Keystone logo
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

مقدمه

چرا حمل و نقل هوایی Olympus

انتخاب مدرسه پرواز مناسب

انتخاب مدرسه آموزش مناسب اولین قدم برای رسیدن به یک خلبان خصوصی یا حرفه ای ذیصلاح و مهمترین تصمیمی است که شما می گیرید.

هیچ روش اتفاقی در یادگیری پرواز وجود ندارد. موفقیت آمیز در پرواز فقط با کسب بهترین آموزش در ساعات سازنده آموزش هواپیمایی می تواند انجام شود. هدف اصلی OA فراهم آوردن بهترین پایه ممکن برای خلبانان دانشجویی از روز اول است. ما هیچ میانبر را ایجاد نمی کنیم و هیچ چیز را به فرصت نمی سپاریم.

"پرواز یک هنر است و هنر پرواز توسط کارکنان مناسب آموزش داده می شود و آموخته می شود."

تجربه بزرگ آموزشی

نکات برجسته Cpt Stavros Anastasiadis ، مدیر ارشد پرواز هواپیمایی Olympus

با بیش از 34 سال تجربه به عنوان خلبان نیروی هوایی ، خلبان غیرنظامی ، مربی پرواز ، مربی پرواز ، امتحان پرواز با مجموع پرواز 13300 ساعت پرواز ، متشکل از 3800 ساعت نیروی هوایی ، 9250 ساعت غیرنظامی و 250 ساعت هواپیمای دریایی ، به عنوان یکی از بهترین مربیان پرواز در یونان در نظر گرفته می شود.

مثالها و مهارتهای آموزش عالی و محکم در یک نیروی هوایی و تجاری کاملاً خواستار ، از طریق اجرای برنامه درسی ، مدیریت و بازنگری برای خلبانان سطح ورودی ، ضمن ارائه دوره های آموزشی اثربخش ، PPL ، از 0 تا ATPL (مجوز خلبانی حمل و نقل هوایی) ، MCC ، نظارت و ارزیابی در چهار سازمان آموزش پرواز (FTOs / ATO) طبق آیین نامه JAA / EASA. بیش از 280 خلبان خصوصی و حرفه ای را با موفقیت آموزش داد.

نویسنده کتاب هنر و تکنیک پرواز .

ایمنی پرواز
هدف اصلی OA ارائه آموزش حرفه ای طبق مقررات قسمت FCL / EASA در مورد ایمنی پرواز و استانداردهای نگهداری است. OA فقط از EASA و HCAA یونان ، هواپیماهای هواپیما ، کاملاً گواهینامه استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فرودگاه بهره برداری اینجا کلیک کنید.


تجربه آموزش
حمل و نقل هوایی Olympus یک آکادمی تأیید شده JAA / EASA EL-ATO 134 Horizon Aviation است ، در تسالونیکی / یونان ، تحت مجوز سازمان هواپیمایی کشوری هلنی (HCAA). هواپیمایی المپوس توسط خلبانان حرفه ای صنعت نیروی هوایی و هواپیمایی کشوری با هزاران ساعت پرواز و تجربه عالی در روند آموزش تاسیس شده است. مربیان زمین مهارتهای تخصصی و تجربه طولانی مدت در زمینه حمل و نقل هوایی را به اثبات رسانده اند.

هوا عالی
شرایط عالی آب و هوایی در تسالونیکی ما را قادر می سازد آموزش های بدون وقفه را در تمام طول سال ، بدون هدر دادن وقت و هزینه گران ، ارائه دهیم.
در تابستان ، درجه حرارت بالا در اینجا معمولاً بین 27 تا 33 درجه سانتیگراد است ، گرچه بعضی اوقات آنها بالاتر می روند.
در ماه های پاییز و زمستان ، شب ها به طرز قابل توجهی خنک می شوند و درجه حرارت بالا در روز در روز بین 21 تا 25 درجه سانتیگراد است.

بیش از 50 فرودگاه (بین المللی ساخت)
برای آموزش پیشرفته ، خلبانان دانشجویی و سازندگان ساعت فرصت دارند تا در بیش از 50 فرودگاه و فرودگاه در سراسر سرزمین اصلی و جزایر یونان (به عنوان مثال میکونوس ، سانتورینی ، کورفو ، کرت ، رودز ، کوس ، زاکینتوس ، اسکیتوس ، میتیلینی) بازدید و آموزش ببینند. و در بسیاری از فرودگاههای اروپایی دیگر ، یا برای رویکردهای VFR یا IFR.

فقط در 12 ماه
در Olympus Aviation میانگین زمان لازم برای تکمیل دوره صفر تا ATPL 12 - 14 ماه است ، از جمله کلیه آموزش ها و امتحانات.

مهمان نوازی
در OA شما شخصاً در هر مرحله از برنامه آموزش خود ، در یک محیط مهمان نواز از اولین پرواز مقدماتی تا روزی که دریافت گواهینامه تکمیل پروانه نسبی دریافت کنید ، راهنمایی می شوید.

مکان ها

  • Kalamaria Municipality

    14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece

برنامه ها

سوالات