Keystone logo
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

مقدمه

آموزش پژوهش در پزشکی و علوم بهداشتی

جاه طلبی های شما در این عصر جدید اکتشاف ها چیست؟

ما معتقدیم که برای حل مسائل بهداشتی حیاتی، تعالی در روش آموزش و تحقیق، کلیدی است. هدف ما الهام بخشیدن و هدایت دانشآموزان با استعداد در پیگیری آنها برای تبدیل شدن به متخصصان بهداشتی، اساتید و یا دانشمندان پیشرو - افرادی هستند که تمایل دارند که با تحقیقاتشان در زمینههای مختلف - پزشکی بالینی، تحقیقات مواد مخدر، بهداشت عمومی یا سیاستهای بهداشتی - متفاوت باشند .

برنامه های MSC

در قلب این فلسفه سه برنامه کارشناسی ارشد ما وجود دارد. دو نفر از این موارد برای دارندگان مدرک لیسانس در نظر گرفته شده اند: استاد تحقیق در علوم بهداشت (یک برنامه تمام وقت دو ساله که دارای تخصص در اپیدمیولوژی، اپیدمیولوژی بالینی، اپیدمیولوژی ژنتیک، بهداشت عمومی و اقتصاد سلامت) و استاد تحقیق در تحقیقات بالینی. برنامه سوم برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و متخصصان بهداشت در سطح کارشناسی ارشد است. این مدرک کارشناسی ارشد علوم بهداشتی است که به عنوان یک برنامه تمام وقت یک ساله یا یک برنامه کارگاه نیمه وقت دو ساله طراحی شده است. این برنامه همچنین چندین تخصص ارائه می دهد.

برنامه اراموس تابستان

هر یک از این سه برنامه شامل آموزش های علمی و عملی در زمینه پزشکی و علوم پزشکی می باشد. این برنامه ها هر ماه اوت با برنامه تابستان اراسموس آغاز می شود. این نمونه کارها سه هفته ای 30 دوره ای از موضوعات پیشرفته در زمینه های زیست پزشکی طراحی شده است تا به طور کامل نیازهای دانشجویان و متخصصان بین المللی را با توجه خاصی مانند پزشکی بالینی، عمل عمومی، سلامت عمومی، اپیدمیولوژی، ژنتیک یا آمار زیستی.

از آنجا که برنامه تابستان بر اصول کلیدی و روش های تحقیق پزشکی کمی تمرکز دارد، نه تنها به شرکت کنندگان در برنامه های کارشناسی ارشد، بلکه برای تمام دانشجویان و متخصصان بهداشت باز می شود. اگر شما در یک برنامه تحصیلی ثبت نام نکنید، اما مایلید به روز رسانی های ضروری در طیف وسیعی از رشته های پزشکی و مراقبت های بهداشتی اعمال کنید، می توانید برنامه آموزشی خود را شخصی سازی کنید - یکی دیگر از جنبه های مهم فلسفه NIHES . به عنوان یک دانشجوی مستقل، شما همچنین می توانید در هر بخشی از برنامه آموزشی پایدار ما ثبت نام کنید.

برنامه های پست مدرک

آیا می خواهید ابعاد بین المللی خود را به عنوان یک محقق حرفه ای خود اضافه کنید؟ برای ترکیب پژوهش و کار بالینی؟ آیا می خواهید شانس خود را برای واجد شرایط برای یک پروژه تحقیقاتی PhD از طریق یک برنامه تحصیلات تکمیلی به حداکثر برسانید؟ آموزش تحقیقاتی ما طراحی شده است تا به شما کمک کند همه آنها را انجام دهید.

اگر میخواهید تجربه تحقیق بیشتری کسب کنید یا شانس خود را برای واجد شرایط بودن برای یک پروژه تحقیقاتی PhD افزایش دهید، ما برنامه تحصیلات تکمیلی خود را برای یکسال دیگر از آموزش تحقیقاتی پس از استادان خود در نظر بگیرید.

در NIHES ، ما به طور مداوم در حال گسترش شبکه های دانشگاه های شریک زندگی در سراسر جهان هستیم. بنابراین هر جاه طلبی شما - چه شما قصد دارید به عنوان یک دانشمند در دانشگاه، بخش دولتی یا صنعت کار کنید - ما به شما دانش و تخصص نیاز داریم.

مکان ها

  • NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA , , Rotterdam

سوالات