Keystone logo
Los Angeles Institute of Architecture and Design

Los Angeles Institute of Architecture and Design

Los Angeles Institute of Architecture and Design

مقدمه

Introduction Work

برنامه انتقال معماری LAIAD و برنامه انتقال طراحی داخلی برای دانش آموزانی است که قصد دارند با قرار دادن پیشرفته در برنامه کارشناسی معماری یا برنامه کارشناسی طراحی داخلی منتقل شوند.

برنامه آماده سازی فارغ التحصیلی LAIAD برای دانشجویانی است که قبلاً دارای مدرک کارشناسی در رشته دیگری هستند و می خواهند مدرک کارشناسی ارشد معماری را دریافت کنند.

برنامه تابستانی LAIAD برای دانشجویان بین المللی یک استودیو طراحی ، ارائه و نمونه کارها کوتاه است که به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا مهارت های طراحی و نمونه کار خود را بهبود بخشند.

بازاندیشی در آموزش معماری

آیا به حرفه ای در زمینه معماری یا طراحی داخلی علاقه دارید؟ LAIAD یک جایگزین منحصر به فرد است. م Los Angeles Institute of Architecture and Design (LAIAD) یک مدرسه خصوصی کوچک است که در سال 2001 تأسیس شد تا راهی جایگزین را برای دانش آموزان برای شروع معماری یا طراحی فرایند آموزشی ایجاد کند.

Introduction Work

یادگیری منحصر به فرد

  • شدت فکری

برنامه های انتقال دانشکده معماری LAIAD با اکثر برنامه های کالج های محلی تفاوت چشمگیری دارد زیرا آنها هم از نظر فکری و هم از نظر ماهیت مفهومی 2 سال اول کالج ها و دانشگاه های خصوصی برجسته طراحی گرا منعکس می شوند. برنامه LAIAD 1 ساله آماده سازی کارشناسی ارشد معماری به گونه ای طراحی شده است که بسیار شبیه به سال اول برنامه های برجسته کارشناسی ارشد معماری است ، به طوری که دانشجویان ما می توانند با نمونه کارها و توانایی های مناسب به این برنامه ها مراجعه کنند.

  • توجه فردی

LAIAD دارای کلاسهای بسیار کوچک (6-12 دانش آموز) و همچنین برنامه های استودیویی شخصی طراحی شده است. این به ما امکان می دهد تا پروژه ها را با علایق و توانایی های هر دانش آموز تطبیق دهیم و به دانش آموزان اجازه دهیم تا بر توسعه فرایند طراحی شخصی خود تمرکز کنند.

  • تجارب عملی

ما یک برنامه کارآموزی و مدرسه طراحی داخلی را ارائه می دهیم که به موجب آن بسیاری از دانشجویان ما به عنوان کارآموز در دفاتر برخی از معماران و طراحان برتر در لس آنجلس قرار می گیرند. فرصت های کارآموزی منوط به در دسترس بودن است ، اما بسیاری از دانشجویان ما در طول تحصیل در LAIAD در یک یا چند دفتر معماری یا طراحی کار کرده اند.

  • برنامه درسی انعطاف پذیر

ما برنامه خود را طوری طراحی کرده ایم که دانش آموزان بتوانند دوره های استودیویی را با سرعت دلخواه خود گذرانده و بتوانند زمینه های مختلف طراحی و معماری را کشف کنند. این به دانش آموزان اجازه می دهد قبل از ورود به یک برنامه دانشگاهی تصمیم بگیرند که کدام حوزه طراحی را دنبال کنند.

  • استودیوهای عصرانه

دوره های LAIAD عصرها از ساعت 6 بعد از ظهر تا 10 شب تدریس می شود تا دانش آموزان بتوانند در طول روز شغل خود را حفظ کرده یا در کلاس های آموزش عمومی شرکت کنند.

مکان ها

مکان ها
  • Wilshire Boulevard,3580, 90010, Los Angeles

  • Wilshire Boulevard,3580, 90010, Los Angeles

سوالات