حرفه ای و علاقه مندان ارائه می شود.

ویژگی های پردیس

دانش آموزانی که وارد یک برنامه IVE می شوند ، یک زندگی تحصیلی غنی و سرگرم کننده را کشف می کنند. 9 پردیس IVE ما یک محیط یادگیری تعاملی را برای دانش آموزان ایجاد می کنند تا اشتیاق به یادگیری را پرورش دهند و علایق و استعدادهای خود را از طریق فعالیت های مختلف ورزشی و فرهنگی پرورش دهند.

پردیس های IVE در سرتاسر سرزمین کاملاً مجهز به امکانات پیشرفته و مدرن برای آماده سازی دانش آموزان برای زندگی کاملاً خوب در محوطه دانشگاه هستند. هر محوطه دانشگاهی با امکانات ویژه برای دانشجویان رشته های مختلف ساخته شده بود تا دانش و مهارت های عملی در مناطق منتخب خود را بدست آورند.

    مکان ها

    • Hong Kong

      VTC International Development Office 14/F, VTC Tower, 27 Wood Road, Wan Chai, , Hong Kong

      سوالات