Keystone logo
International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

مقدمه

درباره تافتز

تافتس یک رهبر در آموزش عالی آمریکا است ، که به دلیل موفقیت در دانشگاه های متوسط متمایز است و در تحقیق و ارائه تجربیات شخصی به دانشجویان پیشرفت می کند. ترکیب منحصر به فرد ما از تحقیقات و هنرهای لیبرال ، دانشجویان ، اساتید و کارکنان را جذب می کند که در محیط کنجکاوی ، خلاقیت و مشارکت ما رشد می کنند.

ماموریت

تافتس یک دانشگاه تحقیقاتی با محوریت دانشجو است که به ایجاد و کاربرد دانش اختصاص داده شده است. ما متعهد به ارائه تجربیات دگرگون کننده برای دانش آموزان و اساتید در یک محیط فراگیر و مشارکتی هستیم که در آن دانشمندان خلاق ایده های جسورانه ایجاد می کنند ، در مواجهه با چالش های پیچیده نوآوری می کنند و خود را به عنوان شهروندان فعال جهان متمایز می کنند.

چشم انداز

این که یک دانشگاه خلاق از دانشمندان خلاق در طیف وسیعی از مدارس باشید که تأثیر عمیقی بر یکدیگر و جهان دارند.

درباره برنامه ها و مشارکت های بین المللی

ما جدیدترین و پویاترین برنامه های موجود را ارائه می دهیم. ما معتقدیم که بهترین راه برای یادگیری یک زبان یا فرهنگ ، زندگی با آن است. علاوه بر برنامه غنی گردشگری که دانش آموزان را با بوستون آشنا می کند ، یک برنامه زندگی مسکونی قوی ، و فرصت های فراوان برای تبادل فرهنگی ، تافتز یک دانشکده بی نظیر را ارائه می دهد.

دانشکده

همه اعضای هیئت علمی ما مربیان حرفه ای زبان انگلیسی هستند که تجربه زیادی در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم دارند. کلاسهای انگلیسی ما توسط مربیان اختصاصی تدریس می شود که از تخیل و تجربه خود برای به حداکثر رساندن پتانسیل یادگیری هر دانش آموز استفاده می کنند. برنامه های زبان انگلیسی تافتس از نظر ترکیب مطالب کلاس درس با تجربه واقعی ، نوآورانه است.

برنامه های درسی فوق برنامه

زمان کلاس با مجموعه ای از فعالیت های دنیای واقعی تکمیل می شود که به شما کمک می کند تا زبان را در هنگام یادگیری زنده کنید. شما هر روز از این زبان صحبت خواهید کرد و از آن استفاده خواهید کرد ، این راهی طبیعی برای افزایش توانایی و اعتماد به نفس شماست. از شرکت در کلاس ها گرفته تا سفرهای هیجان انگیز و بحث های عصرانه در مورد زندگی و آداب و رسوم آمریکایی ، ما به شما کمک می کنیم زبان و فرهنگ آمریکایی را بیاموزید.

مکان ها

  • Medford

    200 Boston Ave Medford, MA 02155, 02155, Medford

  • Boston

    274 Tremont Street, 02111, Boston

    سوالات