Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

مقدمه

درباره کوه SAC

در کوه SAC ، دانشجویان می توانند بدون بدهی کامل کالج ، تجربه کامل کالج را بدست آورند. ما به دانشجویان خود پشتیبانی و آموزش عالی می دهیم که برای موفقیت در مشاغل جدید ، موفقیت در دانشگاه های برتر و یا پیشرفت در خط فعلی کار خود ، به دانشجویان خود پشتیبانی می کنند. ما بیش از 260 برنامه درجه و گواهینامه ، 25 برنامه پشتیبانی و بیش از 50 باشگاه دانشجویی و برنامه های ورزشی داریم.

بیانیه مأموریت

مأموریت Mt. San Antonio College برای دستیابی به اهداف آموزشی خود در محیطی از تعالی دانشگاهی ، از همه دانشجویان حمایت می کند. به طور خاص ، دانشکده متعهد است آموزش ، خدمات و آموزش نیروی کار با کیفیت را ارائه دهد تا دانشجویان عضو تولیدی یک جامعه متنوع ، پایدار و جهانی شوند. دانشکده متعهد شده است که دانش آموزان را برای یادگیری مادام العمر از طریق تسلط بر مهارت های اساسی ، دستیابی به مدارک و گواهینامه های دستیاری و تکمیل شغل و انتقال Pathways . دانشکده این تعهد را با فراهم آوردن یک محیط آموزشی و یادگیری جذاب و حمایتی برای دانش آموزان با منشاء ، تجربیات ، نیازها ، توانایی ها و اهداف متنوع انجام می دهد. این دانشکده برای خدمت به جامعه ما از طریق بهبود دستاوردهای اقتصادی ، پیشبرد مشارکت مدنی ، تقویت بهزیستی شخصی ، ترویج تفکر انتقادی و غنی سازی تجربیات زیبایی شناختی و فرهنگی اختصاص یافته است.

بیانیه چشم انداز

Mt. San Antonio College تلاش است تا به عنوان یکی از کالج های برتر جامعه در کشور شناخته شود. ما به عنوان یک رهبر در آموزش کالج جامعه ، برنامه ها و خدمات مشاهده خواهیم شد. ما به عنوان یک کالج برتر جامعه ، به برنامه ها و خدمات آموزشی با کیفیت و با تمرکز بر موفقیت دانش آموزان در یک فضای صداقت و احترام ، دسترسی خواهیم داشت. ما این شهرت را با بیش از انتظارات دانشجویان ، کارکنان و جامعه خود کسب خواهیم کرد.

ارزشهای اصلی

 • صداقت: ما در یک فضای اعتماد با یکدیگر صادقانه ، اخلاقی و با احترام رفتار می کنیم.
 • برابری و تنوع: ما به همه اختلافات احترام می گذاریم و از آنها استقبال می کنیم و فرصتی برابر برای موفقیت در کل جامعه دانشگاه فراهم می کنیم.
 • جامعه سازی: ما در مشارکتهای مسئولانه از طریق ارتباطات آزاد ، دلسوزانه و روحیه تعاونی کار می کنیم.
 • کانون دانشجویی: ما هم در برنامه ریزی و هم در اقدامات خود به نیازهای دانش آموزان و جامعه می پردازیم.
 • آموزش مادام العمر: ما به دنبال دستیابی به اهداف عالی آموزش و پرورش از طریق دسترسی برابر به تعالی در هر دو آموزش و خدمات پشتیبانی می باشیم.
 • روح مثبت: ما با هماهنگی کار می کنیم ، دلسوزی نشان می دهیم و به کار خود افتخار می کنیم.
 • مأموریت مؤثر: ما با استفاده از منابع وقت ، استعداد ، امکانات و بودجه ، مؤسسه و محیط را حفظ و بهبود می بخشیم.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

در یک نگاه

اساتید و مدرسان ما بهترین ها در رشته های خود هستند. دانش آموزان ما از همه جنبه های زندگی آمده و کارهای بزرگی انجام می دهند. امکانات ما ساختمانهای دانشگاه را رقیب می کند و به دانشجویان ما این فرصت را می دهد تا با بهترین فناوری در بهترین فضا کار کنند.

محل

این پردیس در 420 هکتار نورد در Walnut ، کالیفرنیا ، واقع در لبه شرقی منطقه بزرگ لس آنجلس واقع شده است. شهر گردو یکی از بهترین شهرهای کوچک برای زندگی در مجله پول محسوب می شود. یک گردو متنوع ، گردو به دلیل مدارس مشهور ملی و جامعه سوارکاری مشهور است. این شهر جذابیت های زندگی روستایی را با مزیت هایی که تنها 25 مایل با مرکز شهر لس آنجلس و فعالیت های باورنکردنی فرهنگی و تفریحی آن فاصله دارد تلفیق می کند.

Mt. San Antonio College ، از ساکنان گرفته تا متخصصان شاغل و دانشجویان بین المللی ، به همه خدمات می دهد. مرزهای محلی دانشکده کالج آن شامل جوامع پارک بالدوین ، باست ، چارتر اوک ، کوینا ، الماس بار ، قسمت جنوبی گلندورا ، هاسیکندا هایتس ، شهر صنعت ، ایروینداله ، لا پوتن ، لا ورنی ، پومونا ، رولند هایتز ، سان دیماس ، والیندا ، گردو و کوینای غربی.

جامعه پویا

در Mt. San Antonio College ، تنوع چیزی است که پردیس ما را به زندگی می بخشد. دانش آموزان ما از پیش زمینه های منحصر به فرد آمده اند و همه در مکان های مختلف زندگی خود هستند. برخی از آنها مستقیم از دبیرستان اینجا هستند ، در حالی که برخی دیگر دارای خانواده و مشاغل تمام وقت هستند ، اما همه به همین دلیل در اینجا هستند: رسیدن به اهداف خود از طریق آموزش. ما با افتخار به بیش از 50،000 دانش آموز از اقشار مختلف زندگی خدمت می کنیم. حدود نیمی از دانشجویان ما به دنبال دریافت مدرک و گواهینامه هستند. نیمی دیگر از برنامه های جامعه ، کلاس های توسعه نیروی کار و سایر دوره های غیر اعتباری بهره مند می شوند.

دانشگاهیان با کیفیت

ما به برتری و تنوع برنامه های دانشگاهی خود افتخار می کنیم. با وجود مسیرهای بسیار مختلف در کوه SAC، اگر از اینجا شروع کنید، می توانید به هر جایی بروید.

 • کوه SAC کالج برتر 10 انتقال کالیفرنیا است
 • 240 برنامه و مدرک تحصیلی را انتخاب کنید
 • 200 دوره توسعه حرفه ای و جامعه
 • مدارک لیسانس طراحی شده برای کوهستان. دانشجویان SAC
 • امکانات عالی ، کلاسهای درس و کارگاههای پیشرفته
 • بهترین فناوری و تجهیزات پیشرفته برای یادگیری دانش آموزان است

پشتیبانی دانشجویی

با تشکر از محیط دانشگاه پر رونق ما و تیم ها و کلوپ های دانشجویی هیجان انگیز ، کوهستان. دانشجویان SAC تجربه کامل کالج را می گیرند.

 • بیش از 50 باشگاه دانشجویی
 • 22 برنامه ورزشی (با بیش از 60 عنوان کشوری و ملی)
 • 25 برنامه پشتیبانی رایگان برای کمک به دانشجویان در موفقیت در دانشگاه

ارزش بی نظیر

به عنوان یک کالج جامعه غیر انتفاعی در کالیفرنیا ، کوهستان. SAC دوره های دانشگاهی کاملاً معتبر را فقط با 46 دلار در واحد ارائه می دهد. موسسات خصوصی به طور متوسط 30 برابر هزینه بیشتری دارند.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

چرا کوه SAC؟

دلایل بی شماری برای انتخاب Mt. San Antonio College ما صدها برنامه دانشگاهی ، ورزشی و پشتیبانی را برای کمک به دانش آموزان خود در رسیدن به هر هدفی ارائه می دهیم. این که آیا شما می خواهید به یک دانشگاه چهار ساله منتقل شوید ، GED خود را کسب کنید ، مدرک دانشگاهی خود را بگیرید ، یا فقط کافی است چند کلاس برای کمک به شغل خود ، Mt. شرکت کنید. SAC برنامه ای برای شما دارد.

برنامه های قابل انعطاف ، آموزش عالی

کوه SAC دارای بیش از 90 برنامه درجه مختلف و 150 برنامه گواهینامه (آموزش شغلی) در صنایع و موضوعات اعم از طراحی گرافیک گرفته تا کشاورزی تا پرستاری تا تعمیر تهویه مطبوع است. صرف نظر از موضوع ، دوره های ما از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. کوه دانشجویان ، دانشکده ها و کالج SAC برای کار خود جوایز و تمایزهای بی شماری را بدست آورده اند. این ارادت ما به تعالی است که ما را به یک کالج برتر 10 انتقال کالیفرنیا تبدیل کرده است.

تجربه کامل کالج بدون بدهی کالج کامل

هزینه حضور در کالیفرنیا تنها در حدود 1400 دلار در سال برای حضور در Mt. San Antonio College ما همان دوره های آموزش عمومی را به عنوان مدارس UC و CSU ارائه می دهیم اما ده ها هزار دلار کمتر هزینه دارد. در واقع ، دانشجویان می توانند لیسانس لیسانس خود را با نصف میزان بدهی دانشجویی تازه با شروع در کوهستان کسب کنند. SAC و سپس انتقال به دانشگاه چهار ساله. در بالاترین میزان پس انداز ، ما تیم های رقابتی دو و میدانی ، باشگاههای دانشجویی و امکانات و فناوری های پیشرفته را دقیقاً مانند دانشگاههای چهار ساله ارائه می دهیم.

پشتیبانی دانشجویی

کالج می تواند دشوار باشد ، به خصوص برای دانشجویانی که پشتیبانی در خانه ندارند یا خانواده های خود را برای حمایت از خود ندارند. به همین دلیل تمام ابزارهای لازم برای موفقیت را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهیم. این شامل آموزش ، مهد کودک برای فرزندانشان ، دوره های ESL و کلاس های مهارت های اساسی است.

مکان ها

 • Los Angeles

  Los Angeles, آمریکا

برنامه ها

سوالات