Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

مقدمه

به آموزش آنلاین خوش آمدید. به ICEP Europe خوش آمدید.

73628_AboutUs.jpg

ICEP Europe منبع قابل اعتماد برای آموزش مداوم آنلاین و توسعه حرفه ای برای مربیان و متخصصان وابسته که با کودکان و جوانان کار می کنند. دوره های ما با تخصص در روانشناسی و نیازهای ویژه، همه توسط متخصصان برجسته در زمینه خود توسعه یافته و تدریس می شوند. هدف ما به عنوان یک سازمان کمک به همه کودکان در دستیابی به پتانسیل کامل خود از طریق توسعه حرفه ای مستمر با بالاترین کیفیت است.

تمام دوره های ما از طریق کاربر پسند و تکنولوژی پیشرفته ارائه می شود و شما را کنترل می کند که چه زمانی و کجا تحصیل کنید. دوره های ما تمرکز عملی دارند و به مشکلات زندگی واقعی که معلمان با آن مواجه هستند می پردازند. با استفاده از جدیدترین تحقیقات، آخرین اطلاعات را در کلاس درس به سرعت ردیابی می کنیم. ICEP Europe متعهد به تعالی در آموزش است. کارکنان اختصاصی و محیط یادگیری آنلاین نوآورانه ما به ما امکان ارائه آموزش با کیفیت را می دهد که تفاوت ایجاد می کند.

دوره های دانشگاهی ما دارای شهریه در سطح جهانی، اعتبار قوی و همکاری است و به شما مدرک تخصصی در زمینه نیازهای آموزشی ویژه می دهد. با همکاری دانشگاه شرق لندن، دانشگاه شهر دوبلین یا کالج هیبرنیا، عمق تخصص، اعتماد به نفس و شایستگی خود را با یکی از دوره های آموزشی ما ایجاد کنید.

73630_AboutUs2.jpg

تصور کنید در کلاسی ثبت نام کنید که مطابق با برنامه شما باشد و با سبک زندگی پرمشغله و تحت فشار شما مطابقت داشته باشد. تصور کنید که نه تنها به مخزن وسیعی از تحقیقات و تفکر فعلی در حوزه موضوعی خود دسترسی داشته باشید، بلکه یک معلم خصوصی نیز داشته باشید که شما را راهنمایی و تسهیل کند تا آنچه را که باید با سرعت خود یاد بگیرید. حالا تصور کنید این اتفاق در خانه، محل کار یا هر مکانی با دسترسی به اینترنت رخ می دهد.

ICEP Europe راه‌حل‌های یادگیری آنلاین انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهد که برای پاسخگویی به نیازهای فردی مختلف افرادی که امروزه با چالش‌های کار با کودکان و جوانان روبرو هستند، سفارشی شده است. دوره های ICEP Europe راز زدایی می کنند، اما به آخرین علم در این زمینه وفادار می مانند و راه حل های عملی و مرتبط ارائه می دهند. آنها برای هر کسی که نیاز به یادگیری روش های اثبات شده برای مقابله با موقعیت های فردی در روز کاری یا موقعیت خانه خود دارد، توسعه یافته اند.

مکان ها

  • Kildare

    ICEP Europe, Unit K2, Maynooth, Co. Kildare, W23 T3C7 Maynooth Business Campus, , Kildare

برنامه ها

    سوالات