Keystone logo
Kingsgate International College دیپلم مدیریت بازرگانی و اداری (سطح 6 ورودی MBA تحصیلات تکمیلی)
Kingsgate International College

دیپلم مدیریت بازرگانی و اداری (سطح 6 ورودی MBA تحصیلات تکمیلی)

London, بریتانیا

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۵٬۴۰۰ *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* 5400 پوند مطالعه آنلاین ، 9000 پوند برای تحصیل در دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دیپلم تحصیلات تکمیلی سطح 6 120 در تجارت و مدیریت اداری از 10 ماژول و 6 تکالیف کتبی تشکیل شده است و هر واحد شامل تقریبا 40 ساعت یادگیری هدایت شده است. دانش آموزان ضمن تکمیل دیپلم تجارت آنلاین ، به منابع مختلف تحصیلی مانند پشتیبانی معلم و وبینار ، انجمن یادگیری اجتماعی ، و مطالب اضافی برای کمک به اتمام دوره تجارت فارغ التحصیل خود دسترسی خواهند داشت.

این دوره برای افرادی که حداقل 25 سال سن دارند و 5 سال سابقه کار مدیریتی دارند و فاقد مدرک تحصیلی هستند اما مایل به تحصیل در یک برنامه تجاری MBA یا تحصیلات تکمیلی هستند ، بیشتر مناسب خواهد بود. با اتمام موفقیت آمیز دوره ، دانشجویان می توانند در دیپلم تحصیلات تکمیلی سطح 7 ما در مدیریت استراتژیک یا طیف وسیعی از دوره های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنند.

هزینه دوره

هزینه ثبت نام در دوره سطح 6 5400 پوند مطالعه آنلاین و 9000 پوند تحصیل در دانشگاه است.

دانشجویان می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

 • کارت اعتباری
 • انتقال بانك
 • اقساط ماهیانه بدون بهره
 • پی پال
 • اتحادیه غربی

هزینه دوره من شامل چه مواردی است؟

 • تمام مواد درس، از جمله ماژول های آنلاین و تکلیف نوشته شده است.
 • پشتیبانی از معلم شخصی با جلسات 1-2-1 اسکایپ
 • پشتیبانی دانشجویان اختصاصی
 • دسترسی به انجمن آنلاین آموزش اجتماعی آنلاین
 • تخصیص مارک و بازخورد
 • کارت رایگان NUS کارت فوق العاده به ارزش £ 12.00
 • لپ تاپ رایگان
 • رایگان CV کمک به نوشتن در تکمیل دوره.

پیشرفت دانشگاه

پس از اتمام این دوره ، دانشجویان این فرصت را دارند که برای پذیرش در یک برنامه کامل MBA از طیف وسیعی از دانشگاه های انگلستان اقدام کنند. متناوباً ، دانشجویان می توانند دیپلم سطح 7 ما را در مدیریت استراتژیک بخوانند و سپس برای تکمیل MBA Top Up در طیف وسیعی از دانشگاه های انگلستان ادامه دهند.

نمای کلی دوره

دوره کارآموزی و مدیریت کارشناسی ارشد شامل 10 مدول و تکلیف نوشته شده است. هر کدام از ماژول ها شامل 40 ساعت یادگیری هدایت شده از مواد با 30-50 ساعت اضافی مواد اختیاری است که شامل تمرین های توصیه شده، خواندن توصیه شده، منابع اینترنتی و تمرینات خود تست است.

آیا من واجد شرایط این برنامه هستم؟

برنامه سطح 6 برای دانشجویان فارغ التحصیل فارغ التحصیلان دانشگاهی (25 سال یا بالاتر) است که پنج سال سابقه کار مدیریتی دارند و می خواهند برای MBA تحصیل کنند.

سطح 6 ماژول

فناوری اطلاعات در کسب و کار

شواهد روشنی وجود دارد که فناوری اطلاعات یک مزیت رقابتی را فراهم می کند ، هر حوزه ای که یک سازمان آن را اداره کند ، این ماژول مزایا و معایب استفاده از فناوری اطلاعات در تجارت را ارزیابی می کند.

ارتباطات موثر

اطلاعات ارزشمند ترین دارایی در سازمان معاصر است و ارتباطات روشی است که از طریق آن اطلاعات به اشتراک گذاشته می شود. این بر اساس اطلاعاتی است که تصمیمات تجاری اتخاذ می شود. بنابراین بدون ارتباطات موثر، سازمان به سادگی نمی تواند به طور مطلوب انجام دهد.

تیم های با عملکرد بالا

این ماژول برای مدیران جدید و با تجربه طراحی شده است. این هدف با استفاده از ترکیبی از اطلاعات ، فعالیت های شخصی و تیمی ، به زبان آموزان کمک می کند تا مهارت های جدید تیم سازی را توسعه دهند یا مهارت های تیم سازی را که قبلاً دارند ، اصلاح و گسترش دهند.

مهارت های رهبری

رهبری خوب برای موفقیت در هر سازمان ضروری است، چه در بخش خصوصی و چه عمومی. امروزه تغییر سریع، به شکل یک محیط دائمی رقابتی، نوآوری در فن آوری و تغییر شرایط اقتصادی، به این واقعیت پی برد که رهبری یک مهارت است که باید توسعه یابد.

مجموعه ابزار مدیریت

به معنای واقعی کلمه هزاران ابزار مدیریتی و مدل است که می تواند برای تجزیه و تحلیل، حل مسئله و توسعه استراتژی استفاده شود. کلاهبرداری برای مدیر تمرین این است که چند نفر را که همه کاره هستند و بتوانند در بسیاری از شرایطی که احتمال دارد با آن روبرو شوند استفاده کنید.

مدیریت و استفاده از امور مالی

این ماژول زمینه های کلیدی حسابداری را پوشش می دهد، که از دیدگاه تجاری دیده می شود. این توضیح می دهد که چگونه حسابداری می تواند تصمیمات مدیریتی را به اطلاع و هدایت کند.

مدیریت و استفاده از بازاریابی

تمرکز بازاریابی بر روی رضایت مشتری و مشتری است - تأمین نیازهای مشتریان از طریق محصولات / خدماتی که می فروشیم و ارائه آنچه مشتری از نظر او ارزش دارد. امروزه مشتریان انتظارات بالاتر و بالاتری از کیفیت ، خدمات و ارزش دارند.

مدیریت سازمان

امروزه تمرکز زیادی بر ایجاد نوع مناسب سازمان وجود دارد زیرا به رسمیت شناخته شده است که ساختار، فرهنگ و مدیریت سازمان تأثیر زیادی بر عملکرد سازمانی دارد.

اثربخشی شخصی

پس اثربخشی شخصی چیست؟ اثربخشی شخصی از آن دسته از مهارت ها و توانایی هایی است که ما نیاز داریم، صرفنظر از شغل، وضعیت یا پیشینه حرفه ای ما. اثربخشی شخصی در مورد استفاده از مهارت های کلیدی که ما شناسایی کرده ایم برای دستیابی به بهره وری بیشتر و نتایج موفقیت آمیز - چه اینکه بر مبنای کسب و کار یا شخصی باشد.

کیفیت و تعالی

واژه های کيفيت و برتری در بسياری از زمينه ها در سازمان ها مورد استفاده قرار می گيرند. ما به یک محصول با کیفیت، یک شرکت با کیفیت، روشهای کسب و کار عالی یا خدمات عالی اشاره میکنیم. پس دقیقا منظور ما این شرایط چیست؟ آیا کیفیت به معنی انطباق با مشخصات است؟ آیا معنی محصول یا خدمات بدون نقص است؟ آیا معنی تعالی است؟

تکالیف نوشته شده

دوره مدیریت بازرگانی و اداری ATHE سطح 6 دارای 10 ماژول و 6 تکالیف کتبی است. با تکمیل ماژول ها ، به دانشجویان امکان دسترسی به تکالیف داده می شود. تکالیف هر کدام تقریباً 3000-5000 کلمه است. دانشجویان از طریق بخش "استاد راهنما" از بستر یادگیری ، در ماژول ها و تکالیف پشتیبانی می شوند.

دانش آموزان نیاز به تکمیل 6 واحد از 8 واحد تخصیص ذکر شده در زیر:

 1. مدیریت استراتژیک
 2. دینامیک رهبری
 3. سیستم های مدیریت اطلاعات برای کسب و کار
 4. دارایی پیشرفته برای تصمیم گیرندگان
 5. مدیریت بازاریابی در کسب و کار
 6. تمرکز مشتری برای مزیت استراتژیک
 7. مهارت های رهبری
 8. مدیریت ریسک در کسب و کار

مسیر شغلی

در طول دوره تحصیل برای دیپلم آنلاین خود در مدیریت کسب و کار، دانش آموزان مهارت های رهبری، امور مالی و بازاریابی را به دست خواهند آورد. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، دانش آموزان می توانند موقعیت خود را در کسب و کار، امور مالی یا به عنوان یک مشاور مستقل دنبال کنند.

چقد طول میکشه؟

زبان آموزان می توانند با سرعتی که مناسب آنها است یاد بگیرند. هیچ محدودیت زمانی یا مهلتی برای KIC وجود ندارد. فراگیران می توانند ماژول ها را به هر ترتیب و در هر زمان مطالعه کنند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه