Keystone logo
Kingsgate International College بهداشت و مراقبت های اجتماعی ، دانشگاه سال اول و دوم (سطح 4 و 5)
Kingsgate International College

بهداشت و مراقبت های اجتماعی ، دانشگاه سال اول و دوم (سطح 4 و 5)

London, بریتانیا

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۸٬۵۰۰ *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* دوره های سطح 4 و سطح 5 با هم: 8500 پوند مطالعه آنلاین ، 12000 پوند برای تحصیل در دانشگاه ؛ تک سطح: 5400 پوند برای مطالعه آنلاین ، 9000 پوند برای تحصیل در دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دوره کارشناسی بهداشت و مراقبت های اجتماعی سطح 4/5 دوره کارشناسی یک دوره 240 واحدی است که برای پیگیری سریع دانشجویان تا سال آخر دوره کارشناسی مرتبط در بخش بهداشت و مراقبت های اجتماعی طراحی شده است ، دوره آخرالزامات سال آخر می تواند در یک دوره تکمیل شود دانشگاه انگلستان در دانشگاه یا از طریق آموزش از راه دور.

ماژول ها و تکالیف سطح 4 این دوره معادل سال اول تحصیل در دانشگاه و ماژول ها و تکالیف سطح 5 معادل سال دوم تحصیلات دانشگاهی است .

این دوره از شش ماژول و تکالیف سطح 4 (120 واحد) و پنج واحد و سطح 5 (120 اعتبار) تشکیل شده است ، اگر دانشجویی تصمیم بگیرد فقط در سطح 4 تحصیل کند ، 120 واحد اعتبار دریافت می کند و می تواند برای معافیت از سال اول دوره تحصیلات دانشگاهی.

هر ماژول شامل تقریبا 40 ساعت یادگیری هدایت شده از مواد با 30-50 ساعت اضافی از مواد آموزشی اختیاری است. این مواد عبارتند از تمرینات توصیه شده، قرائت توصیه شده و منابع اینترنتی.

هزینه دوره

هزینه ثبت نام در دوره های سطح 4 و سطح 5 با هم 8500 پوند مطالعه آنلاین و. 12000 پوند برای تحصیل در دانشگاه. متناوباً ، دانشجویان می توانند در یک سطح واحد (سطح 4 یا 5) با هزینه 5400 پوند برای تحصیل آنلاین یا 9000 پوند برای تحصیل در دانشگاه ثبت نام کنند .

دانشجویان می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

 • کارت اعتباری
 • انتقال بانکی
 • اقساط ماهانه بدون بهره
 • پی پال
 • اتحادیه غربی

هزینه دوره من شامل چه مواردی است؟

 • کلیه مطالب درسی ، از جمله ماژول های آنلاین و تکالیف کتبی
 • پشتیبانی از معلم شخصی با جلسات 1-2-1 اسکایپ
 • پشتیبانی دانشجویان اختصاصی
 • دسترسی به یک انجمن آنلاین آموزش اجتماعی
 • تخصیص مارک و بازخورد
 • کارت NUS رایگان اضافی به ارزش 19،90 پوند
 • لپ تاپ رایگان
 • CV نوشتن رایگان CV در پایان دوره کمک می کند

دانشگاه از بالا

اگر تصمیم دارید از طریق یک دانشگاه معتبر انگلستان یک مدرک کارشناسی کامل را دریافت کنید ، هزینه ها در زیر ذکر شده است. لطفا توجه داشته باشید ، هزینه های زیر فقط برای آموزش از راه دور / آنلاین است. شما می توانید در دانشگاه به پایان برسانید. هزینه ها بسته به اینکه کدام دانشگاه را برای تکمیل سال آخر انتخاب کرده اید متفاوت خواهد بود.

دانشگاه آنگلیا راسکین

 • مدیریت و رهبری در بهداشت و مراقبت های اجتماعی (از بالا) BSc (Hons)

دانشگاه دربی

 • یکپارچه بهداشت و مراقبت های اجتماعی (تکمیل) BSc (Hons)

آیا من واجد شرایط این برنامه هستم؟

برای ثبت نام در دوره سطح 4 ، شما باید حداقل 18 سال داشته باشید و دارای تحصیلات متوسطه کامل باشید. قبل از ثبت نام در دوره 5 ، باید سطح 4 یا معادل آن را بدست آورید.

سطح 4 ماژول

مهارتهای تحصیلی

هدف این ماژول این است که فراگیران بتوانند مهارتها و درک لازم را برای مطالعه م effectivelyثر در آموزش عالی ایجاد کنند. این امر زبان آموزان را قادر می سازد تا مهارتهای لازم تفکر انعکاسی و انتقادی مورد نیاز برای دستیابی به پتانسیل یادگیری فردی را کسب کنند.

برقراری ارتباط در بهداشت و مراقبت های اجتماعی

 • هدف از این ماژول توسعه آگاهی زبان آموز از اشکال مختلف ارتباطات مورد استفاده در محیط های مراقبت های بهداشتی و اجتماعی و اهمیت آن برای ارائه خدمات موثر است.

مقدمه ای از سیاست های بهداشت و درمان

هدف این ماژول توسعه آگاهی فراگیران از تأثیرات مختلف بر مراقبت های بهداشتی و تأثیر آنها در تدوین سیاست ها است. ارزیابی سیاست مراقبت های بهداشتی به زبان آموزان این امکان را می دهد تا بررسی کنند که موضوعات اصلی معاصر برای سیاست گذاران ، ارائه دهندگان و کسانی که از آنها پشتیبانی می کنند چیست.

تمرین انعکاسی

این ماژول به گونه ای طراحی شده است که یادگیرنده را در تمام اشکال خود با عملکرد بازتابی آشنا کند. تأملات در عمل و در عمل از مفاهیم مهم در بهداشت و مراقبت های اجتماعی هستند و ایده رشد خود را بهم پیوند می دهند و تئوری را به عمل پیوند می دهد.

مدیریت مردم در بهداشت و مراقبت های اجتماعی

هدف از این ماژول این است که فراگیران بتوانند فرایندهای مربوط به استخدام ، مدیریت و توسعه افراد در محل کار بهداشت و مراقبت های اجتماعی را درک کنند. در این ماژول ، فراگیران فرایندهای مربوط به مدیریت افراد در محل کار بهداشت و مراقبت های اجتماعی و چگونگی تسهیل تغییر در سازمان را بررسی خواهند کرد.

جامعه شناسی: مفاهیم در بهداشت و سلامت

هدف این ماژول این است که فراگیران درکی از مفاهیم جامعه شناختی بهداشت و سلامت و کاربرد آنها در عمل مراقبت در بهداشت و مراقبت های اجتماعی داشته باشند. این زبان آموزان را قادر می سازد تا درک درستی از ماهیت جامعه معاصر و تأثیرات آن بر درک بهداشت و سلامت داشته باشند. زبان آموزان نحوه ساختار جامعه را از نظر سن ، جنس ، قومیت ، طبقه اجتماعی ، خانواده و خانوارها و تأثیر آن بر سلامتی و رفاه کشف می کنند.

سطح 5 ماژول

اصول اساسی در مراقبت از بهداشت و درمان

همه متخصصان بهداشت و مراقبت های اجتماعی دارای کدهای رفتاری حرفه ای هستند. هدف از این ماژول توسعه درک ارزش ها ، نظریه ها و سیاست های زیربنایی رویه بهداشت و مراقبت های اجتماعی و سازوکارهایی است که برای ترویج اقدامات خوب در این بخش وجود دارد.

مدیریت کیفیت در بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی

کیفیت یک جز essential اساسی خدمات بهداشتی و درمانی و مفهومی با تفاسیر و دیدگاه های مختلف است. هدف این ماژول این است که فراگیران درک درستی از دیدگاه های مختلف در مورد کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و نحوه ارزیابی آن به منظور توانمند سازی و درگیر کردن کاربران خدمات داشته باشند.

پروژه تحقیقاتی

هدف این ماژول توسعه مهارتهای یادگیرنده در تحقیق مستقل و تجزیه و تحلیل انتقادی با انجام یک تحقیق آزمایشی کوچک از ارتباط مستقیم با برنامه آموزش عالی یا توسعه حرفه ای آنها است.

مشارکت کار در بهداشت و مراقبت های اجتماعی

هدف این ماژول این است که فراگیران بتوانند درک درستی از اهمیت کار مثبت در همکاری با دیگران در بهداشت و مراقبت های اجتماعی را درک کنند. فراگیران ماهیت مشارکت را در سه سطح کشف خواهند کرد. در ابتدا ، آنها مشارکت با کاربران خدماتی را بررسی می کنند که به افراد امکان تصمیم گیری آگاهانه و تشویق استقلال را می دهد. دوم ، آنها مشارکت بین متخصصان مختلف در مراقبت های بهداشتی و اجتماعی را در نظر می گیرند و کار بین آژانس را کشف می کنند. سرانجام ، فراگیران مشارکتهای سازمانی را بررسی کرده و روشهای مختلف کار مشترک را بررسی می کنند.

کار با کاربران سرویس با نیازهای پیچیده

هدف این واحد کمک به فراگیران برای درک مسائل مربوط به بهداشت ، معلولیت و بیماری است و اینکه چگونه متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند کسانی را که نیازهای پیچیده بهداشت جسمی و روانی دارند ، تعیین کنند تا مراقبت های خود را تعیین کنند.

مسیر شغلی

تکمیل موفقیت آمیز دوره کامل سطح 4/5 بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی و سال پایانی یک برنامه معتبر مقطع کارشناسی ارشد به عنوان پایه ای برای رسیدن به حرفه ای در خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می شود. این دوره برای کسانی که مایل به همکاری با افراد در یک محیط دلسوز هستند ، تئوری و تمرین را با هم جمع می کند. این به عنوان پایه ای برای کسانی که مایل به حرکت روی یکی از بسیاری از حرفه های بهداشتی یا اجتماعی یا کسانی که می خواهند گزینه های خود را باز نگه دارند مناسب است.

چقد طول میکشه؟

زبان آموزان می توانند با سرعتی که مناسب آنها است یاد بگیرند. هیچ محدودیت زمانی یا مهلتی برای KIC وجود ندارد. فراگیران می توانند ماژول ها را به هر ترتیب و در هر زمان مطالعه کنند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه