Keystone logo
Kingsgate International College فروش و بازاریابی، سال اول و دوم سال تحصیلی (سطح 4 و 5)
Kingsgate International College

فروش و بازاریابی، سال اول و دوم سال تحصیلی (سطح 4 و 5)

London, بریتانیا

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۸٬۵۰۰ *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* دوره های سطح 4 و سطح 5 با هم: 8500 پوند مطالعه آنلاین ، 12000 پوند برای تحصیل در دانشگاه ؛ تک سطح: 5400 پوند برای مطالعه آنلاین ، 9000 پوند برای تحصیل در دانشگاه

مقدمه

سطح کارشناسی سطح 4 (فروش و بازاریابی) و سطح 5 (دیپلم تمدید در مدیریت) یک دوره 240 واحدی است که برای پیگیری سریع دانشجویان تا سال آخر دوره کارشناسی مرتبط در فروش و بازاریابی طراحی شده است که می تواند در انگلیس تکمیل شود دانشگاه در دانشگاه یا از طریق آموزش از راه دور.

ماژول های 4 سطح و انتساب این دوره معادل با سال اول تحصیلات دانشگاهی است و ماژول های سطح 5 و تکالیف معادل سال دوم تحصیلات دانشگاهی هستند.

این دوره از 10 ماژول سطح 4 (120 واحد) و 10 واحد سطح 5 (120 واحد) تشکیل شده است ، همچنین هر سطح شامل 10 تکلیف کتبی است. اگر دانشجویی تصمیم بگیرد فقط در سطح 4 تحصیل کند ، 120 واحد اعتبار دریافت می کند و می تواند از سال اول دوره تحصیلات دانشگاهی برای معافیت اقدام کند.

هر ماژول شامل تقریبا 40 ساعت یادگیری هدایت شده از مواد با 30-50 ساعت اضافی از مواد آموزشی اختیاری است. این مواد عبارتند از تمرینات توصیه شده، قرائت توصیه شده و منابع اینترنتی.

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

ارزیابی در کالج بین المللی Kingsgate یک فرایند بسیار ساده است:

 • پس از اتمام یک ماژول آنلاین ، یک ارزیابی آنلاین برای تکمیل خواهید داشت. این ارزیابی شامل 30 سوال چند گزینه ای است. برای تکمیل این س questionsالات که در پنج مجموعه پاسخ داده می شوید ، یک ساعت وقت خواهید داشت ، بنابراین وقت کافی برای بررسی و ویرایش پاسخ های خود خواهید داشت. بعد از یک ساعت تست به طور خودکار تمام می شود.
 • پس از پایان آزمایش ، نتایج شما بلافاصله نمایش داده می شوند. در صورت قبولی ، گواهی پایان کار دریافت خواهید کرد. اگر پاس نکردید ، یک اعلان "ارجاع" دریافت می کنید که در آن به شما گفته می شود که چگونه یک ارزیابی ماژول را با هزینه 30 پوند دوباره انجام دهید. شما می توانید این ماژول ها را با سرعت خود تکمیل کنید ، زیرا مهلتی برای تکمیل دوره وجود ندارد.
 • پس از اتمام موفقیت آمیز ماژول های آنلاین ، شما می توانید آخرین وظایف کتبی را که توسط Kingsgate International College ارائه شده است ، انجام دهید که دانش و درک شما از ماژول ها را آزمایش می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز این هشت وظیفه ، شما دیپلم خود را دریافت خواهید کرد (از سازمان اعطای جایزه).
 • پس از آن واجد شرایط خواهید بود تا از طریق یک دانشگاه شناخته شده در دانشگاه انگلستان یا از طریق آموزش از راه دور ، برای دوره تکمیل دوره درخواست کنید .

هزینه دوره

هزینه ثبت نام در دوره های سطح 4 و سطح 5 با هم 8500 پوند برای تحصیل آنلاین یا 12000 پوند برای تحصیل در دانشگاه است . متناوباً ، دانشجویان می توانند برای تحصیل آنلاین 5400 پوند یا تحصیل در دانشگاه 9000 پوند ، در یک سطح واحد (سطح 4 یا 5) ثبت نام کنند.

دانشجویان می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

 • کارت اعتباری
 • انتقال بانك
 • اقساط ماهیانه بدون بهره
 • پی پال
 • اتحادیه غربی

هزینه دوره من شامل چه مواردی است؟

 • تمام مواد درس، از جمله ماژول های آنلاین و تکلیف نوشته شده است.
 • پشتیبانی از معلم شخصی با جلسات 1-2-1 اسکایپ
 • پشتیبانی دانشجویان اختصاصی
 • دسترسی به انجمن آنلاین آموزش اجتماعی آنلاین
 • تخصیص مارک و بازخورد
 • کارت رایگان NUS کارت فوق العاده به ارزش £ 12.00
 • لپ تاپ رایگان
 • رایگان CV کمک به نوشتن در تکمیل دوره.

دانشگاه از بالا

اگر تصمیم دارید از طریق دانشگاه معتبر انگلستان یک مدرک کارشناسی کامل را شارژ کنید ، هزینه ها در زیر ذکر شده است. لطفا توجه داشته باشید ، هزینه های زیر فقط برای آموزش از راه دور / آنلاین است. شما می توانید در دانشگاه به پایان برسانید ، بسته به اینکه کدام دانشگاه را برای تکمیل سال آخر انتخاب کنید ، هزینه ها متفاوت خواهد بود.

دانشگاه نورثامپتون

 • BA (هونز) در شارژ تجاری و مدیریت - 3800 پوند
 • BSc (Hons) در حسابداری بین المللی - 3800 پوند

دانشگاه دربی

 • کارشناسی بالا تا BA - 4400 پوند

دانشگاه ورسستر

 • BA (Hons) مدیریت کسب و کار سال نهایی بالا - 4000 پوند

دانشگاه ساندرلند - در محوطه دانشگاه

 • تجارت و مدیریت BA (هونز) (سال 3) - 9250 پوند

دانشگاه کاونتری

 • BA (Hons) Top-up - پیشرفت از ATHE Level 5 Diploma Extended در مدیریت، هزینه 9،560 پوند

دانشگاه بولتون

 • BA (Hons) اضافه کردن، هزینه 10،250 پوند، دوره 2 ترم است

دانشگاه نیو باکینگهام شایر

 • BA (Hons) اضافه کردن، هزینه £ 3،000

دانشگاه صلیب جنوبی

 • لیسانس کسب و کار.
 • لیسانس مدیریت بازرگانی.
 • لیسانس کسب و کار در کنوانسیون و مدیریت رویداد.

آیا من واجد شرایط این برنامه هستم؟

برای ثبت نام در دوره سطح 4 ، باید حداقل 18 سال داشته باشید و تحصیلات متوسطه کامل داشته باشید. قبل از ثبت نام در دوره سطح 5 ، باید سطح 4 یا معادل آن را کسب کرده باشید.

سطح 4 ماژول

محیط کسب و کار

وقتی به کلمه "محیط" می اندیشید چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ احتمالاً به محیط اطراف و شرایط و تأثیرات محیط اطراف فکر می کنید. به همین ترتیب ، فضای کسب و کار به محیط اطراف یک سازمان - محیط خارجی آن و همچنین محیط داخلی آن اشاره دارد.

مشتریان و خدمات مشتری

این ماژول با نگاه کردن به مشتریان و نحوه تصمیم گیری درباره خرید آنها شروع می شود. هنگام خرید یک نوار شکلات، سبزیجات، یک کتاب، یک یخچال و فریزر یا یک خانه چه عواملی را در نظر می گیرید؟ چگونه کسب و کار تصمیم می گیرید کدام یک از شرکت ها هنگام خرید یک سیستم کامپیوتری جدید استفاده می کنند؟ قبل از اینکه بتوانید مردم را به بازار بفرستید، باید ایدههای روشنتری در مورد چگونگی فکر کردن و درک ویژگیها و مزایایی که آنها دنبالش هستند داشته باشید.

مخلوط بازاریابی

در بازاریابی ، یک شرکت با دو نوع متغیر روبرو است. اول ، متغیرهای مرتبط با محیط خارجی وجود دارد. محیط پیرامون سازمان متشکل از کلان محیط (محیط گسترده ای متشکل از ابعاد سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی-فرهنگی ، فناوری) و محیط خرد (ساختار رقابتی صنعتی که شرکت در آن فعالیت می کند). یک شرکت کنترل مستقیمی بر این متغیرهای خارجی ندارد. مجموعه دوم متغیرها شامل متغیرهای عملیاتی است. عواملی که یک شرکت کنترل کامل بر آنها دارد.

برنامه ریزی بازاریابی و فروش

در هر بخش ، بازاریابی و فروش برای تجارت اساسی است. در بخش خصوصی ، پذیرفته شده است که برنامه ریزی بازاریابی و فروش برای دستیابی به سودآوری و موفقیت در بازار ضروری است. در بخش دولتی و بخش خیریه ، تمرکز بر سودآوری نیست بلکه رضایت مشتری (یا به طور گسترده تر ، سهامداران) است. بازاریابی به طور فزاینده ای نقش مهمی در بخش غیرانتفاعی برای ایجاد آگاهی از موضوعات و ترویج علل بازی می کند ، نه تنها مشتریان (گیرندگان) بلکه اهدا کنندگان را نیز در نظر می گیرد.

فناوری اطلاعات در کسب و کار

شواهد روشنی وجود دارد که فناوری اطلاعات مزیت رقابتی را فراهم می کند ، هر حوزه کسب و کار سازمانی که آن را اداره کند.

برای دستیابی به مزیت ، مدیران باید بدانند که چگونه می توان از فناوری اطلاعات در فرآیندهای داخلی و خارجی استفاده کرد تا ارزش بهتری به مشتری نهایی برسد.

مدیریت و استفاده از بازاریابی

این ماژول معرفی کاملی از بازاریابی را برای شما فراهم می کند. هدف این است که مربوط به مدیریت و عملکرد سازمانها در بسیاری از مناطق مختلف اقتصاد ، از جمله سازمانهایی باشد که برای سودآوری کار نمی کنند.

مشتریان و نیازهای آنها

هدف از بازاریابی مدرن شناسایی و سپس ارضای نیازها و خواسته های هر مشتری است. این کار اغلب با ایجاد روابط با مشتری و استفاده از این روابط برای ایجاد ارتباط دو طرفه بین دو طرف انجام می شود. مشتری ترجیحات خود را اعلام می کند ، و تجارت اطلاعاتی در مورد محصولاتی را ارائه می دهد که نیازها و خواسته های مشتری را برآورده می کند.

ارتباطات بازاریابی الکترونیکی

موفقیت وب جهان گستر و گسترش اینترنت و فن آوری های مرتبط با آن باعث شده است که سازمان ها در حال انجام کسب و کار خود باشند. تغییرات ظاهری حمایت از طریق تکنولوژی به تعدادی از عملیات سنتی مانند فروش، ارتباطات، خدمات مشتری و بازاریابی بوده است.

فروش با کارایی بالا

موفقیت سازمان بستگی به عوامل متعددی از جمله عملیات، استراتژی بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و فروش آن دارد. یکی از رایج ترین معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی موفقیت سازمان، رشد فروش است. این نشانه ای است که سازمان موفق به حفظ مشتریان فعلی خود می کند، همچنین جذب علاقه و فروش آن از بازارهای جدید است.

استراتژی بازاریابی

چگونه سازمانها در حال ایجاد استراتژی در یک محیط بازاریابی پیچیده هستند؟ چگونه فرصت ها و تهدیدها را ارزیابی می کنند؟ کدام بازارها و بخش هایی که هدف قرار می گیرند و چرا؟ کدام موقعیت بازار به نقاط قوت سازمان می پردازد؟ کدام محصول باید برای ارزش دراز مدت حفظ شود؟ این ها بعضی از سوالاتی هستند که ما باید آنها را مطرح کنیم.

سطح 5 ماژول

مدیر کارآفرینی

کارآفرین چیست؟ مهارت ها و کیفیت کارآفرینی را بررسی کنید.

سازه های سازمانی

چرا سازمانها به شکلی که هستند ساختار می یابند؟ چه چیزی ساختار بهینه را تعیین می کند و چه تفاوتی بین سازمانها وجود دارد؟ در این ماژول ، فراگیران به مدل ها و نظریه های بیشماری که ساختار سازمانی را تشکیل می دهند ، می پردازند.

تجزیه و تحلیل حسابداری عملی

یادگیرندگان تمرینات را در این درس به صورت کامل انجام خواهند داد تا درک آنچه به ما می گویند و اقداماتی که تجزیه و تحلیل می تواند پیش آید.

برنامه ریزی کسب و کار و تنظیم اهداف

کسب و کار تلاش برای رسیدن به آن چیست؟ چه کاری انجام خواهد داد؟ این کار چگونه انجام می شود؟ این ماژول به ایجاد اهداف روشن و برنامه های روشن برای دستیابی به یک هدف مشخص متمرکز است.

سیاست و کسب و کار

تأثیر سیاست بر تجارت و چگونگی کمک به آن و یا جلوگیری از تجارت. این ماژول زبان آموزان را در مورد تأثیر اقتصادی ، صادرات و پشتیبانی دولت آموزش خواهد داد.

قانون کسب و کار

بررسی مسئولیت های قانونی مدیران را به عنوان یادگیرندگان به حساب های قانونی مدیران کسب و کار و کسب و کار نگاه کنید.

مدیریت در جهان امروز

کسب و کار در دنیای مدرن. این ماژول بر حاکمیت و برابری به عنوان وسیله ای برای انجام درست در کسب و کار تمرکز دارد.

مدیریت اجرایی

درک اینکه چگونه افراد و کسب و کار شما با هم میتوانند با هم هماهنگ شوند، دانش آموزان ساختار پاداش، CPD، آموزش و توسعه را برای اطمینان از کارایی بالا در کسب و کار بررسی خواهند کرد.

برنامه ریزی بازاریابی و فروش

یادگیرندگان تجزیه و تحلیل خواهد کرد که چگونه بازارهای، مشتریان، رقبا و محصولات می توانند در یک برنامه ی منسجم به هم متصل شوند.

مهارت های کمی

پس از اتمام موفقیت آمیز این ماژول، دانش آموزان از تمرینات عددی مطلع خواهند شد و استفاده از آنها را در زمینه کسب و کار درک خواهند کرد. ATHE سطح 4/5 دیپلم توسعه یافته در مدیریت دارای 10 مدول و 8 تکلیف نوشته شده در هر سطح است. پس از اتمام ماژول ها، دانش آموزان به تخصیص ها دسترسی خواهند داشت. تکالیف تقریبا 3000-5000 کلمه در هر کدام است. دانش آموزان از طریق بخش "Tutor" در پلت فرم یادگیری پشتیبانی از ماژول ها و تکالیف ارائه می شود.

مسیر شغلی

تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی ارشد 4 (فروش و بازاریابی) و سطح 5 (دیپلم توسعه در مدیریت) و سال آخر تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دانش آموزان مدارک لازم را برای ادامه تحصیل و درخواست کار در بازاریابی، فروش، انسانی منابع، مدیریت یا مشاوره کسب و کار.

چقد طول میکشه؟

زبان آموزان می توانند با سرعتی که مناسب آنها است یاد بگیرند. هیچ محدودیت زمانی یا مهلتی برای KIC وجود ندارد. فراگیران می توانند ماژول ها را به هر ترتیب و در هر زمان مطالعه کنند.

درباره مدرسه

سوالات