Keystone logo
Italian Academy

Italian Academy

Italian Academy

مقدمه

درباره Italian Academy

Italian Academy مرکز آموزش بین المللی با تمرکز بر هنر، زبان و فرهنگ مدیترانه ای است. Italian Academy یک مرکز محلی دانشگاه سینا CILS است و به طور مشترک برنامه های آماده سازی دانشگاه برنامه MADE در هنر و طراحی را ارائه می دهد.

پردیس در مرکز شهر و در مجاورت موزه و پارک باستان شناسی، در فاصله کمی پیاده روی از ساحل و جزیره Ortygia واقع شده است. ساختمان اصلی پردیس یک ویلای تاریخی است که دارای بیش از 2 هکتار باغ گیاه شناسی سرسبز است که پر از درختان مرکبات، گیاهان مدیترانه ای، نخل های صد ساله، و ماگنولیا و همچنین بسیاری از درختان و گیاهان عجیب و غریب دیگر است. دروس در فضای باز، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، فعالیت های فرهنگی مانند شب های فیلم در فضای باز و رویدادهای تبادل زبان اغلب در این محیط مسحورکننده برگزار می شود.

اواسط صلح آمیز در قلب سیراکوزا، جایی که دانش آموزان خود را با تاریخ، طبیعت و جامعه پویا دانش آموزان بین المللی محاصره می کنند.

درباره برنامه MADE

یک آکادمی هنرهای زیبای شناخته شده در مقطع لیسانس، اولین نوع خود در ایتالیا است که قصد دارد در محل تقاطع طراحی، هنر، صنایع دستی سنتی و فرهنگ محلی کار کند و یک پلتفرم عملیاتی در جنوب کشور ما ایجاد کند. ، در سیراکوس.

سیراکیوز، سیسیل

انجمن گرم گرم

در حالی که طبیعت خروج و مهمان نوازی گرم ایتالیایی ها در سراسر جهان قدردانی شده است، دانشجویان بین المللی که در شهر کوچک و سرسبز سیراکیوز زندگی می کنند، همیشه در آغوش باز هستند که از مردم محلی پذیرایی می کنند، که باعث ایجاد فضای دوستانه و راحت می شود دانش آموزان ما با خوشحالی می خوانند.

یک نقطه شروع استراتژیک برای کاوش در ایتالیا و اروپا

سیراکیوز همچنین یک پایگاه استراتژیک برای کسانی است که مایل به لذت بردن از زیبایی های سیسیل هستند، فقط پرتاب سنگ از دیگر جاذبه های مهم این جزیره: دره معابد و Scala dei Turchi در آریجنتو، Mt. اتنا، بالاترین میزان آتشفشان در اروپا و شهر تارمینگ تاورمینا. همچنین دسترسی آسان به تمام مکان های ایتالیایی بسیار آسان است: فرودگاه Fontanarossa در نزدیکی شهر سیراکیوز با تمام شهرهای بزرگ (رم، فلورانس، ونیز، میلان، ناپل)، روزانه و با هزینه های کم هزینه می باشد.

پایتخت جهان باستان مدیترانه

سیراکوس (سیراکوسا در ایتالیایی)، که به عنوان یک میراث جهانی یونسکو ثبت شده است، گنجینه ای است که در ساحل جنوب شرقی جزیره ایتالیایی سیسیل واقع شده است. بیش از 3 هزار سال پیش، این مجموعه با استقبال فراوان از هنر و معماری قیمتی همراه بوده است که نشان می دهد بسیاری از تمدن های باشکوه از آن عبور می کنند.

انجمن کوچک، شهر پر جنب و جوش

امروز شهر سیراکووس یک شهر گرم و استقرار و پر جنب و جوش است که به شدت به روح های پرماجرا و جغرافیای فرهنگی می پردازد: ممکن است برای کشف دخمه پرپیچ و خم خیابان های باریک از مرکز تاریخی، قدم زدن در اطراف قلعه قرون وسطایی که به بندر طبیعی یا کشف سواحل بکر و ذخایر دریایی که شهر را احاطه کرده است.

دوستان خود را با دانش آموزان محلی بسازید

Italian Academy به طور منظم رویدادهای تبادل فرهنگی را سازماندهی می کند تا به دانشجویان بین المللی اجازه دهد تا با دانشجویان محلی ملاقات کنند و دوست شوند. در شهری مانند سیراکیوز ایجاد ارتباطات طولانی مدت و ایجاد دوستی با همتایان ایتالیایی آسان است. ما اذعان داریم که تعامل با مردم محلی نقش اساسی در ایجاد اعتماد به نفس در زبان گفتاری دارد.

در تماس بودن!

تیم ما از مشاوران دانشجویی خوشحال است که از هر مرحله از شما حمایت می کند: از ثبت نام و درخواست ویزا تا آماده سازی، برنامه ریزی و رسیدن به شهر و خانه جدید.

درب خود را به هنر و طراحی آموزش عالی در ایتالیا

مکان ها

مکان ها
  • Syracuse

    Piazzale San Marziano, 1, 96100, Syracuse

    سوالات