Keystone logo
Ohio Business College

Ohio Business College

مقدمه

Ohio Business College سابقه طولانی در آماده سازی افراد برای موفقیت در نیروی کار دارد. OBC در سال 1903 به عنوان کالج تجارت Lorain در Lorain ، اوهایو تاسیس شد. این یک مدرسه شغلی خصوصی و مشترک آموزشی بود. در دهه 1980 این مدرسه اعتباراتی کسب کرد که برای رشد آن حیاتی بود. از آن زمان ، این مدرسه پردیس های دیگری را در Sandusky و Dayton افتتاح کرده و نام خود را به آنچه امروز است تغییر داد: Ohio Business College .

امروز OBC یکی از کالج های برتر شغلی اوهایو است که به آموزش افرادی که مشتاق یادگیری هستند و در کار خود عالی عمل می کنند اختصاص دارد. ما به موفقیت شما متعهد هستیم. چه شما تازه از دبیرستان فارغ التحصیل شده باشید و چه یک فرد بزرگسال که به دنبال تغییر شغل است ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را برای یک حرفه معنادار آماده کنیم.

ما انواع برنامه های مختلف را در سراسر صنایع بهداشت و درمان ، تجارت ، تجارت و رانندگی کامیون ارائه می دهیم. صرف نظر از آنچه آرزوهای شغلی شما ممکن است باشد ، مطمئن هستیم که ما برنامه ای برای کمک به شما در رسیدن به مکان مورد نظر خود داریم. همه ما درمورد انتخاب بزرگسالان با انتخاب و انعطاف پذیری لازم برای تعلیم و تربیت در هرج و مرج زندگی روزمره تلاش می کنیم. چه از نظر مالی ، برنامه ریزی یا انعطاف پذیری شغلی مورد نظر شما باشد ، مطمئن باشید ما برای کمک به تحقق رویاهای حرفه ای شما با شما همکاری خواهیم کرد.

Ohio Business College - آکادمی رانندگی کامیون در سپتامبر 2010 یک پردیس شعبه را افتتاح کرد و اکنون در دیتون ، OH واقع شده است. قبلاً ، این مکان تحت عنوان Tri-State Driver Training، Inc فعالیت می کرد. همانطور که در مالکان اصلی این کار انجام می شد ، آکادمی رانندگی کامیون ما رانندگان را برای مطابقت با استانداردهای دولت و صنعت آماده می کند. دارندگان فعلی تسهیلات امکانات و خدمات موجود را افزایش می دهند تا آمادگی و گواهینامه بهتر برای رانندگان بیشتر فراهم شود.

مکان ها

مکان ها
  • Waterford Drive,5095, 44035, Sheffield

سوالات