Keystone logo
Italian Academy

Italian Academy

Italian Academy

مقدمه

درباره Italian Academy

Italian Academy فرصت های دسترسی به تحصیلات عالی رتبه برتر در ایتالیا را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. Italian Academy با همکاری دانشگاه‌های معتبر ایتالیایی و آکادمی‌های هنرهای زیبا، برنامه‌های Pathway و آمادگی، و همچنین گواهی‌های زبان را ارائه می‌دهد.

پردیس Italian Academy در مرکز شهر در مجاورت موزه و پارک باستان شناسی، در فاصله کوتاهی از ساحل و جزیره اورتیجیا واقع شده است. مرکز مطالعات نئاپولیس یک ویلای تاریخی است که بیش از 2 هکتار باغ گیاه شناسی سرسبز مملو از درختان مرکبات، گیاهان مدیترانه ای، نخل های صد ساله، و ماگنولیا و همچنین بسیاری از درختان و گیاهان عجیب و غریب دیگر دارد. دروس در فضای باز، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، فعالیت های فرهنگی مانند شب های فیلم در فضای باز و رویدادهای تبادل زبان اغلب در این محیط مسحورکننده برگزار می شود: واحه ای آرام در قلب سیراکوزا، جایی که دانش آموزان خود را در محاصره تاریخ، طبیعت و جامعه ای پویا می بینند. از دانشجویان بین المللی مرکز مطالعات Ortigia در میدان مرکزی Siracusa در جزیره Ortigia واقع شده است. این مرکز در کاخ باروک قرن دوازدهم بنونتانانو واقع شده است و کلاس‌هایش مشرف به کلیسای جامع جهانی معروف Duomo است.

کلاس ها هم در مکان های پردیس Italian Academy و هم در محل دانشگاه شریک برگزار می شود.

سیراکیوز، سیسیل

انجمن گرم گرم

در حالی که طبیعت خروج و مهمان نوازی گرم ایتالیایی ها در سراسر جهان قدردانی شده است، دانشجویان بین المللی که در شهر کوچک و سرسبز سیراکیوز زندگی می کنند، همیشه در آغوش باز هستند که از مردم محلی پذیرایی می کنند، که باعث ایجاد فضای دوستانه و راحت می شود دانش آموزان ما با خوشحالی می خوانند.

یک نقطه شروع استراتژیک برای کاوش در ایتالیا و اروپا

سیراکیوز همچنین یک پایگاه استراتژیک برای کسانی است که مایل به لذت بردن از زیبایی های سیسیل هستند، فقط پرتاب سنگ از دیگر جاذبه های مهم این جزیره: دره معابد و Scala dei Turchi در آریجنتو، Mt. اتنا، بالاترین میزان آتشفشان در اروپا و شهر تارمینگ تاورمینا. همچنین دسترسی آسان به تمام مکان های ایتالیایی بسیار آسان است: فرودگاه Fontanarossa در نزدیکی شهر سیراکیوز با تمام شهرهای بزرگ (رم، فلورانس، ونیز، میلان، ناپل)، روزانه و با هزینه های کم هزینه می باشد.

پایتخت جهان باستان مدیترانه

سیراکوس (سیراکوسا در ایتالیایی)، که به عنوان یک میراث جهانی یونسکو ثبت شده است، گنجینه ای است که در ساحل جنوب شرقی جزیره ایتالیایی سیسیل واقع شده است. بیش از 3 هزار سال پیش، این مجموعه با استقبال فراوان از هنر و معماری قیمتی همراه بوده است که نشان می دهد بسیاری از تمدن های باشکوه از آن عبور می کنند.

جامعه ای امن و پذیرا، شهری پر جنب و جوش و پویا

امروز شهر سیراکووس یک شهر گرم و استقرار و پر جنب و جوش است که به شدت به روح های پرماجرا و جغرافیای فرهنگی می پردازد: ممکن است برای کشف دخمه پرپیچ و خم خیابان های باریک از مرکز تاریخی، قدم زدن در اطراف قلعه قرون وسطایی که به بندر طبیعی یا کشف سواحل بکر و ذخایر دریایی که شهر را احاطه کرده است.

دوستان خود را با دانش آموزان محلی بسازید

Italian Academy به طور منظم رویدادهای تبادل فرهنگی را سازماندهی می کند تا به دانشجویان بین المللی اجازه دهد تا با دانشجویان محلی ملاقات کنند و دوست شوند. در شهری مانند سیراکیوز ایجاد ارتباطات طولانی مدت و ایجاد دوستی با همتایان ایتالیایی آسان است. ما اذعان داریم که تعامل با مردم محلی نقش اساسی در ایجاد اعتماد به نفس در زبان گفتاری دارد.

در تماس بودن!

تیم ما از مشاوران دانشجویی خوشحال است که از هر مرحله از شما حمایت می کند: از ثبت نام و درخواست ویزا تا آماده سازی، برنامه ریزی و رسیدن به شهر و خانه جدید.

درب شما برای تحصیلات عالی در ایتالیا

مکان ها

  • Syracuse

    Piazzale San Marziano, 1, 96100, Syracuse

    سوالات