Keystone logo
© Nova National School of Public Health
NOVA University Lisbon - National School of Public Health

NOVA University Lisbon - National School of Public Health

NOVA University Lisbon - National School of Public Health

مقدمه

پیشرو در آموزش بهداشت عمومی

204164_Designsemnome2.png

مدرسه ملی بهداشت عمومی NOVA ( NOVA NSPH ) بر اساس یک رویکرد تلفیقی و متنوع با مجموعه آموزشی از دوره های فارغ التحصیل بر اساس نیازهای امروزی، متمرکز بر فرآیند یادگیری دانش آموز محور و با هیئتی از اساتید برجسته و با تجربه، به این موقعیت پیشرو دست یافت. .

NOVA NSPH در ارتباط نزدیک با Research و ارتباط قوی با Practice، توده مهمی از متخصصان بسیار متمایز را توسعه داد. دانش‌آموزان ما به دلیل مهارت‌های فنی، علمی و توانایی خود برای عمل، در بخش‌های مختلف، توانایی رویارویی با پیچیده‌ترین مسائل بهداشت عمومی، در یک زمینه جهانی در حال تغییر، متمایز هستند.

تحقیق و توسعه ملی و بین المللی

ما تحقیقات کیفیت ملی و بین المللی را توسعه می دهیم.

NOVA NSPH پروژه‌های تحقیقاتی پیچیده و رقابتی را با فرهنگی هدایت می‌کند و در آن شرکت می‌کند که بر اساس چالش‌های فعلی و آینده سلامت عمومی، متمرکز بر نوآوری و تأثیر اجتماعی است.

تولید شواهد از سلامت و رفاه جمعیت پشتیبانی می‌کند و سیستم‌های مراقبت بهداشتی را تقویت می‌کند، جایی که اولویت ترجمه شواهد به راه‌حل‌های کاربردی، در زمینه‌های واقعی، از محلی به جهانی است.

مردم رمز موفقیت ما هستند

موفقیت ما توسط تیم ما ساخته شده است. کارمندان برای مؤسسه ما حیاتی هستند زیرا آنها مستقیماً مسئول انجام مأموریت، هدف و اصول ما هستند . این مشارکت معلمان، محققین، شرکا، دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان است که به عهده گرفتن این نقش مهم در جامعه است.

دانش آموزان ما

NOVA NSPH سالانه پذیرای حدود 180 دانشجوی جدید برای دوره های یک یا چند ساله از جمله دکترا، کارشناسی ارشد و تخصص است. علاوه بر این، حدود 200 دانشجو در دوره های کوتاه مدت شرکت می کنند.

پایان نامه های کارشناسی ارشد، دکترا و سایر پایان نامه های دوره نهایی معمولاً در مجلات علمی معتبر منتشر می شوند. دانشجویان ما دارای سوابق آموزشی متنوعی از جمله پزشکی، پرستاری، داروسازی، فناوری های بهداشتی، کارآفرینان، اقتصاد، مدیریت، حقوق، روانشناسی و غیره هستند.

آمار

آمار و ارقام

نرخ اشتغال

 • میزان استخدام NOVA NSPH Masters بالاتر از 85 درصد است.
 • دانشجویان دکتری NOVA NSPH 100% از نرخ اشتغال را دارند.
 • یک سال پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد NOVA NSPH ، دانشجویان اغلب به دلیل "خوداشتغالی" هستند (+21٪ در مقایسه با سال قبل).

نوآوری و کارآفرینی

 • حدود 1/3 از کارشناسی ارشد و دکترا نوعی درگیری با نوآوری و ابتکارات کارآفرینی دارند. این فعالیت ها شامل نگهداری از مشاغل خانوادگی از قبل موجود و ایجاد شرکت های جدید است.
 • دکترا درگیر در ابتکارات کارآفرینی هستند به ویژه برای ایجاد محصولات و/یا خدمات جدید.

دانش آموزان بین المللی

88 دانشجوی خارجی از 24 ملیت

8 درصد درآمدها از منابع بین المللی است

این اطلاعات بر اساس داده‌های OBIPNOVA - رصدخانه برای درج حرفه‌ای فارغ‌التحصیلان دانشگاه NOVA لیسبون است که از دانش‌آموزان دانشکده ملی بهداشت عمومی NOVA (فارغ التحصیلان، کارشناسی ارشد و دکترا) در طول 10 سال پس از دریافت مدرک آن به‌دست می‌آید.

  ویژگی های پردیس

  پردیس

  کتابخانه

  کتابخانه ما دارای ظرفیت 15 کاربر با دسترسی رایگان به تمامی نشریات است. طبق مقررات مرکز اسناد و اطلاعات ما - CDI، برای کارکنان آموزشی و دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان NOVA NSPH و عموم مردم در دسترس است.

  مجموعه کتابخانه ما بیش از 17500 جلد (شامل ادبیات به اصطلاح خاکستری) در فهرست عمومی دارد. و حدود 200 مجله علمی به صورت چاپی.

  ما یک سرویس امانت بین‌کتابخانه‌ای داریم که در سطح ملی و بین‌المللی در دسترس است، که در آن کاربران می‌توانند درخواست دسترسی به کتاب‌ها، فصل‌های کتاب و مقالات مجلاتی که در امکانات ما در دسترس نیستند، داشته باشند.

  کتابخانه دسترسی به چندین پایگاه داده متن کامل و همچنین Biblioteca do Conhecimento Online (b-on) را فراهم می‌کند که در آن کاربران می‌توانند از تعداد زیادی از نشریات دانشگاهی، حتی خارج از محوطه دانشگاه، اطلاعات دریافت کنند.

  دسترسی به اینترنت

  پردیس مدرسه دارای وای فای در کل ساختمان است. همچنین دارای یک مرکز کامپیوتر در دسترس برای دانش آموزان است، با حدود 30 ایستگاه کاری، همه با دسترسی به اینترنت و چاپگر.

  آزمایشگاه های مدرسه

  NOVA NSPH برای تحقیقات خود در مورد چندین موضوع بهداشت عمومی شناخته شده است. برای آن، مدرسه 2 آزمایشگاه دارد:

  آزمایشگاه تحلیل و تکنیک های مدیریت
  آزمایشگاه تحلیل و تکنیک های مدیریت یک پایگاه داده مهم از تکنیک ها برای آموزش/یادگیری و پروژه های تحقیق، توسعه و نوآوری است.

  آزمایشگاه بهداشت حرفه ای
  آزمایشگاه بهداشت حرفه ای NOVA NSPH مکانی است که به توسعه پروژه های تحقیقاتی و حمایت مالی از اقدامات خارجی برای جامعه اختصاص داده شده است. همچنین تکنیک‌های ارزیابی بالینی را در نظارت بر سلامت، در چارچوب بهداشت حرفه‌ای، توسعه می‌دهد که می‌تواند در فرآیند یاددهی-یادگیری دوره پیشرفته در پزشکی کار به کار رود.

   پذیرش ها

   NOVA NSPH بیش از 25 دوره در سال دارد. از آنجایی که دوره های دکتری، کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل یا دوره های کوتاه مدت همگی تاریخ پذیرش متفاوتی دارند.

   لطفاً این اطلاعات را در وب سایت زیر بیابید یا با خدمات آکادمیک ما ( [email protected] ) تماس بگیرید.

   تقویم مدرسه ملی بهداشت عمومی NOVA

   1 ترم: سپتامبر تا فوریه
   2 ترم: فوریه تا جولای
   امتحانات - 1 ترم: بهمن
   امتحانات - 2º ترم: جولای/سپتامبر

   الزامات ویزا

   پرتغال به دلیل داشتن دانشگاه های معروف، آب و هوای معتدل، هزینه کم زندگی و فضای بین المللی، دانشجویان بین المللی زیادی را جذب می کند. پرتغال از دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA و غیر اتحادیه اروپا / EEA استقبال می کند، اما این روند بسته به ملیت آنها متفاوت است.

   دانشجویانی که شهروند اتحادیه اروپا / EEA هستند برای تحصیل در پرتغال نیازی به ویزا ندارند. آنها می توانند در یک دوره تحصیلی ثبت نام کنند و بدون نیاز به داشتن شرایط خاصی و دریافت ویزا وارد کشور شوند.

   اگر شهروند غیر منطقه اقتصادی اروپا هستید و می خواهید برای تحصیل به پرتغال بیایید، باید ویزای دانشجویی دریافت کنید. در مورد شرایط واجد شرایط بودن و انواع مختلف ویزای تحصیلی پرتغال در سفارت یا کنسولگری پرتغال در کشور خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و دستورالعمل های آنها را دنبال کنید.

   برنامه های بین المللی

   دانش آموزان مدرسه ملی بهداشت عمومی NOVA می توانند در برنامه های تحرک بین المللی از طریق روش های مختلف Erasmus + برای مطالعات و دوره های کارآموزی شرکت کنند.

   NOVA را در نقشه جهانی بررسی کنید و با کشورهای مقصد، موسسات شریک و حوزه های علمی مورد علاقه مشورت کنید.

   آمار فارغ التحصیلان

   رتبه بندی

   دوره کارشناسی ارشد بهداشت عمومی

   1ª در TOP 100 از 2022 Eduniversal بهترین رتبه بندی کارشناسی ارشد

   در سال 2022، دوره کارشناسی ارشد بهداشت عمومی دانشکده ملی بهداشت عمومی NOVA به عنوان " بهترین کارشناسی ارشد 2022 " توسط رتبه بندی بهترین استادان EDUNIVERSAL در "رده سلامت" شناخته شد.

   گواهینامه بین المللی APHEA

   در سال 2023، دوره کارشناسی ارشد بهداشت عمومی گواهینامه بین المللی APHEA را دریافت کرد که نه تنها برتری دوره، بلکه تعهد مدرسه ملی بهداشت عمومی NOVA را به استانداردهای آموزشی بین المللی مدیریت مراقبت های بهداشتی نشان می دهد.

   مکان ها

   • Lisbon

    Avenida Padre Cruz, 1600-560 Lisbon, 1600-560, Lisbon

   • Lisbon

    Lisbon, پرتغال

    سوالات