Keystone logo
Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

مقدمه

70013_ship-helm-759954_640.jpg

درباره ناتیت

صنعت دریایی ستون فقرات کسب و کارهای مدرن است و مسئول حمل و نقل بیش از 90 درصد از کالاهای جهان است. بدون حمل و نقل دریایی، واردات و صادرات کالا و کالا در مقیاس لازم برای دنیای مدرن امکان پذیر نخواهد بود. با افزایش بهره وری حمل و نقل به عنوان یک روش اقتصادی برای حمل و نقل و افزایش آزاد سازی تجارت، تجارت دریایی همچنان در حال گسترش و رونق است، در حالی که استخدام میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان در زمین و دریا.

آینده صنعت مطمئنا امیدوار کننده است. در مقیاس جهانی، کشورها در سراسر جهان بر فعالیت های تجاری بین المللی متمرکز هستند تا موجب رشد اقتصادی شوند. در 10 تا 15 سال آینده، انتظار می رود که تجارت جهانی به طور قابل توجهی افزایش یابد و در نتیجه، حجم تجارت بین المللی از 10 میلیارد تن بار حملونقل سالانه تا 20 میلیارد تن در سال 2030 به میزان دو برابر شود.

بازگشت به خانه در مالزی، سرمایه گذاری رو به رشد در بندر و زیرساخت های دریایی، و همچنین افزایش در اتصالات ملی، به عنوان کاتالیزورهای واقعا مثبت شناخته شده است که پایدار رشد اقتصادی قوی و آینده ای بادوام برای کشور است. پورت کلنگ و بندر تانجون پیلپاس (PTP)، پورت های پیشرو کانتینری در کشور، همچنان در میان پورت 20 کانتینر جهان قرار دارند، فعالیت های تجارت دریایی را تقویت خواهند کرد و مالزی را تبدیل به یک مرکز دریایی منطقه ای خواهد کرد.

در پاسخ به صنعت در حال رشد و افزایش تقاضا برای سرمایه انسانی، Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT) در سال 2011 برای انجام فعالیت های آموزش، آموزش، تحقیق و مشاوره دریایی تاسیس شد. NMIT به طور قاطع در قلب آسه آن و در ارتباط با شلوغی از صنایع دریایی منطقه ای، از نظر استراتژیک برای حمایت از رقابت ملی و منطقه ای در زمینه های دریایی، تدارکات و صنایع نفت و گاز از طریق ارائه برنامه های آموزشی و برنامه های آموزشی معتبر، استراتژیک است. ما با شعار ما "تعالی با هدف"، ما در تلاش برای ارائه دانش آموزان و همچنین پرسنل صنعت با مهارت های مناسب، دانش کامل و تجربه با ارزش است که برای موفقیت حرفه ای دریایی مورد نیاز است.

از زمان آغاز فعالیت ما در سال 2011، ما بیش از 2000 دانش آموز در هر دو دانشگاه شهرمان در جوهور بهرو و پردیس EduCity در اسکندر پوتری حمایت کرده ایم. NMIT در حال حاضر برنامه هایی را در سطح دیپلم در زمینه عملیات بندر، مدیریت حمل و نقل، تدارکات دریایی، قانون دریایی و ایمنی شغلی دریایی ارائه می دهد.

چشم انداز

برای سال 2020 یک موسسه دریایی در سطح جهانی خواهد بود.

مأموریت

برای ارائه آموزش و پرورش، آموزش، تحقیق، تخصص تجاری و رهبری که به دامنه دریایی کمک می کند، با کیفیت بالا.

هدف، واقعگرایانه

برای توسعه حرفه ای کارشناسان دریایی و ارائه فرصت های با درآمد بالا به هدف جوامع از طریق آموزش و راه حل های فنی دریایی در سطح جهانی و با این کار ما کیفیت زندگی را به سمت بهبود بشر افزایش می دهد.

مکان ها

مکان ها

سوالات