Keystone logo
Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

مقدمه

در ITE ، ما تلاش می کنیم یادگیری هر دو لذت بخش و در عین حال مرتبط با آینده شغلی شما باشد. ما این کار را با آوردن محل کار آینده شما به دانشگاه های خود انجام می دهیم. و از آنجا که انتقال از مدرسه به شغل بزرگ است ، ما سعی می کنیم با طراحی دوره های خود با توجه به آن ، آن را نرمتر کنیم.

ITE نزدیک به 100 دوره را در سه دانشکده برتر ارائه می دهد. این دوره ها در خوشه های شغلی - علوم کاربردی و بهداشتی ، تجارت و خدمات ، طراحی و رسانه ، الکترونیک و فناوری InfoComm ، مهندسی و مهمان نوازی گروه بندی شده اند. گواهینامه های شناخته شده صنعت ما در این زمینه های مهارت به فارغ التحصیلان و زبان آموزان بزرگسال کمک کرده است تا از فرصت های شغلی بهتر و پیشرفت شغلی برخوردار شوند.

علاوه بر دوره های سطح Nitec و Higher Nitec ، ما دوره های سطح Diploma را نیز ارائه می دهیم. ما در حال حاضر سه دوره دیپلم فنی با همکاری م institutionsسسات معتبر خارج از کشور و 24 دیپلم مطالعه کار ITE داریم که به طور مشترک توسط شرکای صنعت ما و ITE تهیه و اجرا شده است.

برای ارائه Pathways بیشتر و انتخاب های گسترده تر برای پیشرفت مهارت ها ، ما طیف دوره های عالی Nitec و تعداد دوره های کارآموزی را افزایش داده ایم. ما همچنین این امکان را برای کسانی که علاقه و استعداد خود را نشان می دهند امکان پذیر است که از طریق تمرین زودهنگام ما در یک دوره شرکت کنند. ما همه این کارها را انجام داده ایم ، بنابراین دانشجویان جدید و فارغ التحصیلان ITE می توانند بدون توجه به سبک یادگیری ، به دنبال ارتقا skills مهارت های خود باشند.

مکان ها

  • Singapore, سنگاپور

سوالات