Keystone logo
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

مقدمه

ما 17 سال است که در تجارت هستیم و به نوجوانان 13 تا 18 ساله یک تجربه تابستانی متعادل از یادگیری، سرگرمی و فرهنگ ارائه می دهیم، جایی که دانش آموزان می توانند در یک محیط تشویقی و حمایتی رشد کنند و در عین حال سرگرم شوند و دوستان جدیدی از سراسر جهان پیدا کنند. جهان

ISSOS با یک مأموریت روشن در ذهن ایجاد شده است: ایجاد مکانی امن برای یادگیری و رشد افراد. به همین ترتیب ، ما یک برنامه تابستانی با نظارت دقیق و متعادل ارائه می دهیم که در آن دانش آموزان کلاس های دانشگاهی و انتخابی را متناسب با نیازها و علاقه های گسترده تر خود انتخاب می کنند. ما به دانش آموزان خود این فرصت را می دهیم که یک ماجراجویی تابستانی را در طول زندگی انجام دهند که در آن تمرکز بر ایمنی و رفاه شخصی ، آموزش فردی با کیفیت و یک تجربه بین المللی بی نظیر است.

65516_Untitled.jpg

مکان های مدارس تابستانی ما به دقت برای پردیس های امن، محرک و الهام بخش انتخاب شده اند. مکان های تاریخی و فرهنگی سنت اندروز و ییل به دانشجویان اجازه می دهد تا زندگی در این دانشگاه های منحصر به فرد را در یک محیط امن تجربه کنند. با حضور در ISSOS ، دانشجویان این فرصت را دارند که بریتانیا و ایالات متحده آمریکا را به عنوان مکانی برای زندگی، تحصیل و کار تجربه کنند.

ISSOS یک شرکت با ارزش است و دارای آموزش ارزش محور است ، جایی که ما تلاش می کنیم با بالاترین کیفیت برنامه ها را در ایمن ترین مکان ها به رهبری یک تیم الهام بخش ارائه دهیم. ما از دانشجویان بیش از 80 ملیت استقبال می کنیم که یک خانواده بین المللی ایجاد می کنند که در آن دوستی ها در سراسر جهان وجود دارد و بیش از تابستان ادامه دارد.

چه چیزی باعث ISSOS متفاوت است؟

 • برنامه های با کیفیت بالا، برخی از آنها منحصرا برای ISSOS هستند
 • از دانشجویان بیش از 80 ملیت خوش آمدید
 • 40 درصد از دانش آموزان سال بعد از سال
 • ما تنها 10٪ از هر ملیتی را قبول می کنیم، که حقیقتا بین المللی است
 • کارمندان تابستانی متخصصان در زمینه خود هستند ، از معلمان کاملاً واجد شرایط زبان انگلیسی گرفته تا PGA Golf Pros
 • ما یک کسب و کار مبتنی بر ارزش با 6 ارزش در هسته خود هستیم که همه کارهای ما را تحت تأثیر قرار می دهد

افراد و ISSOS

ما در ISSOS فقط به استفاده از پرسنل با مهارت و با انگیزه بسیار افتخار می کنیم. همه معلمان ما به دلیل صلاحیت ، تخصص و تجربه خود به دقت انتخاب شده اند و در برنامه های دانشگاهی و فوق برنامه ما انرژی و اشتیاق برای آموزش و تعامل با جوانان را به همراه دارند. نسبت کارکنان و دانش آموزان 1: 5 است و کلاسها به منظور ارائه توجه فردی و آموزش شخصی ، عمداً کوچک نگه داشته می شوند.

معلمان ما علاوه بر ارائه استانداردهای علمی با کیفیت بالا برای دانش آموزان تابستانی ما ، ساکنان خوابگاه نیز هستند و توسط مشاورانی که به عنوان الگو عمل می کنند و از رفاه دانشجویان ما مراقبت می کنند پشتیبانی می کنند. موفقیت برنامه های تابستانی ما به فداکاری و اشتیاق معلمان و مشاوران ما و هدف مشترک آنها از تبدیل ISSOS به یک تجربه واقعا منحصر به فرد و هیجان انگیز برای هر دانش آموز بستگی دارد.

مکان ها

 • Saint Andrews

  University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

 • Cambridge

  The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

 • Saint Andrews

  Saint Andrews, بریتانیا

  سوالات