Keystone logo
© © Methodist College Kuala Lumpur
Methodist College Kuala Lumpur

Methodist College Kuala Lumpur

Methodist College Kuala Lumpur

مقدمه

داستان ما

از زمان آغاز به کار آن در سال 1983، Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) توسط شورای آموزش متدیست تاسیس شد. پردیس ما از نظر استراتژیک در قلب کوالالامپور تاسیس شده است.

فلسفه راهنمای MCKL بر ارائه آموزش عالی و با کیفیت متمرکز است، که در نهایت به اهداف خود به عنوان نهادی برای جامعه عمل می کند. ما به‌عنوان مربی، از طریق شیوه‌های یادگیری و آموزش متحول‌کننده، همراه با ارتقای مهارت‌های فعالیت‌های فوق برنامه، برای ایجاد یک محیط مراقبت‌کننده و مراقبت‌کننده تلاش می‌کنیم. MCKL به ارائه و ایجاد دانش، مهارت و نگرش برای ارتقای شایستگی هر فرد ادامه می دهد و در نتیجه منجر به امنیت شغلی در نیروی کار مدرن می شود.

در طول سال‌ها، MCKL به دلیل سابقه و دستاوردهای استاندارد طلایی برنامه‌های پیش‌دانشگاهی و کارشناسی خود بسیار شناخته شده است، در حالی که همچنین شریک آموزشی مورد تایید انجمن حسابداران خبره (ACCA) است.

در سال 2021، MCKL پردیس شعبه افتتاحیه خود را راه اندازی کرد - کالج MCKL (پردیس پنانگ، پردیس Pykett)، که در راستای انقلاب صنعتی چهارم (IR4.0) فرصت های آموزش عالی و Pathways جایگزین بیشتری را برای فارغ التحصیلان دبیرستان و دانش آموزان بزرگسال در منطقه شمالی فراهم کرد. .

ماموریت ما پرورش جامعه ای است که در آن برتری در همه اشکال آن مورد تجلیل قرار می گیرد و در آن افراد با شخصیت اخلاقی قوی و پیشرفت تحصیلی تفاوت های خارق العاده ای در جهان ایجاد می کنند. این موسسه به دنبال تولید دانش‌آموزان با کیفیت است که به الگوهای قابل احترام برای نسل‌های آینده تبدیل می‌شوند و به پیشرفت جامعه خود در راستای دیدگاه MCKL مبنی بر "موسسه تعالی برای زندگی" کمک می‌کنند.

چشم انداز و ماموریت

چشم انداز

موسسه تعالی برای زندگی

مأموریت

برای پرورش جامعه ای که در آن برتری، در همه اشکال آن، مورد تجلیل قرار می گیرد. و جایی که افراد به توانایی خدادادی خود برای ایجاد تفاوت منحصر به فرد در جهان زنده می شوند.

چیزی که ما به آن اعتقاد داریم

ما به پتانسیل همه همکاران برای قیام به دعوت خود به عنوان مباشران خلق خدا اعتقاد داریم. زمان آنها در MCKL باید لذت یادگیری و قدردانی هوشمندانه از زیبایی طبیعت و ارزش غیرقابل انکار هر انسان را افزایش دهد. این منجر به اشتیاق مادام‌العمر برای ایجاد تفاوت چشمگیر در خانواده، جامعه و ملت خواهد شد.

چیزی که انتخاب می کنیم با آن زندگی کنیم

دانشگاهیان

 • من زندگی را با بهترین بودن در محل کار، بازی، و در تمام تعاملاتم با دوستان، خانواده و جامعه به طور کامل زندگی می کنم.
 • من به فردیت خود و منحصر به فرد بودن دیگران احترام می گذارم و همیشه در تلاش برای ارائه راه حل های خلاقانه و دوست داشتنی برای مشکلات پیش روی دنیایم هستم.
 • من ارزش همه انسان ها را از طریق ادب، صداقت، و تمایل راسخ خود برای استفاده از هدایای خود برای خیر و صلاح همه حفظ می کنم.

کارگران کالج

 • من از دانستن اینکه در حال ایجاد محیطی هستم که در آن همه چیزهای خوب تشویق و حمایت می شوند خوشحالم.
 • من با دیگران همانطور رفتار می کنم که دوست دارم با من رفتار شود و از طریق کارم به کسانی که خدمت می کنم شادی و رضایت می دهم.
 • من در هر کاری که انجام می دهم نمونه ای از برتری هستم.

مدرسان کالج

من هرگز از رشد فکری، عاطفی و معنوی دست نمی کشم تا دعوت مقدس خود را به عنوان راهنما و دوست برای همه همکاران محقق کنم.

من به پتانسیل نامحدود و منحصر به فرد هر کالج تحت مراقبت خود اعتقاد دارم و مسئولیت شخصی برای اطمینان از بیان کامل هدایای آنها را می پذیرم.

ارزشهای اصلی ما

در سال 2015، کالج ده ارزش اصلی خود را بیان کرد که همیشه عملکرد چشم انداز و ماموریت کالج را در گذشته و حال به شیوه هایی که با باورهای مسیحی و سنت متدیست سازگار بوده است، نشان می دهد.

خدا را عزت بده

ارج نهادن به خدا به معنای اولویت دادن به تفکر، احساس و اعمالمان است به گونه ای که او را جلال می بخشد. محبت به خدا در روشی که ما دیگران را دوست داریم بیان می شود.

به خودت احترام بگذار

به خلقت زیبا و منحصر به فردی که خداوند ما را با تلاش برای بهترین بودن ممکن آفریده است، احترام بگذارید.

احترام گذاشتن به دیگران

همانطور که انتظار داریم دیگران به احساسات ما احترام بگذارند، به احساسات و کرامت دیگران احترام بگذاریم.

به اموال احترام بگذار

به دارایی‌های دیگران (از جمله مالکیت معنوی) احترام بگذارید همانطور که می‌خواهیم دیگران به دارایی‌های ما احترام بگذارند.

روابط را گرامی بدارید

دوستان اطراف خود را به عنوان یکسان گرامی بداریم و یاد بگیریم که با آنها به شیوه ای سالم و سازنده رقابت کنیم.

طبیعت را گرامی بدارید

منابع طبیعی ارزشمند خدادادی را گرامی بدارید و از آن محافظت کنید.

ملت ما را گرامی بداریم

کشور مالزی و هویت ملی، تاریخ غنی و فرهنگ های متنوع آن را گرامی بدارید و در صدد ساختن و پرورش آن با مواهب و توانایی هایی باشید که خداوند به نفع همه بخشیده است.

تعالی را جشن بگیرید

برای رسیدن به بالاترین رویاها و اهداف خود با کار صادقانه و سخت خود تلاش کنیم. با تقلب یا سرقت ادبی در کار دیگران از یکپارچگی تحصیلی دفاع کنید و تا جایی که می توانیم به نیازمندان کمک کنیم.

تنوع را جشن بگیرید

فرصت هایی برای تجربه و قدردانی از فرهنگ ها، باورها، استعدادها و پیشینه های مختلف دیگران ایجاد کنید و از آنها لذت ببرید.

داوطلبی را جشن بگیرید

در سازمان هایی که به دنبال تبدیل جهان به مکانی بهتر هستند، در داخل یا خارج از کالج شرکت کنید. فعال باشید؛ مایل باشید مایل بیشتری را طی کنید و همیشه برای آینده ای بهتر برای خود و دیگران تلاش کنید.

مکان ها

 • Kuala Lumpur

  Jalan Tun Sambanthan 4,Off, 50470, Kuala Lumpur

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات