Keystone logo
htk academy

htk academy

htk academy

مقدمه

htk academy از سال 1987 ذهن خلاق را آموزش داده است. با ما این فرصت را دارید که مهارت های گرافیکی و خلاقیت خود را گسترش دهید و الهامات جدیدی برای خلاقیت خود بیابید.

آموزش خود را در هامبورگ، برلین یا آنلاین شروع کنید

مکان های ما در هامبورگ و برلین دارای تجهیزات مدرن از جمله. استودیوها و تکنولوژی فعلی، به عنوان مثال. ب- تجهیزات دوربین، تبلت های گرافیکی و چاپگرها.

پردیس هامبورگ در نزدیکی ایستگاه S-Bahn Bahrenfeld قرار دارد. پردیس کاملاً جدید، بزرگ و دارای جذابیت صنعتی است که این فضا را به فضایی عالی برای طراحان خلاق و نوپا تبدیل می‌کند.

در برلین، پردیس در مرکز بین Potsdamer Platz و Anhalter Bahnhof در ناحیه کروزبرگ قرار دارد. نه چندان دور می توانید بارها، رستوران ها و موزه های عالی را پیدا کنید.

دوره های آموزشی طراحی ارتباطات و ایجاد بازی نیز به صورت 100% آنلاین از طریق پخش زنده هیجان انگیز ارائه می شود.

آموزش حرفه ای ما 100% مهارت های عملی را به شما می دهد.

htk academy یک مدرسه حرفه ای است که دوره های طراحی عملی را ارائه می دهد. همه دانش آموزان توسط استادان اختصاصی از بخش خلاق تدریس می شوند. در htk هیچ امتحانی وجود ندارد، اما هر ترم از طریق کارهای عملی چیزهای جدیدی یاد خواهید گرفت.

یک روز معمولی در htk چگونه است؟

درس معمولاً با ارائه کوتاهی شروع می شود که در آن مدرس موضوع جاری را معرفی می کند. در این نظریه ارائه، حقایق و داده ها منتقل می شود. سپس با ارائه های کوتاه، کار پروژه و

شرکت در تحقیقات گروهی در حالی که روی پروژه‌های عملی خود کار می‌کنید، اساتید برای ارائه بازخورد و مشاوره حرفه‌ای به شما در دسترس هستند. شما خودکفا خواهید بود اما با راهنمایی! ارائه نقش مهمی در htk بازی می کند: اگر htk academy را انتخاب کنید، یاد خواهید گرفت که مفهوم و نتایج نهایی خود را ارائه دهید تا در مقابل نظرات و ایده های دیگر خود را حفظ کنید.

یک مکان خلاقانه

فضای htk academy ترکیبی منحصر به فرد از خلاقیت و الهام است - ما شعار خود را زنده می کنیم: "htk. یک مکان خلاق". کلاس های کوچک و کار گروهی نیز به شما کمک می کند تا مهارت های اجتماعی و ارتباطی خود را بهبود ببخشید، اساتید ما و البته کل تیم htk نیز از شما حمایت خواهند کرد.

دلایل عملی دیگر برای انتخاب htk

 • شبکه جهانی فارغ التحصیلان موفق
 • مدرسان ما بخشی از صنعت خلاق فعلی هستند
 • پرداخت ماهانه راحت: از 370 یورو در ماه. برنامه های طراحی ارتباطی، طراحی تصویرسازی و ایجاد بازی نیز توسط دانش آموز BAföG شناخته شده است.

فارغ التحصیلان ما

افسانه تیلمنتوماس لاتوسجان هندریک بهنه
طراحان حرکت
صاحب آژانس و مدرس در htkانیماتورهای دو بعدی و سه بعدی
"به عنوان یک فارغ التحصیل سابق، اولین آدرس من برای کارمندان جدید در بخش فیلم ما HTK است. زیرا من شخصاً می‌دانم که آموزش چقدر گسترده و از نظر فنی ماهر است.»"به عنوان یک دانش آموز، منحنی رشد شما بسیار جالب بود. به عنوان یک مدرس، وقتی این منحنی توسعه در دانشجویانم آشکار می شود، خوشحال می شوم."

"در HTK من توانستم دانش اولیه بسیار گسترده ای در زمینه انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی کسب کنم.

این بنیاد به من این امکان را داد که امروز به عنوان یک طراح حرکت مستقل برای مشتریان ملی و بین المللی (آدیداس، بی ام و، المپوس، هواوی، اسمارت، وگانز و غیره) کار کنم و همیشه کارهای خودم را انجام دهم."

مکان ها

مکان ها
 • Hamburg

  Paul-Dessau-Straße 8, 22761, Hamburg

  • facebook
  • instagram
  • youtube
 • Berlin

  Dessauer Straße,3-5, 10963, Berlin

  • facebook
  • instagram
  • youtube

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات