Keystone logo
Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

مقدمه

انتخاب LAB به عنوان مدرسه انگلیسی شما

زبان را تجربه کنید

LAB Vancouver طیف گسترده ای از دوره های انگلیسی را برای تمام سطوح ارائه می دهد. برنامه درسی ما متنوع است و برای ایجاد تعادل در زبان انگلیسی مکالمه و آکادمیک طراحی شده است. معلمان بسیار ماهر ما به دلیل سبک تدریس تعاملی و گنجاندن انواع فعالیت ها و رویدادهای اجتماعی شناخته شده اند.

اگر در یکی از دوره‌های نوآورانه انگلیسی پلاس ما هستید، فعالیت‌های شما در زمینه‌ای خاص مانند هنر، طراحی، تجارت یا آشپزی/مهمان‌نوازی سفارشی می‌شوند.

آمار

محیط فعال، دوستانه و بین المللی

دانش آموزان از بیش از 100 کشور مختلف تحصیل در مدرسه انگلیسی LAB در ونکوور زیبا کانادا را انتخاب کرده اند. در مدرسه ما ، افرادی از سراسر جهان ملاقات می کنند و دوست مادام العمر می شوند در حالی که از بهترین دوران زندگی خود لذت می برند!

از طریق بازی های شکست خورده، احزاب، رویدادهای ویژه و شب های بین المللی، ما یک تبادل فرهنگی، اجتماعی و آموزشی را به زبان انگلیسی ترویج می کنیم در حالیکه سرگرم کننده است.

معلمان حرفه ای و مفید

همه معلمان LAB زبان انگلیسی بومی با آموزش حرفه ای معلم انگلیسی و گواهینامه TESOL هستند. معلمان شایسته و دوستانه ما فضایی سرگرم کننده و جذاب ایجاد می کنند که به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشیده و توسعه دهند. ما مفتخریم که تعداد زیادی از معلمان با کیفیت بالا در مدرسه انگلیسی خود داریم!

برنامه های انگلیسی با تنوع و انعطاف پذیری

تنوع گسترده ای از دوره ها و برنامه های انگلیسی LAB به دانشجویان این امکان را می دهد تا بر زمینه های مورد علاقه خود تمرکز کرده و بر نقاط ضعف خود فائق آیند. در مدرسه انگلیسی ما ، دانش آموزان این انعطاف را دارند که برنامه های خود را به صورت هفتگی تغییر دهند.

کلاسهای جمعه انعطاف پذیر ، فعالیتهای سرگرم کننده و جالب

LAB ونکوور با تحسین فعالیتهای رایگان جمعه ، دانش آموزان را قادر می سازد تا از زبان انگلیسی در شرایط روزمره استفاده کنند. برنامه در فضای باز به دانش آموزان کمک می کند تا انگلیسی را فراتر از محیط مدرسه و در زندگی روزمره خود استفاده کنند. این رویکرد عملی فرایند یادگیری را افزایش داده و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. هر هفته (به جز روزهای فارغ التحصیلی ماهانه) ، دانش آموزان می توانند از بین شش تا هشت فعالیت مختلف برنامه ریزی شده برای هفته را انتخاب کرده و بدون پرداخت هزینه اضافی به آن بپیوندند. این فعالیتها شامل تورهای دیدنی در اطراف ونکوور ، پیاده روی در طبیعت ، تجربیات فرهنگی و رویدادهای ورزشی است.

از جمله گزینه های مختلف تورهای گشت و گذار، ورزش، آشپزی و تجربه های فرهنگی است! هیچ هزینه اضافی برای پیوستن به این فعالیت ها وجود ندارد!

برنامه های انگلیسی با تنوع و انعطاف پذیری

  ویژگی های پردیس

  پردیس LAB

  LAB Vancouver یک آموزشگاه زبان انگلیسی منحصر به فرد است. کلاس های شما در یک ساختمان 80000 فوت مربعی ارائه می شود که در آن ما محوطه و امکانات را با کالج خواهرمان، کالج LaSalle ونکوور، و دبیرستان بین المللی خود به اشتراک می گذاریم. در چند قدمی ایستگاه رنفرو، تجربه شما غوطه وری واقعی در بخشی واقعی از ونکوور است.

  پردیس امن ما 24 ساعت و 7 روز هفته باز است، به این معنی که می توانید در هر روز هفته و خارج از ساعات کلاس به امکانات دسترسی داشته باشید.

  کلاس‌های شما در کلاس‌های کاملاً جدید و مدرن در طبقه اصلی برگزار می‌شود و شما به تمام امکانات پردیس مانند کافه تریا، کتابخانه، اتاق‌های مطالعه کامپیوتر و اغذیه فروشی دسترسی خواهید داشت!

  شما به عنوان یک دانش آموز زبان LAB یک کارت شناسایی دانشجویی مانند یک کالج تمام وقت و دانش آموز دبیرستانی دریافت خواهید کرد. فعالیت‌های شما دارای خواهد بود که تمام بخش‌های ونکوور را کاوش می‌کنید و همچنین به به شما فرصتی می‌دهد تا با دانشجویان داخلی و بین‌المللی در محوطه دانشگاه دوست شوید.

  تجربه دانشجویی شما

  آموزشگاه زبان در محوطه دانشگاه

  پردیس 24 ساعته باز

  دوره های انگلیسی پلاس

  کلاس های درس کاملاً جدید

  کتابخانه

  Pathways به هنرهای کاربردی

  اغذیه فروشی و غذاخوری

  کتابفروشی

  کارت دانشجویی

  فعالیت ها و باشگاه ها با

  دانشجو

   مکان ها

   مکان ها
   • Vancouver

    188 Nelson St, BC, V6B 6J8, Vancouver

    • facebook
    • instagram
    • twitter
    • youtube

   سوالات