Keystone logo
© BIMM University
London Business Training & Consulting

London Business Training & Consulting

London Business Training & Consulting

مقدمه

دوره های مدیریت انگلستان

آموزش کسب و کار لندن

خدمات LBTC با تمرین مشاوران کسب و کار و مدیریت که دارای دانش و تجربه چند بخشه و جهانی هستند تحویل داده می شود. یکی از ویژگی های اصلی مدل ارائه خدمات ارائه شده توسط LBTC این است که کاملا بی کاغذ با توجه به ارزش هسته ای ما از پایداری است. در نتیجه، تمام مطالب دوره، اسناد و ارتباطات به صورت الکترونیکی منتقل می شود که بیشتر به کارایی عملیات و تجربه یادگیری مشتری کمک می کند.

در LBTC مراقبت گرفته شده است تا نیازهای خاص مشتریان ما را درک کند، و تحویل خدمات به این ترتیب سفارشی شده است تا با طبیعت منحصر به فرد نیاز مشتری مورد توجه قرار گیرد. ما به طور مستمر تلاش می کنیم روابط تجاری بلند مدت را برقرار کنیم. بیانیه موضع گیری LBTC این است که با حل مسائل مربوط به کسب و کار و مدیریت آنها به عنوان شرکای مشتریان ما در حال پیشرفت باشد.

چشم انداز ما این است که به نیازهای کسب و کار و مدیریت و مشاوره همه افراد و سازمان های سراسر دنیا برسیم. بیانیه ماموریت LBTC این است که ارائه خدمات ابتکاری، پایدار و قابل دسترس از کیفیت برتر که راه حل هایی برای مشتریان ما فراهم می کند.

ما مجموعه ای از دوره های آزاد را ارائه می دهیم که شامل 500 دوره کسب و کار و مدیریت می باشد. دوره های باز بین مدت زمان 1 روز تا 2 هفته است و هر 4 ماه یکبار تکرار می شود و بدین ترتیب فرصتی فراهم می شود که مشتری های آینده فرصت انتخاب یک دوره را داشته باشند که متناسب با برنامه های مربوطه باشد.

برای کسانی که با مسائل پیچیده کسب و کار و مدیریت مواجه هستند، LBTC نیز ارائه خدمات آموزش و مشاوره مدیریتی را ارائه می دهد. این گزینه های خدمات بسیار متناسب با ماهیت خاصی از چالش های مشتریان ما هستند.

پایداری

پایداری یکی از ارزشهای اصلی ما در LBTC است.

اثرات زیست محیطی کاغذ قابل توجه است. کارخانه های پالپ و کاغذ به آلودگی هوا، آب و زمین کمک می کنند. این مسئله به دلیل این واقعیت که مصرف جهانی کاغذ در چهار دهه گذشته 400 درصد افزایش یافته است، تشدید می شود.

موسسات آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت به دلیل وابستگی و از بین بردن کاغذ به دنبال آن هستند. کاغذ در واقع قابل بازیافت است، اما هر کسی نتواند آن را بازیافت کند.

LBTC ماتریکس کاهش، استفاده مجدد و بازیافت را اتخاذ کرده است و با رد استفاده از کاغذ، یک گام بیشتر را برداشته است. ما مدل عملیاتی بدون کاغذ را اجرا کردیم که تمام ارتباطات، اسناد و مواد آموزشی را بصورت الکترونیک تحویل داده است.

مزیت اضافه شده در استفاده از رسانه های الکترونیکی ، کارآیی شگرف این روش است. ما کلیه ذینفعان خود را برای پیوستن به LBTC در تلاشهای خود برای سبز شدن تشویق می کنیم.

مکان ها

  • London

    One Lyric Square Hammersmith, W6 0NB, London

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات