Keystone logo
Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

مقدمه

دانشگاه ماستریخت (UM) بین المللی ترین دانشگاه هلند است و با 21000 دانشجو و 4000 کارمند همچنان در حال رشد است. این دانشگاه به دلیل مدل آموزشی نوآورانه، شخصیت بین المللی و رویکرد چند رشته ای به تحقیق و آموزش متمایز است.

به لطف برنامه های تحقیقاتی و مطالعاتی با کیفیت بالا و همچنین تمرکز قوی بر مشارکت اجتماعی، UM به سرعت شهرت خوبی به دست آورده است. امروزه یکی از بهترین دانشگاه های جوان در جهان به حساب می آید.

ده دلیل برای انتخاب دانشگاه ماستریخت

 1. رویکرد شخصی با یادگیری مبتنی بر مشکل
  دانش‌آموزان در UM در گروه‌های آموزشی کوچک یاد می‌گیرند، به این معنی که شما فعالانه شرکت می‌کنید و مهارت‌های ضروری برای آینده خود را کسب می‌کنید. معلمان معمولاً شما را با نام کوچک می شناسند و همیشه در دسترس و قابل دسترس هستند.

 2. برنامه های منحصر به فرد
  UM تعدادی برنامه تحصیلی را ارائه می دهد که در هیچ جای دیگری در هلند یافت نمی شوند. به عنوان مثال می توان به لیسانس در بهداشت عمومی اروپا، کارشناسی ارشد در پزشکی قانونی، جرم شناسی و حقوق و کارشناسی ارشد در بهداشت جهانی اشاره کرد.

 3. بیشترین دانشگاه بین المللی در هلند
  بیشتر برنامه های ما به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود و 55 درصد از دانش آموزان و نزدیک به 45 درصد از کارکنان ما از خارج از کشور می آیند. این باعث می شود UM بین المللی ترین دانشگاه در هلند باشد.

 4. پژوهش
  تحقیقات چند رشته‌ای ما، از رشد بافت انسانی گرفته تا بررسی مسائل پایداری، بستر مناسبی را فراهم می‌کند که به آموزش ما کمک می‌کند. دانشگاهیان به شدت درگیر تدریس هستند و دانشجویان علاقه مند طیف وسیعی از گزینه ها را برای درگیر شدن در تحقیق دارند.

 5. در میان بهترین دانشگاه های جوان در سراسر جهان
  طبق نسخه 2017 رتبه بندی آموزش عالی تایمز برای دانشگاه های جوان، UM پنجمین دانشگاه برتر جوان در سراسر جهان است. در رتبه بندی های دیگر نیز، UM به طور مداوم نمرات خوبی کسب می کند: در سال 2017، UM در رتبه بندی QS برای دانشگاه های کمتر از 50 سال در رتبه پانزدهم قرار گرفت.

 6. نوآوری آموزشی
  ما به طور مداوم در حال کار برای بهبود روش آموزشی خود در UM Edlab هستیم، که همچنین از معلمان پشتیبانی می کند و برنامه های عالی برای دانش آموزان ارائه می دهد.

 7. قلب اروپا
  ماستریخت در جنوبی ترین نقطه هلند، در قلب اروپا قرار دارد. تنها در چند ساعت می توانید در بروکسل، آمستردام، پاریس یا لندن باشید و چندین فرودگاه در یک ساعت رانندگی هستند.

 8. شهر ماستریخت
  از سینماها، تئاترها و صدها کافه، کافه و رستوران گرفته تا یک مرکز ورزشی کاملاً جدید و امکانات مطالعاتی پیشرفته در حال ساخت در سایت تاپیج - ماستریخت شهری زنده با یک مرکز تاریخی است. و هر سال تحصیلی با یک هفته فراموش نشدنی Inkom آغاز می شود.

 9. برنامه های افتخار
  برای دانش‌آموزانی که چالش‌های اضافی را دوست دارند، مجموعه‌ای از برنامه‌های افتخاری را ارائه می‌کنیم: Premium، MaRBle و Honours+.

 10. پیدا کردن یک شغل
  تحقیقات مرکز تحقیقاتی UM برای آموزش و بازار کار (ROA) نشان می‌دهد که حدود 96 درصد از فارغ‌التحصیلان در چند سال پس از فارغ‌التحصیلی در شغلی با حقوق کار می‌کنند (نظرسنجی‌های فارغ‌التحصیل از دانشگاه ماستریخت 2017).

آمار

حقایق سریع

 • جوان ترین و بین المللی ترین دانشگاه هلند
 • 21000 دانشجو، 4000 کارمند، 50500 فارغ التحصیل
 • یکی از بهترین دانشگاه های جوان جهان (THE, QS)
 • تنها دانشگاه هلندی در شبکه جهانی دانشگاه‌ها (WUN) و شبکه دانشگاه‌های تحقیقاتی اروپای جوان (YERUN)

  مکان ها

  مکان ها
  • Maastricht

   Minderbroedersberg 4-6, 6211 LK, Maastricht

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات