Keystone logo
Hudson County Community College

Hudson County Community College

Hudson County Community College

مقدمه

در باره Hudson County Community College

Hudson County Community College یک کالج عمومی و جامع شهری است که متعهد به ارائه برنامه های با کیفیت بالا و مقرون به صرفه، در دسترس و جامعه محور است. دانش‌آموزان در HCCC ممکن است دوره‌هایی را در دو پردیس، که هر دو در نزدیکی مراکز حمل‌ونقل عمومی قرار دارند، دنبال کنند.

کالج به ساکنان و مشاغل شهرستان هادسون، یکی از پرجمعیت ترین و از نظر قومیتی متنوع ترین مناطق آمریکا خدمات می دهد. بدن دانش‌آموزان ما منعکس‌کننده آرایش شهرستان هادسون است که کمی بیش از 50 درصد از میراث اسپانیایی، حدود 16 درصد آفریقایی-آمریکایی، 11 درصد سفیدپوست و 8 درصد آسیایی-آمریکایی/جزیره اقیانوس آرام است. بیش از یک سوم دانش آموزان HCCC در خارج از ایالات متحده متولد شده اند و نزدیک به 105 کشور مختلف را به عنوان محل تولد خود گزارش کرده اند. شصت درصد دانشجویان کالج را زنان تشکیل می دهند.


ترم پاییز 2011 با رکوردشکنی ثبت نام بیش از 9400 دانشجو آغاز شد که 97 درصد آنها به دنبال مدرک هستند. دانشجویان HCCC در هر ترم نسبت به قبل ساعات اعتبار بیشتری می گیرند و از نظر معادل های تمام وقت، کالج اکنون به عنوان هشتمین کالج بزرگ اجتماعی در نیوجرسی رتبه بندی می شود. در ماه مه 2011، کالج بزرگترین کلاس فارغ التحصیلی خود را داشت – بیش از 1000 دانشجو!

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

در چند سال گذشته، HCCC رشد بی‌سابقه‌ای را در ارائه دوره‌های خود ایجاد کرده، یک برنامه مشاوره مرکزی ایجاد کرده، فعالیت‌های دانشجویی و برنامه‌های دولتی را سازماندهی مجدد کرده، و تعداد و کیفیت امکانات خود را افزایش داده است. علاوه بر کلاس‌های روزانه و عصرانه، کالج اکنون هفت روز هفته را برای مطالعه فراهم می‌کند و دوره‌های آنلاین آن به طور کامل محقق شده است.

HCCC به طور کامل توسط کمیسیون آموزش عالی انجمن کالج ها و مدارس ایالات میانه معتبر است. اعتبارنامه های دیگر عبارتند از کمیسیون اعتباربخشی فناوری هیئت اعتباربخشی فناوری مهندسی. لیگ ملی برای کمیسیون اعتباربخشی پرستاری؛ و کمیته اعتباربخشی مراقبت های تنفسی.

Hudson County Community College مدتهاست که به دلیل موسسه هنرهای آشپزی شناخته شده است. برنامه درسی CAI شناخته شده در سطح ملی یکی از دو برنامه در منطقه نیویورک است که توسط کمیسیون اعتباربخشی فدراسیون آشپزی آمریکا تأیید شده است. دانشجویان CAI ممکن است انواع گواهینامه های یک ترم تا یک ساله و همچنین مدارک کاردانی دو ساله را دنبال کنند. یک توافق نامه با دانشگاه Fairleigh Dickinson به دانشجویان CAI امکان می دهد در حالی که هنوز در محل موسسه هنرهای آشپزی HCCC تحصیل می کنند، مدرک لیسانس و فوق لیسانس بگیرند. CAI همچنین برنامه های گواهینامه و AAS را در مدیریت هتلداری ارائه می دهد.

بخش آموزش جامعه HCCC در ارتباط با CAI و با مشارکت تعدادی از گروه‌های محلی مبتنی بر جامعه، برای ارائه آموزش، آموزش آمادگی شغلی/مهارت‌های زندگی، و آزمون‌های صدور گواهینامه برای کمک به زنان و خانواده‌هایشان برای رسیدن به خودکفایی کار می‌کند. و زندگی پربار و پرباری داشته باشیم.

مرکز کالج برای کسب و کار و صنعت (CBI) به ارائه نیروی کار ماهر و تحصیل کرده به جامعه هادسون کانتی اختصاص داده شده است که به این منطقه اجازه می دهد تا شکوفا شود و کلاس ها و برنامه های آموزشی را برای برآورده کردن نیازهای یادگیری کسب و کارها، سازمان ها و سازمان ها توسعه دهد و ارائه دهد. اشخاص حقیقی.

بنیاد Hudson County Community College علاوه بر ارائه یکی از گسترده‌ترین برنامه‌های کمک مالی، بورسیه‌های تحصیلی را برای دانشجویان شایسته ارائه می‌کند. بنیاد HCCC 1.25 میلیون دلار بورسیه تحصیلی به بیش از 1000 دانشجو اعطا کرده است.

HCCC را کاوش کنید

همانطور که Hudson County Community College (HCCC) را در نظر می گیرید، دو کلمه به ذهن شما خطور می کند: تعالی تحصیلی. ارائه آموزش با کیفیت بالا اولویت اصلی ما در HCCC است. با این حال، با بررسی HCCC، دو کلمه دیگر نیز به ذهن شما خطور می کند: راحتی و مقرون به صرفه بودن. پردیس زیبای شهری ژورنال اسکوئر (پردیس اصلی ما) به راحتی در قلب شهرستان هادسون، کمتر از 20 دقیقه از شهر نیویورک و فرودگاه بین المللی لیبرتی نیوآرک قرار دارد و به راحتی از طریق PATH، قطار یا اتوبوس قابل دسترسی است. هنگامی که در محوطه دانشگاه هستید، خواهید دید که چقدر راحت تردد می کنید. چهار پردیس ماهواره ای ما در سراسر شهرستان هادسون واقع شده اند، بنابراین مهم نیست که کجا هستید، به پردیس ها و برنامه های ما دسترسی دارید.

طبق برنامه خود در کالج شرکت کنید

در HCCC، ما با ارائه بیش از 300 دوره اعتباری روزانه، عصر و آخر هفته و دوره های غیر اعتباری که متناسب با برنامه و بودجه شما است، دریافت گواهی یا مدرک خود را برای شما آسان می کنیم. اندازه کلاس ما کوچک است، با نسبت متوسط دانش آموز به معلم 18:1 برای توجه تضمین شده فردی. اگر آمدن به پردیس برای شما دشوار است، ما دوره های مدرک آنلاین را نیز ارائه می دهیم. سبک زندگی شما هر چه که بخواهد، ما به شما کمک می کنیم تا برنامه ای تنظیم کنید که مطابق با جدول زمانی، بودجه و زندگی شما باشد.

بهترین از همه، در HCCC، شما می توانید از بین بیش از 60 برنامه مدرک و گواهینامه، از جمله برنامه های آشپزی و پرستاری ما، انتخاب کنید. بسیاری از دانشجویان ما پس از فارغ التحصیلی از HCCC ادامه تحصیل می دهند. هر دو دانشگاه Fairleigh Dickinson و دانشگاه نیوجرسی سیتی انتقال دانشجویان HCCC را به برنامه های چهار ساله و کارشناسی ارشد خود می پذیرند و هر دو بسته های بورس تحصیلی ارائه می دهند.

مقرون به صرفه بودن و انعطاف پذیری

ما می دانیم که تحصیل در دانشگاه چقدر می تواند گران باشد، اما فکر می کنیم که HCCC بهترین ارزش برای پول شما است. اگر بدانید HCCC شهریه مقرون به صرفه در این منطقه دارد، شگفت زده خواهید شد. و آیا می دانستید که 80 درصد دانشجویان تمام وقت ما کمک مالی دریافت می کنند؟ مشاوران مجرب ما با هر دانشجو به صورت جداگانه کار می کنند و به یافتن بسته های کمک مالی، کار پاره وقت و بورسیه کمک می کنند تا هزینه های تحصیل در کالج را کاهش دهند. ما همچنین کمک های شهریه و/یا معافیت های ویژه برای جانبازان و بیکاران ارائه می دهیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هرکسی که مایل به شرکت در HCCC است نمی تواند هزینه حضور در HCCC را نداشته باشد.

هنگامی که HCCC را بررسی کردید، خواهید دید که به وضوح اولین انتخاب برای تحصیل شماست.

مکان ها

مکان ها
 • Jersey City

  70 Sip Avenue, 07306, Jersey City

  • youtube
  • facebook
  • twitter
  • instagram
 • Union City

  4800 John F. Kennedy Boulevard, 07087, Union City

  • Union City

   Online, 07087, Union City

   سوالات