Keystone logo
Mercy College

Mercy College

Mercy College

مقدمه

برای دریافت بیشتر از زندگی با گرفتن بیشتر از آموزش و پرورش خود: کالج رحمت پویا، متنوع منطقه کالج شهر نیویورک که دانش آموزان در یک ماموریت شخصی می باشد.

در سال 1950 تاسیس شد، رحمت ارائه می دهد بیش از 90 رشته کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد و گواهی در پنج مدرسه: کسب و کار، آموزش و پرورش، بهداشت و علوم طبیعی، علوم انسانی و علوم رفتاری و اجتماعی. کالج رحمت به چالش می کشد هیئت علمی و کارکنان آن به کار آموزش عالی برای هر کسی به اندازه کافی گرسنه برای به دست آوردن یک جای بهتر در زندگی است. با دانشگاه در دابز فری، برانکس، منهتن و Yorktown ارتفاعات، طراوت و چالاکی از فرهنگ کالج است که توسط یک بدن دانش آموز متنوع از سراسر منطقه حفظ شده است.

یک تجربه آموزشی تحول
رحمت به چالش می کشد هر یک از دانش آموزان کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به فراتر از انتظارات شخصی و فکری خود. فارغ التحصیلان رحمت نشان می دهد موفقیت و اعتماد به نفس در سراسر طیف حرفه ای و حرفه ای، و تاثیر آنها در جوامع خود و یا در سراسر جهان دارند عهد به یک تجربه آموزشی توانمند است.

جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش رحمت مکان به ارزش بالای خارج از کلاس درس یادگیری با تجربه در دنیای واقعی. این رویکرد به بورس تحصیلی دانش آموزان را تشویق به درخواست آنچه که در کلاس درس با زندگی پس از فارغ التحصیلی یاد بگیرند. کار دانشکده مشهور جهان رحمت از نزدیک با دانش آموزان در این پروژه ها.

رحمت است برای اتصال دانش آموزان با جهان است. این کالج دارای یک سنت غنی خدمت به جامعه از طریق "می دهد رحمت برگشت" ابتکار، که دانش آموزان را تشویق به شرکت در، و فرصت های سرب، یادگیری خدمات. این بازتابی از تاریخ رحمت و مقادیر موجود در مهر و موم کالج رحمت (Inserviendo Consumere، مصرف در خدمات) است.

در دانشگاه وقایع و تجربیات سفر بین المللی کمک به دانش آموزان کشف و درک فرهنگ دور از خانه. فارغ التحصیلان ما شهروندان درگیر هستند.

مزیت PACT
متعهد به حمایت از دانش آموزان در طول آموزش، کالج رحمت ارائه می دهد یک تجربه یادگیری شخصی است که شامل قرارداد برنامه دستاورد شخصی کالج (PACT). PACT یک برنامه نظارت در سراسر کشور شناخته که به عنوان یک مدل برای موفقیت دانش آموز در خدمت است. www.mercy.edu/ 877-رحمت بروید.

مربی PACT شما فرد نقطه خود را که به شما کمک میکند زندگی دانشگاهی حرکت است. مربی شما کمک خواهد کرد شما را در درک و درخواست برای کمک های مالی، انتخاب درست بزرگ، را انتخاب کنید و ثبت نام برای کلاس ها، پیگیری پیشرفت علمی خود را، توسعه مهارت های رهبری، زمین کارآموزی، و آماده شدن برای مصاحبه های شغلی.

در یک محیط مورد نظر
محیط زیست طبیعی نفس گیر در رودخانه هادسون دانشگاه منظره رحمت در روستای زیبا از دابز فری متمایز می کند. خیابان اصلی دابز فری، فقط چند قدم با دانشگاه، ارائه می دهد و رستوران جذاب، بوتیک ها، خرید، کافی شاپ ها و یک زندگی اجتماعی پر جنب و جوش. یک ایستگاه قطار مترو شمال، واقع در محوطه دانشگاه، باعث می شود شهر نیویورک در دسترس است. شما در قلب منهتن می رسند، در ایستگاه بزرگ مرکزی، در کمتر از 30 دقیقه. بررسی هنر در موما، تجربه برادوی، اسکی روی یخ در برایانت پارک، کشف اپرا در مت، گرفتن یک بازی در استادیوم یانکی و یا سیتی درست، کشف پارک مرکزی، موزه هنر متروپولیتن و باغ گیاه شناسی، و به دست آوردن تجربه با تعداد بی شماری کارآموزی و فرصت های شغلی.

دانشگاه دیگر رحمت، واقع در منهتن، برانکس و Yorktown ارتفاعات، انعطاف پذیری و راحتی را ارائه دهد.قیمت
رحمت یکی از پایین ترین نرخ شهریه کالج خصوصی در کشور، و در ایالت نیویورک کمترین ارائه می دهد. این کالج نیز به دانش آموزان با فراهم می کند بسته های بورس تحصیلی سخاوتمندانه. آیا دانش آموزان مسکونی و یا رفت و آمد هستند، آنها را به ثروت از فرصت ها و تجربه کالج غنی سازی در کسری از هزینه ملی به طور متوسط ​​کشف کنید.

بیانیه ماموریت

کالج رحمت به ارائه دانش آموزان با انگیزه فرصت برای تحول زندگی خود را از طریق آموزش عالی با ارائه هنرهای آزاد و برنامه های حرفه ای در محیط های یادگیری با کیفیت های شخصی و بالا، در نتیجه دانش آموزان آماده به کشتی سوار در مشاغل پاداش، برای ادامه یادگیری در طول زندگی خود و به عمل متعهد اخلاقی و مسئولانه در جهان در حال تغییر.

مکان ها

  • Mercy College 555 Broadway, 10522, Dobbs Ferry

  • 47 West 34th Street (Herald Square), 10001, New York

  • 1200 Waters Place, 10461, New York

  • 2651 Strang Boulevard Yorktown Heights, 10598, Yorktown Heights

  • USA Online, آمریکا

سوالات