Keystone logo
Kinsale College

Kinsale College

Kinsale College

مقدمه

ما به طور قانع کننده ای از یادگیرندگان و نتایجی که در گذشته به دست آورده ایم، افتخار می کنیم، که آنها را قادر به پیگیری دوره های تحصیلات بیشتر در دانشگاه ها در خانه و خارج از کشور می کند. علاوه بر این، بسیاری از پیشرفت ها به موسسات فناوری و دیگر کالج های تحصیلات تکمیلی از طریق برنامه های ارتباطات تحصیلی عالی و پیوندهای پیشرفت تحصیلی کالج می پردازند. من شما را تشویق می کنم با کالج تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تر در مورد هرچه که در آن علاقه دارید را بدست آورید.

عاقلانه انتخاب کنید و به یاد داشته باشید که ما در دست داریم تا هرگونه مشاوره بیشتر ارائه دهیم. این شروع جدید شما - سفر شما است. با انتخاب Kinsale College شما اولین گام مهم را برداشته اید.

لیز مویینان - کارگردان

70716_banner.jpg

امکانات کالج

Kinsale College همچنان رشد و بهبود می یابد تا نیازهای دانش آموزان خود را برآورده سازد؛ امکانات کالج این رشد را منعکس می کند. این کالج دارای یک تاسیسات هدفمند برای جابجایی دانشجویان دراما به شکل آمفی تئاتر چشمگیر است. دانش آموزان آشپزی حرفه ای در آشپزخانه حرفه ای و رستوران 16 صندلی آموزش می بینند. دانش آموزان پایدار باغبانی / Permaculture دسترسی به باغ بازار، دو پلی تونل و سایت کالج برای رشد گیاهان، سبزیجات، میوه، آجیل و گل ها می باشند. دانش آموزانی که در دوره های آموزشی فن آوری مشغول به کار هستند از رایانه های Apple Mac و نرم افزار به روز استفاده می کنند. دانش آموزان هنر از امکانات تاریک اتاق و دسترسی به Mill in Kinsale برای نمایشگاه آخر سال خود لذت می برند. تمام دانش آموزان به یک اتاق کامپیوتری تحت نظارت برای نوشتن تحصیل و تکالیف دسترسی دارند، اتاق کامپیوتر دارای امکانات چاپ و همچنین اینترنت رایگان است. امکانات پارکینگ رایگان برای دانشجویان در محوطه اصلی Kinsale وجود دارد. همه دانش آموزان کالج از یک زندگی اجتماعی متنوع و پر جنب و جوش در Kinsale لذت می برند که دارای بسیاری از میخانه ها، کلاب های شبانه و محل های موسیقی زنده است.

محل کالج

Kinsale College در محل ماهیگیری و گردشگری Kinsale، در 25 کیلومتری Cork City قرار دارد. این مکان به طور ملی و بین المللی برای رستوران ها، بازارها و فعالیت های فضای باز شناخته شده است. این مکان بر رشد و توسعه بعضی از دوره های اساسی کالج تأثیر داشته است - بازسازی در فضای باز، باغبانی پایدار (Permaculture) و آشپزی حرفه ای. برای دانشجویان بین المللی، لازم به ذکر است که Kinsale حدود 20 کیلومتر از فرودگاه بین المللی کرک است و همچنین در حوالی رفت و آمد آسان به بندر فری بندر ریگسکییدز قرار دارد. یک اتوبوس به طور منظم در حال حاضر از Cork City به Kinsale کار می کند و آن را برای کسانی که به کالج سفر می کنند، از قبل پذیرفته است. مسکن اجاره در روستا برای سال تحصیلی در دسترس است و خانه ها / اتاق ها اغلب در هیئت مدیره اطلاع رسانی کالج تبلیغ می شود.

ارتباطات

ارتباطات ماژول اجباری در بیشتر سطوح 5 و برخی دوره های سطح 6 است. این مهارت اصلی است که در هر جنبه ای از زندگی و کار مفید و مهم است. پس از اتمام این ماژول، دانش آموزان مهارت های کلیدی صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن و همچنین ارتباطات غیررسمی و بصری را بهبود خواهند بخشید. نوشتن کسب و کار و خلاقیت، مشارکت گروهی، مصاحبه و ارائه مهارتها همه پوشش داده شده است. فناوری ارتباطات تاثیر زیادی بر زندگی ما دارد و دانش آموزان در مورد مسائل کلیدی که بر آنها تاثیر می گذارد، یاد خواهند گرفت. جمع آوری اطلاعات مانند مهارت های تحقیقاتی تحت پوشش قرار خواهد گرفت و در نهایت دانش آموزان اعتماد به نفس خود را برای بیان و تفسیر مفهوم به طور موثر در صحبت کردن و نوشتن توسعه خواهند داد. این مدرک در یک شیوه پر جنب و جوش، خلاق و تعاملی تدریس می شود و مشارکت دانشجویان فعال و مشارکت کلاس تشویق می شود.

تجربه کاری / تمرین کار

  • تجربه کاری: دانش آموزان برای تدریس در مورد تحصیل در حداقل مدتی از 10 روز در معرض کار قرار می گیرند. بعضی از بهترین یادگیری ها در طول این تجربه رخ می دهد که شانس واقعی فعالیت ها و وظایف را ارائه می دهد. دانش آموزان مجله ای از فعالیت های خود را نگه می دارند و بر عملکرد آنها تأثیر می گذارند. برنامه ریزی و تهیه شامل تهیه اسناد و مدارک مانند CV در حال حاضر، نامه درخواست، ممیزی مهارت، طرح حرفه ای و تجزیه و تحلیل صنعت / بخش مورد مطالعه است. لایحه مربوط به کار تحت پوشش قرار خواهد گرفت تا دانش آموزان حقوق و مسئولیت های خود را درک کنند. سرپرست محل کار یک فرم ارزیابی بر اساس عملکرد دانش آموز را تکمیل می کند.

  • تمرین کاری: دانش آموزانی که این مدلی را انجام می دهند، حداقل 40 روز در یک سازمان مربوط به دوره تحصیلی خود اعمال می کنند. آنها یک گزارش از فعالیت های روزانه خود را نگه می دارند و ارزیابی و بازتاب عملکرد خود را.

این تحقیق به یک سازمان، ساختار، عملکردها، سیاست ها و غیره انجام خواهد شد. قانون های مربوط به کار، برای اطمینان از اینکه دانش آموزان حقوق و مسئولیت های خود را درک می کنند، پوشش داده می شوند. کارفرما محل کار یک فرم ارزیابی بر اساس عملکرد دانش آموز را تکمیل می کند.

دانش آموزان بین المللی

Kinsale College استقبال متقاضیان از تمام نقاط جهان است. ما ارزش های فرهنگی و تنوع فرهنگی دانشجویان بین المللی را به کالج می بریم. این صفحه با هدف کمک به دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در کالج هستند.

مکان ها

  • Kinsale

    Bandon Rd Kinsale, , Kinsale

سوالات