Keystone logo

Institute of Aviation at Parkland College

A logo

مقدمه

بررسی اجمالی

موسسه حمل و نقل هوایی در کالج پارک حفظ سطح بالایی از کیفیت به منظور اطمینان از بهترین نتایج برای دانش آموزان. واقع در شامپاین، ایلینوی و با کمک از دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین و فراسکا بین المللی، موسسه حمل و نقل هوایی در کالج پارک یک مدرسه پیشرو پرواز دانشگاهی در ایلینوی و نهاد آموزش و پرورش تنها بالاتر در مرکز ایلینوی با یک برنامه حمل و نقل هوایی است .

واقع در فرودگاه ویلارد، حدود هشت مایل از پردیس اصلی دانشگاه پارک، موسسه حمل و نقل هوایی مرکز، کلاس های درس، ادارات، دانش آموز، شبیه سازی پرواز های مختلف، و ناوگان هوایی. ناوگان شامل 17 کمانداران تنها پیپر موتور، هفت پیپر فلش، سه چند موتور پیپر سمینول و دو 152S سسنا.

حرفه ای چشم انداز

با هجوم قریب الوقوع از بازنشستگی خلبان همراه با رشد جهانی صنعت حمل و نقل هوایی، کمبود خلبانان واجد شرایط در ایالات متحده و بین المللی وجود دارد. در واقع، با توجه به هفته حمل و نقل هوایی، بیش از 20،000 شغل خلبان انتظار می رود که طی هفت سال بعدی را باز کنید و این تخمین محافظه کار هستند. این مشاغل نیاز به به منظور اطمینان حاصل شود که خطوط هوایی کوچک منطقه می تواند همچنان به ارائه خدمات پر شود. استدلال شده است که در حال حاضر شاید بهترین زمان برای دنبال و به دست آوردن آموزش خلبان خود را و آموزش پرواز.

برنامه حمل و نقل هوایی پارک است

موسسه حمل و نقل هوایی در پارک ارائه می دهد مدرک فوق دیپلم که در حمل و نقل هوایی و همچنین فرصت برای صدور گواهینامه به عنوان یک خلبان خصوصی، خلبان ابزار امتیاز، خلبان تجاری، خلبان multiengine امتیاز، و مربی پرواز. درجه کاردانی دانشجویان برای انتقال به یک دانشگاه چهار ساله به کسب مدرک کارشناسی.

دانشجویان مقطع کاردانی پی در پی کسب گواهی خصوصی خلبان، امتیاز ابزار، گواهینامه خلبان تجاری و امتیاز multiengine در طول برنامه. این همچنین فرصتی است برای به دست آوردن گواهینامه مربی پرواز هواپیما، ابزار دقیق، و multiengine وجود دارد. فارغ التحصیلان ممکن است نیروی کار پس از فارغ التحصیلی در مشاغل مانند عکاسی هوایی و آموزش پرواز را وارد کنید. پس از اتمام FAA زمان پرواز مورد نیاز، فارغ التحصیلان خواهد شد واجد شرایط برای تبدیل شدن به خلبان.

ساخت برنامه

برای بسیاری از دوره های حمل و نقل هوایی، دانش آموزان را برای حدود دو ساعت در هفته در یک کلاس درس که در آن آنها را در مورد سیستم های هواپیما، قوانین و مقررات، و اصول حمل و نقل هوایی یاد دیدار خواهد کرد. دانش آموزان همچنین در فرودگاه ویلارد برای مدت پرواز سه 2 ساعت در هفته تشکیل جلسه که در آن آنها دست در تجربه پرواز یک هواپیما به یادگیری مانورهای پرواز، آف و فرود، و پرواز متقابل کشور دریافت می کنند. دوره های حمل و نقل هوایی می پاییز، بهار و تابستان ترم بر این اساس ارائه شده است.

شرایط ورود برنامه

مورد نیاز TSA برای همه شهروندان غیر آمریکا

ایالات متحده اداره امنیت حمل و نقل (TSA) نیاز به غیر شهروندان را به شرکت در پرواز برنامه دانش آموزان بیگانه (AFSP). بازدید از وب سایت TSA برای اطلاعات بیشتر. زبان مادری غیر از انگلیسی

به طور کلی 85 و یا بالاتر با حداقل 22 گوش دادن و صحبت کردن حداقل 26: تمام دانش آموزانی که زبان مادری غیر از انگلیسی هستند باید مهارت در زبان انگلیسی از طریق TOEFL (IBT) نمرات ایجاد. به هیچ وجه جایگزین ارزیابی پذیرفته شده است. نمرات TOEFL نباید بیش از دو سال از شروع برنامه است.

آزمون پزشکی

قبل از ثبت نام و پرواز یک هواپیما، دانش آموزان باید برای به دست آوردن گواهی پزشکی حمل و نقل هوایی از پزشکی قانونی حمل و نقل هوایی FAA گواهی (AME). سه کلاس از حمل و نقل هوایی گواهی پزشکی وجود دارد: کلاس 1، کلاس 2، کلاس 3 و. کلاس 1 محدود کننده ترین است. طبقه 3 از حداقل محدود است. معاینات پزشکی توسط پزشکان حمل و نقل هوایی FAA تایید انجام شده است. کالج پارک مستلزم آن است که دانش آموزان آینده نگر، در حداقل، تصویب یک معاینه فیزیکی کلاس 3 قبل از ثبت نام برای دوره اول خود را. هر کلاس از گواهی پزشکی با گواهی خلبان دانش آموز قابل قبول است.

ارزیابی علمی

به گذراندن دوره های کالج پارک، شما نیاز به محل را به خواندن در سطح کالج، نوشتن، و ریاضی. دانش آموزان نیاز به نشان دادن مهارت های سطح کالج خواندن، نوشتن و ریاضیات است.

مکان ها

  • Institute of Aviation at Parkland College, 1 Airport Road, 61874, Champaign

سوالات