Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

مقدمه

به یادگیری آنلاین خوش آمدید به ICEP Europe خوش آمدید

ICEP Europe منبع قابل اعتماد برای آموزش مداوم و حرفه ای آنلاین برای مربیان و متخصصان متفقین است که با کودکان و نوجوانان کار می کنند. متخصصین در زمینه روانشناسی و نیازهای ویژه، دوره های ما تمام شده توسط متخصصان برجسته در رشته های خود توسعه داده شده و آموزش داده شده است. هدف ما به عنوان یک سازمان کمک به همه کودکان در دستیابی به پتانسیل کامل خود را از طریق پیشرفت حرفه ای با کیفیت بالاتر است.

تمام دوره های ما از طریق تکنولوژی کاربر پسند و با تکنولوژی پیشرفته تحویل می شود و شما را در کنترل زمان و مکان تحصیل قرار می دهد. دوره های ما یک تمرکز عملی دارند و به مشکلات زندگی واقعی درمورد معلمان کمک می کنند. با استفاده از جدیدترین تحقیقات، ما آخرین اطلاعات را در کلاس درس پیگیری می کنیم. ICEP Europe متعهد به تعالی در آموزش و پرورش است؛ کارکنان اختصاصی ما و محیط آموزشی ابتکاری آنلاین، ما را قادر به ارائه آموزش های کیفیتی می کند که باعث ایجاد تفاوت می شود.

دوره های دانشگاهی ما دارای مدرک تحصیلی در سطح جهانی، اعتباربخشی قوی و همکاری است و به شما یک تخصص تخصصی در نیازهای آموزشی ویژه داده می شود. عمق تخصص، اعتماد به نفس و شایستگی خود را با یکی از دوره های ما در همکاری با دانشگاه ایالتی دوبلین، دانشگاه شرق لندن و دانشگاه لیدز بکت تدوین کنید.

تصور کنید که در یک کلاس ثبت نام کنید، زمانی که آن را مطابق برنامه شما قرار می دهد و متناسب با شیوه زندگی شلوغ و تحت فشار شما قرار می گیرد. تصور کنید که دسترسی دارید نه تنها به مخزن وسیعی از تحقیقات و تفکر فعلی در حوزه موضوعی خود، بلکه همچنین دارای یک معلم برای هدایت و تسهیل در یادگیری آنچه شما نیاز دارید تا با سرعت خود یاد بگیرید. در حال حاضر، تصور کنید این اتفاق می افتد در خانه، دفتر، و یا هر مکان با دسترسی به اینترنت.

ICEP Europe ارائه دهنده راه حل های یادگیری آنلاین انعطاف پذیر است که برای پاسخگویی به نیازهای فردی فردی کسانی که با چالش های کار با کودکان و نوجوانان مواجه هستند، سفارشی می شوند. دوره های ICEP Europe ، شناسایی، اما باقی می ماند، به آخرین علم در زمینه و ارائه راه حل های عملی و مربوطه. آنها برای هر کسی که نیاز به یادگیری روش های اثبات شده برای مقابله با موقعیت های فردی در روز کاری و یا وضعیت خانه خود دارند، طراحی شده است.

مکان ها

  • ICEP Europe, Unit 4K Maynooth Business Campus, , Kildare

سوالات