Keystone logo

Merritt College

A logo

مقدمه

Merritt College دولتی دو ساله و یکی از چهار کالج در ناحیه کالج اجتماعی پرالتا در شهرستان آلامدا است. Merritt College دوره ها و برنامه های جامعی را ارائه می دهد که از انتقال به موسسات چهار ساله و همچنین تلاش های فنی و شغلی پشتیبانی می کند. Merritt College متعهد به پاسخگویی به نیازهای آموزشی جمعیت متنوع دانشجویی و جامعه ای است که به آن خدمت می کند. Merritt College که در زمینی به مساحت 125 هکتار در تپه‌های جنوب شرقی اوکلند قرار دارد، امکانات مدرن و جادار را با منظره‌ای پانوراما و تماشایی از کل منطقه خلیج ترکیب می‌کند.

مأموریت

ماموریت Merritt College ارتقای کیفیت زندگی در جوامعی است که ما به آنها خدمت می کنیم از طریق کمک به دانش آموزان برای دستیابی به دانش، تسلط بر مهارت ها و توسعه قدردانی، نگرش ها و ارزش های مورد نیاز برای موفقیت و مشارکت مسئولانه در اقتصاد جهانی جامعه دموکراتیک.

چشم انداز

مریت به دانش‌آموزان الهام می‌بخشد تا زندگی‌های معناداری از جمله مشاغل کامل، مشارکت اجتماعی، ابراز وجود و عشق به یادگیری ایجاد کنند.

چرا مریت را انتخاب کنید

Merritt College تقریباً 60 سال پیش درهای خود را باز کرد و امروز قلب یک جامعه پر رونق و متنوع است که در آن دانش‌آموزان در هر سن و زمینه‌ای می‌توانند تحصیلات با کیفیت و با قیمت بسیار مقرون به صرفه دریافت کنند. چه بخواهید مدرک کاردانی بگیرید، چه بخواهید به یک کالج یا دانشگاه چهار ساله منتقل شوید، مهارت های شغلی خود را به روز کنید، یک شغل جدید پیدا کنید یا فقط برای ثروتمند شدن شخصی در کلاس شرکت کنید، Merritt College مکان مناسبی است.

  • هزینه: مریت به عنوان یک کالج محلی، آموزش در سطح کالج را با کسری از هزینه یک دانشگاه چهار ساله یا خصوصی ارائه می دهد. با تنها 46 دلار در هر واحد، یک دانشجوی تمام وقت تنها 552 دلار در هزینه های شهریه برای کل ترم هزینه می کند. (کتاب و لوازم شامل نمی شود).
  • تنوع رشته ها: مریت طیف گسترده ای از گواهی ها، مدرک های کاردانی و دوره های انتقالی را ارائه می دهد که می توانید از بین آنها برای طراحی شغل انتخاب کنید. برخی از برنامه‌های مورد تقاضای ما عبارتند از: پرستاری، رادیولوژی، تغذیه، میکروسکوپی، اجرای عدالت، رشد کودک، مطالعات حقوقی و بسیاری موارد دیگر.
  • انعطاف پذیری: ما پیشنهادات دوره صبح و عصر را برای مطابقت با برنامه شما و همچنین دوره های آنلاین داریم.
  • پشتیبانی آکادمیک: مرکز آموزشی ما مکانی آرام برای مطالعه، خدمات آموزشی برای پشتیبانی از نیازهای تحصیلی شما و ده ها رایانه برای شما فراهم می کند تا مطمئن شوید که می توانید تکالیف خود را انجام دهید.
  • کیفیت آموزش: برنامه های مدرک و مدرک AA شما را در مهارت های لازم برای رقابت در بازار کار امروز آموزش می دهند. دوره های انتقالی ما توسط تمام دانشگاه های دولتی و خصوصی به رسمیت شناخته می شود.
  • خدمات دانشجویی: دفتر پذیرش ما به شما کمک می کند تا مشکلات مربوط به ثبت نام را حل کنید و دفتر کمک مالی ما در مورد مسائل مربوط به کمک های مالی فدرال و ایالتی به شما کمک می کند تا هزینه تحصیل خود را تامین کنید. همچنین می توانید از خدمات مشاوره ما برای کشف Pathways تحصیلی و شغلی خود استفاده کنید. برنامه‌های پشتیبانی اضافی نیز در دسترس هستند، از جمله برنامه فرصت‌های گسترده و خدمات برای شرکت‌کنندگان نسل اول کالج با درآمد کم، خدمات دانشجویان معلول برای افرادی که نیاز به مسکن برای معلولیت دارند، و MerrittWorks برای دریافت‌کنندگان CalWorks. بسیاری از برنامه های دیگر نیز برای رفع نیازهای همه دانش آموزان در دسترس هستند.

مکان ها

  • 12500 Campus Drive, 94619, Oakland

سوالات