Keystone logo
© Eva Dang
National Film and Television School

National Film and Television School

National Film and Television School

مقدمه

تاریخ

دانشکده ملی فیلم (همانطور که در ابتدا نامگذاری شد) در سال 1971 افتتاح شد و این تلاش بزرگ صنعت و دولت برای ایجاد یک موسسه برای آموزش و استعداد برای صنعت فیلم بریتانیا بود.

در سال 1970، کالین یانگ، اسکاتلند و سپس رئیس بخش هنرهای تئاتر دانشگاه کالیفرنیا، NFTS را تاسیس کرد و به عنوان اولین مدیر مدرسه منصوب شد. با یک وام از رتبه، NFS، استودیوهای قدیمی Beaconsfield Film را در Buckinghamshire خریداری کرد - که به عنوان سازمان های متنوع مانند شرکت فیلم شیرین فیلم بریتانیا، The Film Crown Film و کمپانی Gas Thames Gas خریداری شده بود و قرار بود آن را به صنعت حرفه ای تبدیل کند استانداردها جوان چهار بخش دائمی - تولید، دوربین، ویرایش و صدا را ایجاد کرد - و در سال 1971، اولین ورود 25 دانش آموز از طریق دروازه استودیویی گذشت. مدیران مایک رادفورد (معامله گر ونیز، ایل پاستین)، بیل فورسیث (محلی قهرمان) و بن لوین (آللی مک بیال)، پیشگام مستندساز نیک برومفیلد (آیلین: پرتره یک قاتل سریال) و متخصص جلوه های بصری دنیس لاو (کوه سرد ، بیمار انگلیسی) از جمله آنها بود.

امکانات تولید

NFTS تنها مدرسه فیلم انگلیس با استودیوی استاندارد فیلم استاندارد خود، استودیو های 4K تلویزیون و تمرین است. با سرمایه گذاری اخیر 20 میلیون پوند در دانشکده، ما ارائه می دهیم زمینه های کارآزموده ای را برای همه دوره ها فراهم می کند، و دانش آموزان ما را در هیچ یک از موسسات خلاق دیگر بریتانیا بی نظیر ارائه می دهد.

دانش آموزان NFTS دسترسی 24/7، 364 روز در سال به بزرگترین امکانات تولید در هر مدرسه فیلم انگلستان داده می شود. اینها نه تنها شامل استودیوهای ما، بلکه همچنین صداهای تئاتر و دوبله تلوزیونی ما، بیش از 50 بالای دوربین های دیجیتال، آخرین نرم افزار ویرایش در سوئیت های اختصاصی، سونی Dolby Digital Surround، و غیره است. این امکانات منحصر به فرد دانش آموزان ما را قادر می سازد تا BAFTA، انجمن تلویزیون سلطنتی، جایزه CILECT و محصولات نامزد اسکار را ایجاد کنند.

برنامه تحصیلی

هیچ مدرسه ای دیگر در جهان وجود ندارد که دوره های مختلف فیلم سازی حرفه ای را در اختیار داشته باشد. 18 کارشناسی ارشد، 14 گواهینامه، 4 گواهینامه و طیف وسیعی از دوره های کوتاه مدت.

دوره های NFTS مبتنی بر یادگیری و استفاده از صنایع دستی و مهارت های رسانه است. دانش آموزان تشویق می شوند تا درک دقیقی از چگونگی نقش متخصص خود در فرایند کلی توسعه، تولید و برنامه ریزی پروژه داشته باشند. تمام تمرین های عملی با سمینارها و فعالیت های دیگر که فیلم، تلویزیون و بازی ها را در یک زمینه تاریخی، فرهنگی و تجاری قرار می دهند، به سادگی با هم ادغام می شوند.

شبکه فارغ التحصیلان

فقط به این دلیل که شما فارغ التحصیل شده اید، به این معنی نیست که گذشت!

NFTS دارای شبکه فعال فارغ التحصیلان است، و بسیاری از فارغ التحصیلان در تماس هستند و با هم همکاری می کنند که بعد از اینکه مدرسه را ترک کرده اند. تعداد زیادی از فارغ التحصیلان اخیر که در زمینه پروژه هایی با فارغ التحصیلان از سال ها پیش کار می کنند، وجود دارد.

به عنوان بخشی از شبکه فارغ التحصیلان، شما ایمیل های معمولی حاوی اطلاعات مربوط به شغل ها، پروژه های پل های صنعتی و اخبار از مدرسه دریافت خواهید کرد. ما همچنین حزب فارغ التحصیل سالانۀ NFTS را که در ماه ژانویه در لندن برگزار می شود برگزار خواهیم کرد.

فراموش نکنید که ما را با جزئیات تماس با ما در میان بگذارید و ما را در مورد هرگونه اعتبار یا جشنواره ای که با آن درگیر هستید اطلاع دهید!

برای تماس با تیم المپیادهای NFTS، لطفا با ایمیل [email protected]

برای کمک به برقراری ارتباط با شما، با همکلاسی های قدیمی همجنس خود را متقاعد کنید یا از سال دیگر فارغ التحصیلان ملاقات کنید چرا که ما در فیس بوک و لینک در اینترنت آنلاین نیستیم.

همکاران

NFTS به بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و افرادی که از کار ما حمایت می کنند، متعهد است، که بسیاری از آنها برای اکثریت آن از مدرسه حمایت کرده اند.

اسپارتان شرکای پلاتین

کانال 4

CHANNEL 4 یک سرویسدهنده خدمات عمومی که به صورت عمومی و به طور تجاری تأمین مالی می شود، به طور غیرمستقیم، تجربی و متمایز است.

عوامل کلیدی شرکای

بخش فرهنگ، رسانه و ورزش

DCMS کار می کند تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات، رسانه های خلاقانه، فرهنگی، گردشگری، ورزش و سرگرمی، اقتصاد را به رشد و تأثیر واقعی بر زندگی مردم می انجامد.

HEFCE

آموزش و پرورش و آموزش و پرورش در موسسات آموزش عالی.

FILM SKILLSET CREATIVE SKILLSET FILM SKILLSET FUND

فدراسیون مهارت های فیلم مهارت های آموزشی توسط لوتوری های ملی از طریق BFI و صنعت فیلم از طریق سرمایه گذاری مهارت های آموزشی حمایت می شود

باشنده گان کلیدی

آسمان

SKY بزرگترین پلت فرم تلویزیون پرداخت در پادشاهی متحده و ایرلند با بیش از 11 میلیون پیمان است.

شرکت پخش بریتانیایی

CORPORATION Broadcasting BRITISH (بی بی سی) بزرگترین رویداد در جهان با بیش از 23،000 کارمند است.

ITV

ITV بزرگترین شبکه تلویزیونی تجاری در انگلستان است

انجمن توزیع کنندگان فیلم

انجمن فروشندگان فیلم FILM LTD. (FDA) سازمان تجارت برای توزیع کنندگان فیلم تئاتری در انگلستان - شرکت هایی که فیلم ها را برای سینمای UK Cinema منتشر می کنند.

انجمن بین المللی CINEMA

انجمن بین المللی سینمای UK انجمن تجارت است که نمایندگی از اپراتورهای CINEMA UK است.

کلیدی مشارکتکنندگان

کالج ROYAL ART

دوره کارشناسی ارشد ما توسط دانشکده روان هنر شناخته شده است

آکادمی فیلم آموزشی CREATIVE SKILLSET

ما یک آکادمی فیلم آموزشی خلاقانه که توسط صنعت فیلم انگلیس به عنوان یک مرکز آموزش و پرورش در زمینه فیلم شناخته شده است.

مرکز بین المللی DE LIAISON DES ECOLES DE CINÉMA ET DE TÉLÉVISION - CILECT

ما یک عضو از موسسات بزرگ مدارس فیلم و تلویزیون در سراسر جهان هستیم. اهداف آن به منظور فراهم آوردن معیارهای مبادله ایده ها در مدارس عضو

GROUPEMENT EUROPEEN DES ECOLES DE CINEMA ET DE TELEVISION - GEECT

ما عضو گروه اروپایی مدارس فیلم و تلویزیون هستیم

آژانس تضمین کیفیت

NFTS یک تصمیم "مجددا" برای کیفیت توانایی های مطالعه دانش آموزان از اداره تضمین کیفیت برای تحصیلات عالی (QAA) به دست آورد. گزارش را ببینید

پل ها به صنعت

NFTS با تعدادی از شرکای صنعت کار می کند تا فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان NFTS فراهم کند.

پل NFTS به طرح های صنعتی برای کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان NFTS در صنعت طراحی شده اند که فرصت های شغلی، فیلم ها و تبلیغاتی را با حمایت کنندگان شریک صنعت ما ایجاد می کنند در حالی که NFTS همچنان از آنها پشتیبانی می کند.

مکان ها

مکان ها
 • Beaconsfield

  Beaconsfield Studios, 141 Station Rd, , Beaconsfield

  • facebook
  • twitter
  • youtube

برنامه ها

  سوالات