Keystone logo
© BIMM University
Kingsgate International College

Kingsgate International College

Kingsgate International College

مقدمه

دربارهی ما

برنامه های تحصیلی مقرون به صرفه با مدرک انحصاری آنلاین برای یادگیری سریع رشته ی تحصیلی برای دانشگاه.

خواه به دنبال ارتقا skills مهارت های خود ، پیشرفت تیم خود و یا ادامه تحصیلات حرفه ای باشید ، Pathways یادگیری Kingsgate International College Pathways می تواند تمام نیازهای شما را فراهم کند.

Kingsgate International College در پردیس یا دانشگاه آنلاین برنامه های Pathway با جوایز دیپلم کامل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان آموزان از گوشه و کنار جهان ارائه می دهد. زبان آموزان می توانند سریعاً مسیر خود را به یک صلاحیت دانشگاه انگلستان در دانشگاه یا با آموزش از راه دور پیگیری کنند.

ماژول های مبتنی بر وب ما به دانش آموزان امکان می دهد آنچه را که می خواهند و چگونه می خواهند بیاموزند و برای سهولت در یادگیری سریع تر ، مقرون به صرفه تر و جذاب تر طراحی شده اند. Kingsgate International College با یک پلت فرم شبکه دانشجویی 24/7 ، داشبورد شخصی ، 1-2-1 آموزش آنلاین ، وبینارهای گروهی و بانک برنامه های از پیش ضبط شده گروهی ، تمام پشتیبانی دانش آموزان را برای موفقیت در پیشرفت حرفه خود فراهم می کند. پایگاه مهارت و دستیابی به صلاحیت دانشگاه.

139953_pexels-photo-1152500.jpeg

مجوزهای ما

Kingsgate International College با بالاترین استانداردهای علمی عمل می کند و ساختارهای مختلفی دارد که اطمینان حاصل می کند استاندارد آموزشی ارائه شده به دانشجویان از بالاترین کیفیت برخوردار است. در زیر لیستی از ارگانهای شرکتی که به آنها تعلق داریم و انجمنهایی که عضو آنها هستیم:

شبکه منابع آموزشی

شبکه منابع یادگیری (LRN) توسط Ofqual به عنوان یک سازمان اهدا کننده جایزه شناخته می شود. LRN برای موسسات آموزشی ، ارائه دهندگان آموزش ، مدارس و کارفرمایان صلاحیت ایجاد می کند. LRN دارای نمونه کارهای گسترده ای از جمله صلاحیت سطح 5 تدریس است که توسط Kingsgate International College ارائه می شود. تمام مدارک LRN توسط کارفرمایان ، دولت ها و نهادهای حرفه ای به عنوان اثبات مهارت ها و توانایی هایی که بدنبال آن هستند ، بین المللی شناخته می شوند.

ATHE تشخیص

جوایز آموزش و آموزش عالی مراکز دارای طیف گسترده ای از مدارک را شامل می شود ، اما محدود نمی شود. مدیریت دولت ، تجارت ، جهانگردی ، قانون ، محاسبات و بهداشت و مراقبت های اجتماعی. ATHE با خدمات استثنایی مشتری ، استانداردهای كیفیت عالی و صلاحیت های پاداش دهنده با مسیرهای پیشرفت به مدارج دانشگاهی ، نامی برای خود ساخته است.

آژانس بودجه آموزش و مهارت ها

Kingsgate International College کینگزگیت در ثبت نام ارائه دهندگان آموزش کارآموزی ESFA ذکر شده است. در کنار شرکای خود برای ارائه مدارک مقرون به صرفه و کارآموزی به دانشجویان سراسر انگلستان همکاری کنید.

دفتر کمیسر اطلاعات

همانطور که Kingsgate International College اطلاعات دانشجویی را نگهداری و پردازش می کند ، ما از نظر قانونی موظف به محافظت از این اطلاعات هستیم ، طبق قانون حفاظت از داده ها در سال 1998 ، Kingsgate International College :

 • فقط اطلاعاتی را که برای یک هدف خاص نیاز داریم جمع آوری کنید.
 • آن را ایمن نگه دارید
 • از مرتبط بودن و به روز بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • اطلاعات را فقط به اندازه نیاز خود نگه داریم و فقط تا زمانی که به آنها نیاز داریم.
 • در صورت درخواست ، به هر دانش آموز اجازه دهید اطلاعاتی را که ما در اختیار داریم مشاهده کند.

139954_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

شناخت OFQUAL

کلیه مطالب یادگیری توسط نویسندگان دانشگاهی حرفه ای طراحی و نوشته شده اند تا هر واحد تعاملی با معیارهای یادگیری خاص مشخص شده توسط OFQUAL ، نهاد تعریف کننده دولت انگلستان برای استانداردهای علمی در آموزش عالی انگلستان مطابقت داشته باشد. این استانداردها تضمین می کند که افرادی که با ما یاد می گیرند آموزش عالی و همراه با گواهینامه ای که توسط دانشگاه ها و کارفرمایان به طور جهانی شناخته شده است را دریافت می کنند.

مدارک دانشگاه شریک

پس از اتمام تکالیف نهایی ، به دانشجویان یک مدرک دیپلم شناخته شده اعطا می شود. این دیپلم را می توان برای تکمیل مدرک کارشناسی کامل یا MBA در دانشگاه های مختلف انگلستان ، چه در دانشگاه و چه با آموزش از راه دور ، استفاده کرد.

هیئت نظارت بر کیفیت

Kingsgate International College همچنین یک هیئت نظارت بر کیفیت (QMB) را برای اطمینان از اینکه ما همیشه دوره ها و منابع معتبر آنلاین را تأمین می کنیم تا نیازهای یادگیری شما را ارائه دهیم ، کار می کند. این هیئت به طور منظم برای ارزیابی موارد زیر تشکیل می شود:

 • مسائل خاص دانشجویی
 • هر گونه مشکل کیفیت برای شرکای دانشگاه
 • نظارت بر استانداردهای ارزیابی
 • نظارت بر محتوای مطالب در برابر نتایج یادگیری
 • مسائل عملیاتی خاص چون کیفیت و خدمات به مشتری را تحت تأثیر قرار می دهند

اعضای هیئت مدیره شامل رهبران علمی و تجاری معتبر میباشند. نتایج بررسی ها به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شود تا اطمینان از شفافیت و درک در میان همکاران و دانش آموزان ما باشد. همه بازخورد ها استقبال می شود تا مسائل را می توان از طريق QMB بصورت حرفه ای و عينی مطرح کرد.

اتاق بازرگانی کاونتری و وارویک شایر

اتاق بازرگانی بریتانیا بزرگترین و تاثیر گذار ترین صدای تجاری مستقل در انگلیس است که از طرف اعضای و جامعه تجاری گسترده تر در مورد مسائل مهم لابی می کند - ایجاد شرایط مناسب برای کسب و کار برای رشد، ارتقاء شرکت های انگلیس در کلیدی جهانی بازارها و ایجاد یک اقتصاد تجاری پویا.

آنها همچنین نقش موثر در برطرف کردن شکاف بین معلمان و کسب و کار را با برجسته کردن مهارت های کارفرمایان که نیازمند و تحت تأثیر سیاست های آموزشی هستند تا اطمینان حاصل شود که آنها به طور موثری تحویل می شوند.

اتاق بازرگانی کاونتری و وارویک شایر تنها یکی از شبکه اتاق هایی است که در هر بخش از صنعت انگلستان با مشاغل مختلف و به نمایندگی از آنها فعالیت می کند. آنها به مشاغل محلی کمک می کنند تا ارتباط برقرار کنند ، رشد کنند و به موفقیت برسند. این اتاق با اتاق های دیگر ، مقامات محلی و سازمان های شریک همکاری می کند تا از موضوعاتی که برای تجارت مهم است ، اطلاعات کسب کند - سپس این دانش را برای کمک به دولت در تدوین سیاست های تجاری موثر منتقل می کند.

139956_pexels-photo-3184407.jpeg
fauxels / pexels

مکان ها

 • London

  26 - 28 Hammersmith Grove, W6 7BA, London

  سوالات