Keystone logo
Jul academy

Jul academy

Jul academy

مقدمه

ما کی هستیم: Jul academy ایتالیا

Jul academy یک موسسه موسیقی ایتالیایی است که در ارائه بالاترین سطح آموزش موسیقی به دانشجویان پرشور در سراسر جهان تخصص دارد. با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه، ما برنامه درسی خود را تقویت کرده ایم تا مزایای قابل توجهی را برای دانش آموزان ارائه دهیم که آنها در مسیر حرفه ای موسیقی انتخابی خود شروع می کنند.

آموزش آنلاین، شخصی و معتبر

میراث موسیقی ایتالیا

Jul academy در ایتالیا مستقر است. ایتالیا نقش مهمی در تاریخ موسیقی اروپا داشته است. بسیاری از آلات موسیقی مانند ویولن و پیانو در ایتالیا اختراع شدند. مقیاس موسیقی، هنر اپرا و بسیاری از اصطلاحات موسیقی مانند غزل، کنسرت، کوارتت نیز در ایتالیا متولد شد.

آموزش و یادگیری شخصی

اندازه کلاس ما کوچک است. مشاوره و پشتیبانی در تمام مراحل هر دوره در دسترس است و فرصت هایی را برای شما فراهم می کند تا یادگیری خود را متناسب با نیازهای شخصی خود تنظیم کنید.

معلمان متخصص

آموزگاران Jul academy نه تنها معلمان فوق العاده ای هستند، بلکه بازیکنان، مجریان و کارآفرینان تجارت موسیقی بسیار با تجربه هستند و بینش منحصر به فردی را برای ایجاد یک حرفه در صنعت موسیقی به ارمغان می آورند.

کیفیت و اعتبار

Jul academy یک مرکز حرفه ای RSL، مرکز آزمون کالج موسیقی لندن است و بیش از 200 گواهینامه را به دانش آموزان ارائه کرده است.

سکوی آموزش آنلاین مؤسسه ای

دانشجویان آنلاین ما می توانند از پلتفرم یادگیری نهادی ما بهره مند شوند. تمامی کتاب های درسی، دروس ضبط شده و تمرین ها در صورت تقاضا در کلاس مجازی در دسترس خواهد بود.

صلاحیت ها و اعتبارنامه ها

Jul academy به ارائه بالاترین کیفیت آموزش موسیقی به دانش آموزان اختصاص دارد. دانشکده ما متشکل از متخصصان موسیقی بسیار ماهر و با تجربه است که دارای مدرک از موسسات موسیقی معتبر هستند.

علاوه بر این، ما توسط سازمان‌های موسیقی پیشرو مانند RSL UK و کالج موسیقی لندن تأیید شده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه درسی و امکانات ما با بالاترین استانداردهای آموزش موسیقی مطابقت دارد. با تعهد ما به تعالی در آموزش و اجرا، فارغ التحصیلان ما به خوبی برای مشاغل موفق در صنعت موسیقی آماده هستند.

برنامه های موسیقی آنلاین ما:

ما دوره های موسیقی با کیفیت بالا را در محوطه دانشگاه خود در ایتالیا و به صورت آنلاین برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهیم. هدف ما این است که با استفاده از مهارتی که بیش از 15 سال در بخش آموزش موسیقی به دست آورده ایم، همان سطح آموزشی را که در محوطه دانشگاه ارائه می دهیم به دانشجویان بین المللی ارائه دهیم.

دوره‌های ما در پلتفرم آنلاین ما در دسترس هستند و معلمانی زنده هستند که درس‌ها را با نیازهای فردی هر دانش‌آموز تطبیق می‌دهند. هدف ما کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف موسیقی و آموزشی، از طریق روش های یادگیری انعطاف پذیر و در عین حال سخت است. این روش ها در سراسر جهان موفقیت آمیز بوده و برای دانش آموزان در همه سطوح قابل دسترسی است و رضایت همه متقاضیان را تضمین می کند.

از وب سایت ما در اینجا دیدن کنید و تمام برنامه های ما را کشف کنید.

مکان ها

مکان ها
  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

    • instagram
    • facebook

سوالات