Keystone logo
© Ulf Palm
Molkoms Folkhögskola

Molkoms Folkhögskola

Molkoms Folkhögskola

مقدمه

دبیرستان فولک مولکوم (Molkoms folkhögskola) یکی از 155 دبیرستان محلی در سوئد است، شکلی از آموزش بزرگسالان که از سال 1868 وجود داشته است. در مجموع حدود 200 نفر در تمام سنین و با پیشینه های مختلف در مدرسه ما تحصیل می کنند و ما یک آموزش عالی ارائه می دهیم. دوره ها و برنامه های متنوع ما می‌توانیم بستری برای تحصیلات عالی و همچنین آموزش حرفه‌ای در دو حوزه نمایه‌مان برای شما فراهم کنیم. حفظ سلامت و فیلم – ایجاد و تولید،

دبیرستان فولک مولکوم در دو مکان در ناحیه ورملند فعالیت می کند. کارلستاد و مولکوم. مدرسه ما در مولکوم همچنین یک مدرسه شبانه روزی است که انتخاب اتاق و تخت ارزان قیمت را در طول تحصیل و همچنین حس بی نظیری از جامعه را برای شما فراهم می کند.

اکثر کلاس ها به زبان سوئدی هستند، اما ما در حال حاضر یک برنامه بین المللی (به زبان انگلیسی) ارائه می دهیم: فیلم – ایجاد و تولید.

زندگی و امکانات پردیس

مولکوم

مولکوم یک منطقه شهری کوچک در شهرداری کارلستاد است که به زیبایی در کنار دو دریاچه قرار گرفته است. حدود 2000 نفر در جامعه زندگی می کنند. چندین شرکت در اینجا و طیف نسبتاً گسترده ای از خدمات از جمله سوپرمارکت ها، پیتزا فروشی، مراکز ورزشی، دندانپزشکان، داروخانه ها، مرکز بهداشت و کتابخانه وجود دارد. تقریباً 30 کیلومتر تا Karlstad فاصله دارد و اتوبوس در روزهای هفته بسیار مکرر است.

اقامت در مولکوم

Molkom's Folkhögskola اقامتی یک اتاقه با وعده های غذایی پنج روز در هفته ارائه می دهد. همچنین راهکارهای دیگری برای اسکان دانشجویی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت آموزش مراجعه کنید.

برای کسانی که مایل هستند، خدمات غذاخوری و اقامت با قیمت های بسیار مناسب ارائه می شود! برای اطلاعات بیشتر به وب سایت Molkom Folkhögskola مراجعه کنید!

مکان ها

  • Molkom

    Mejerivägen 3, 655 60, Molkom

سوالات