Keystone logo
Joviat Culinary Arts Academy

Joviat Culinary Arts Academy

Joviat Culinary Arts Academy

مقدمه

Joviat یک موسسه آموزشی است که در سال 1960 در Manresa، قلب کاتالونیا تأسیس شد. یک مرکز منطقه ای، باز به روی جهان، آگاه و مسئول. در سال 1960 Josep Vilaseca Atset شروع به تحقق رویای خود کرد: باز کردن مدرسه خود برای آموزش و آموزش مردم. روحیه بنیانگذار Joviat تشویق و پیگیری رویاهای شما بود! از آن زمان، هزاران دانش آموز فرصت های آینده خود را در اینجا ساخته اند.

Joviat مدرسه ای برای آموزش حرفه ای و آموزش متوسطه است که بیش از 2000 دانش آموز در زمینه های مراقبت های بهداشتی، غذا و تغذیه، ورزش و طبیعت در بر می گیرد. این مدرسه ای است که با محیط خود رشد می کند و توسعه می یابد و به شبکه تجاری، اجتماعی و فرهنگی خود مرتبط است. Joviat Culinary Arts Academy در سال 1987 به عنوان یک مرکز پیشگام برای مطالعات هتلداری و پذیرایی در مرکز کاتالونیا با بیش از 2500 دانشجو در تاریخ خود راه اندازی شد که از شهرت بالا و تأثیر مهمی در گستره بین المللی برخوردار بودند. انطباق با زمان جدید تاریخ ما را مشخص کرده است. تحت تأثیر غذاهای فرانسوی، روندهای جدید آشپزی، غذاهای خلاقانه و خلاقانه، سنت ها و تخصص های محلی. ارزش ها: احترام، اعتماد به نفس و عشق به مردم، حرفه و محصول. DNA: اصالت و نوآوری، رهبری و همکاری.

جایزه Cat VT برای بهترین شیوه های نوآورانه در کاتالونیا برای:

 • نوآوری، طرح ریزی و تثبیت
 • مشارکت و شمول
 • شیوه های خوب، شبکه سازی و تعامل عرضی بین زمینه های حرفه ای
 • آموزش مداوم و شغلی
 • تاثیر بر منطقه و بافت تولیدی
 • اولین مرکز آموزش حرفه ای پیشرفته مرتبط با دانشگاه Umanresa UVic-UCC

جوردی ویلاسکا

جوردی ویلاسکا یک معلم و مربی است که در مدرسه بازرگانی ESADE با برنامه مدیریت عمومی و استراتژی و مدرک کارشناسی ارشد در آموزش سیستماتیک آموزش دیده است.

مربی، تسهیل کننده و سخنران آموزش عاطفی، انگیزش، رهبری و فرآیندهای رشد شخصی و کارآفرینی در سطح ملی و بین المللی. همچنین پروژه های جدید را در خدمت نسل های جدید و جامعه به سمت خیر عمومی ترویج دهید.

آکادمی آکادمی معتبر غذا و تغذیه کاتالونیا، عضو انجمن برادری Mare de Deu de l'Olivera، و عضو افتخاری Cofradia Gastronomica del Agua.

او در سال 2015 کتاب La força d'una escola de Vida را منتشر کرد. یک پروژه آموزشی از دیدگاه سیستمی.
Joviat Hoteleria

Joviat Hoteleria

Joviat Hoteleria در سال 1987 به عنوان یک مرکز پیشگام برای مهمان‌نوازی و مطالعات آشپزی در مرکز کاتالونیا با بیش از 2500 دانشجو در تاریخ خود راه‌اندازی شد که از شهرت بالا و تأثیر مهمی در گستره بین‌المللی برخوردار بودند.

پروژه آموزشی

گذشته، حال و آینده. یک حرکت رو به جلو که دائماً در حال توسعه است، یک تحول مجدد به تمام معنا.

نقاط قوت پروژه: ریشه ها، رفاه، رهبری، همکاری، بیان، دانش و جامعه. همه اینها ما را به یادگیری این حرفه و لذت بردن از غذاها و خدماتی اصیل، مدرن و محلی نزدیکتر می کند. این غذا شناسی است که حواس را ارضا می کند، با خلاقیت در تغییر پروژه ها و پذیرش فناوری های جدید ارائه می شود که دنیای جدیدی پر از امکانات را برای ما باز می کند.

ما خودمان را آماده می کنیم تا با شناخت کیستی، با حضور و اصالت، با اصالت و وقار در غذا شناسی به دنیا برویم.

جوویات کجاست؟

مانرسا، کاتالونیا

مانرسا، پایتخت ناحیه باگس، شهری با هزار و صد سال قدمت است. تجاری، فرهنگی و با داشتن دانشگاه، فعالیت صنعتی و فناوری قابل توجه، شهری پویا و متحول است.

این مدرسه در ژئوپارک جهانی کاتالونیا مرکزی، که توسط یونسکو به عنوان مورد علاقه جهانی اعلام شده است، در دامنه کوه های مونتسرات، 60 کیلومتری بارسلونا واقع شده است. منطقه بگز دارای میراث غنی و گسترده است که بر اساس زمین، تاریخ و طبیعت است.

روش شناسی

با به روز رسانی های مداوم، غذاهای کاتالان، در عین حفظ ریشه های فرهنگی و سنتی خود، پیشتاز دنیای آشپزی آوانگارد بین المللی است.

مکان ها

 • Manresa

  Folch i Torres 5-13 Manresa, Barcelona, 08241 , Manresa

 • Barcelona

  Barcelona, اسپانیا

 • Girona

  Girona, اسپانیا

سوالات