Keystone logo
North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

مقدمه

چرا NFCC؟ آن را ساده، دلیل این که شما سزاوار بهترین.

شما شایستگی آموزش و پرورش استثنایی در هزینه مقرون به صرفه و شما سزاوار این فرصت را به آینده ای بهتر خود را. ما از شما دعوت به بازدید از دانشگاه ما در Madison، فلوریدا برای پیدا کردن چرا NFCC انتخاب مناسب برای شما است.

چشم انداز: به جوامع ما اولین انتخاب برای آموزش و پرورش و غنی سازی فرهنگی.

ماموریت: کالج استثنایی اختصاص داده شده به یک فضای منحصر به فرد و حمایت علمی، دسترسی به آموزش، فرصت یادگیری مادام العمر، و رشد حرفه ای برای دانش آموزان و جوامع ما است.

توجه فردی - NFCC که

دریافت توجه و آموزش و پرورش شما سزاوار. از لحظه ای که شما را بر روی دانشگاه ما گام به گام، دانشکده دوستانه NFCC و کارکنان شما در توجه فردی شما سزاوار. شخصی مشاوره، برنامه حمایت از دانشجویان و یک مرکز موفقیت تحصیلی جدید همه در جای خود به شما کمک کند موفق. به راحتی و نزدیکی یک کمپ کوچک و برتری علمی و فرصت هایی که برابر است که از یک دانشگاه بزرگ - در NFCC، شما بهترین دو جهان است.

راه اندازی معاملات آتی - NFCC که

فارغ التحصیلان NFCC تخمین زده می شود را 35 درصد بیشتر از کسی که با دیپلم دبیرستان به تنهایی و برای کسانی که به دنبال گرفتن مدرک کارشناسی، ما می توانیم با آن کمک کند بیش از حد. دولت 2 + 2 شرایط بیان دانش آموزان تکمیل درجه AA در NFCC این فرصت را به ثبت نام و کسب مدرک کارشناسی در یکی از دانشگاه های 11 ایالتی فلوریدا (به علاوه شما یک مقدار زیادی از پول در آن دو سال اول با NFCC را ذخیره کنید) تضمین می کند.

برای کسانی که به دنبال یک مسیر شغلی مستقیم، دانشیار NFCC در درجه علم و برنامه های گواهینامه ارائه آموزش های تخصصی و به رخ کشیدن میزان قرار دادن کار بالا بعد از فارغ التحصیلی. هر چه مسیر خود را، NFCC یک محل عالی برای یادگیری است.

شهریه مقرون به صرفه - NFCC که

کالج یک سرمایه گذاری است و به همین دلیل ما کار سخت را به NFCC مقرون به صرفه. ما در یکی از کالج های مقرون به صرفه ترین در فلوریدا و کمک درسی ما در سه سال گذشته افزایش یافته است برای اطمینان دهم که شما یک آموزش و پرورش استثنایی را در یک قیمت عالی. سال گذشته ما حدود 230.000 $ در بورس های تحصیلی و کمک های مالی اهدا، به علاوه دانش آموزان ما یکی دیگر از 2.2 میلیون $ در کمک های فدرال دریافت کرده است. کارکنان مدبر ما بهترین خود را برای کمک به شما راه هایی برای پرداخت هزینه های کالج پیدا انجام دهد؛ از جمله برنامه های کمک درسی پرداخت، کارگاه های آموزشی سواد مالی، فرصت های شغلی دانش آموزان و کمک های تکمیل کمک و بورس تحصیلی برنامه های کاربردی مالی. ساخت کالج امکان مقرون به صرفه یکی از بسیاری از راه هایی است که NFCC سرمایه گذاری در آینده خود است.

تشویق مدیران - NFCC که

دانش آموزان NFCC به راحتی به نقش رهبری در دانشگاه و در جامعه گام. از فعالیت های فوق به دست در آموزش، NFCC ارائه می دهد ثروت از فرصت برای دانش آموزان به توسعه مهارت های رهبری و خارج از محوطه دانشگاه. فقط در برخی از راه های دانش آموزان ما رهبران در جامعه ما نگاه: صرفه جویی در منابع حیوانی باشگاه محیط زیست ما در سال کمک می کند تا سنت مارکس پناهگاه ملی حیات وحش مسیر الگوهای مهاجرت پروانه شاه و مختصات تلاش بازیافت در محوطه دانشگاه، اعضای نگهبان خدمات سپاه بیش از 200 ساعت داوطلب به محیط دانشگاه و جامعه حوادث سال گذشته و NFCC مربیان نظیر و متخصصان آموزش اختصاص داده شده حدود 8000 ساعت کمک به همسالان خود موفق آکادمیک. دانشجویان پرستاری و EMS ما جمعی هزاران ساعت از ساعت در مراکز مراقبت های بهداشتی منطقه در هر سال داوطلبانه در حالی که به دست آوردن دست در ارزشمند آموزش. هر چه به اهداف خود، شما که جای خود را در NFCC پیدا کردن و یک خانواده کالج حمایت به افتخار از دستاوردهای خود را.

درگیر کاری شدن. تبدیل شدن به یک رهبر. درخواست برای NFCC امروز.

مکان ها

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

سوالات