Keystone logo
ITM College and University Studies

ITM College and University Studies

ITM College and University Studies

مقدمه

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

دیپلم مدیریت هتلداری و گردشگری

دیپلم مدیریت هتلداری و گردشگری یک برنامه دیپلم 2 ساله است که برای ارائه مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای کار به عنوان یک مدیر سطح متوسط در صنعت هتلداری، هتلداری و گردشگری طراحی شده است.
برنامه دیپلم شامل سه حوزه اصلی است:


کسب زبان خارجی
مهارتهای مدیریتی
آموزش عملی


در طول دوره دیپلم در مدیریت هتلداری و گردشگری، دانشجویان شایستگی های بازاریابی و ارتباطی را توسعه خواهند داد و همچنین در روابط با مهمان، خدمات و آشپزی آموزش خواهند دید. همچنین دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا روی مهارت‌های زبانی خود کار کنند که در هنگام آمیختن با همسالان چندفرهنگی نیز یک پیشرفت طبیعی است.
پس از اتمام دیپلم مدیریت هتلداری و گردشگری، به فارغ التحصیلان مدرک دیپلم و مجوز کسب و کار اعطا می شود که به آنها اجازه می دهد رستوران، هتل یا آژانس مسافرتی خود را تأسیس کنند.
دیپلم مدیریت هتلداری و گردشگری نیز برای فارغ التحصیلان مدرک لیسانس واجد شرایط می باشد.

مهمان نوازی و گردشگری در اتریش

کالج مدیریت بین المللی گردشگری ( ITM ) یک برنامه آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهد که به طور خاص برای دانش آموزانی طراحی شده است که می خواهند کار حرفه ای بین المللی در زمینه مدیریت هتل و گردشگری را در نظر بگیرند.

ITM اولین کالج در اتریش بود تا زبان انگلیسی را به عنوان زبان آموزش معرفی کند. این دانشکده معتبر و تأیید شده توسط وزارت آموزش و پرورش اتریش است. فارغ التحصیلان دیپلم دریافت شده توسط دولت اتریش دریافت می کنند. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود، و دانش آموزان فرصت یادگیری دو زبان اضافی را دارند که در طول کار در سراسر جهان به آنها اطمینان بیشتری می دهند.

ITM با افراد جاه طلب کار می کند. دانش آموز هدف خود را متعهد و متعهد به تخصص در مهمان نوازی و صنعت خدمات است. با ارائه یک برنامه مطالعاتی کاربردی، دانش آموزان دانش گسترده ای را نه تنها در مورد نظری، بلکه در سطح عملی نیز دارند. آموزش عملی بخش مهمی از توسعه در این صنعت در حال رشد است. به همین دلیل آنها یک هتل عامل را به عنوان پردیس خود انتخاب کردند - که در آن دانش آموزان فرصتی برای تبدیل شدن به راحت و آشنا با محیط کار آینده خود را دارند.

برنامه کالج دو ساله برای تعداد محدودی از دانش آموزان به دقت انتخاب شده است تا تضمین کیفیت و آموزش فردی در طول دوره های عملی و نظری را فراهم کند. این تضمین می کند که استادان می توانند درس های خود را مطابق با ترجیحات فردی دانش آموز انطباق و سفارشی کنند. ITM از مدیران آینده انتظار دارد تا آموزش و مهارت های لازم را برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود به آنها ارائه دهد.

مکان ها

  • Bad Vöslau

    Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2 , 2540, Bad Vöslau

سوالات