Keystone logo
© Eva Dang
Morley College

Morley College

Morley College

مقدمه

Morley College آموزش بزرگسالان در لندن است. این دوره ها در زمینه های مختلف ، از جمله هنر و طراحی ، مد ، زبان ، نمایش ، رقص ، موسیقی ، بهداشت و علوم انسانی ارائه می شود.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم آینده خود را از طریق یادگیری کشف کنید. لوازم پیشرفته و انعطاف پذیر ما ، ایمنی و برنامه شما را در ذهن نگه می دارد ، بنابراین خواه مشتاق توسعه مهارت های خود باشید ، اولویت خود را در اولویت قرار دهید یا از خلاقیت لذت ببرید ، یک دوره کوتاه برای شما در مورلی وجود دارد.

شما ممکن است یک ماجراجو باشید : یک خطرپذیر واقعی ، همه چیز در مورد جعل مسیرهای جدید و سفر به فرصت های خلاقانه است. شاید شما یک متخصص حفاظت از محیط زیست هستید ، مشتاقانه سبز هستید و آماده توسعه فناوری ها و روش هایی برای محافظت از سیاره ما هستید. شاید شما یک آینده نگر باشید - به جای اینکه در خارج از چارچوب فکر کنید ، آن را با استراتژی های جدید برای یک جهان بهتر بازسازی می کنید.

این که آیا شما به کار بر روی برخی از مهارت های جدید می خواهید، در مورد پرسش های بزرگ، احساس خوب و یا لذت بردن خلاق، یک بزرگسالان دوره آموزش را برای شما در مورلی، که در آن شما می توانید خود را پیدا کنید وجود دارد - IST.

مکان ها

مکان ها
  • South Bank

    Westminster Bridge Road,61, SE1 7HT, South Bank

    سوالات