Keystone logo
Olds College of Agriculture & Technology

Olds College of Agriculture & Technology

Olds College of Agriculture & Technology

مقدمه

کالج اولدز از زمان آغاز به‌عنوان یک مدرسه کشاورزی و اقتصاد خانگی، برنامه‌های پیشنهادی خود را گسترش داده است و در طول سال‌ها به ارائه برنامه‌های حرفه‌ای متمرکزتر رشد کرده است. کلاس‌های آشپزی و خیاطی به برنامه مد مشهور ما تبدیل شدند، کلاس‌های ماشین‌آلات به برنامه‌های مکانیک کشاورزی و سنگین و مهارت‌های کشاورزی تبدیل شده‌اند که در برنامه‌های مدیریت کشاورزی و باغبانی ما تکامل یافته است.

شما آنچه را که لازم است دارید و کالج اولدز می تواند به شما کمک کند تا به آنجا برسید.

شما هم به عنوان یک دانشجو و هم به عنوان یک فارغ التحصیل موفق این پتانسیل را دارید که در شغلی شکوفا شوید که شما را به چالش می کشد و هیجان زده می شود. از طریق برنامه‌نویسی، تحقیقات کاربردی و مشارکت‌های صنعتی، شما در محیط آموزشی نوآورانه و پیشرفته ما که حول محور همکاری بین دانش‌آموزان و صنایع کشاورزی و فناوری متمرکز است، پیشرفت خواهید کرد.

بیانیه مأموریت

جامعه کشاورزی آلبرتا استعداد، دانش و رهبری فکری برای رهبری جهانی دارد. این نتیجه به گونه ای تولید خواهد شد که مباشرت و پایداری را نشان دهد.

آمار سریع

 • 3800 کل یادگیرنده
 • 53/47 نسبت مرد / زن
 • 82 درصد دانش آموزان اهل آلبرتا هستند
 • 2000 Acre Farm مزرعه هوشمند
 • 15 درصد افزایش معادل بار کامل در سال 2018/2019 از 2017/2018
 • 180 یادگیرنده اعتباری دوگانه 2018/2019
 • میانگین اندازه کلاس 25 است
 • 75 درصد دانش آموزان زیر 25 سال سن دارند
 • 96 درصد از دانش آموزان کالج اولدز را به یک دوست توصیه می کنند

چرا کالج اولدز؟

از طریق تحقیقات کاربردی و یادگیری یکپارچه، ما مفتخریم که کالج کشاورزی هوشمند کانادا هستیم که در کشاورزی، باغبانی، زمین و نظارت بر محیط زیست متخصص است. ما از نزدیک با صنعت کار می کنیم تا برنامه نویسی خود را پیش ببریم و تطبیق دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که فارغ التحصیلان ما مهارت هایی برای موفقیت دارند.

 • پردیس زیبا
 • یادگیری یکپارچه
 • تحقیقات کاربردی
 • مسکن پردیس

Pathways دانش آموزی

حضور در کالج اولدز فرصت ها و Pathways مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در طول سفر تحصیلی خود طی کنید.

چه در یکی از برنامه های گواهینامه 1 ساله یا برنامه های دیپلم 2 ساله ما شروع کنید یا در یک برنامه پیش از استخدام یا کارآموزی شروع کنید، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید پس از تکمیل مدارک تحصیلی خود را ارتقا دهید. به عنوان یک فارغ التحصیل دیپلم، می توانید یکی از برنامه های گواهینامه پس از دیپلم ما را بگذرانید یا وارد برنامه کارشناسی علوم کاربردی شوید. بسیاری از برنامه های ما فرصت های انتقال به سایر موسسات فوق متوسطه را نیز دارند.

تحقیق و نوآوری

مرکز نوآوری کالج اولدز (OCCI)

از سال 1999، کالج اولدز نقش رهبری را در فعالیت های تحقیقاتی کاربردی با هدف پیشبرد توسعه اقتصادی روستایی مبتنی بر نوآوری در آلبرتا ایفا کرده است. وظیفه مرکز نوآوری کالج اولدز، ارتقای نوآوری در بخش های کشاورزی، باغبانی، زمین و مدیریت زیست محیطی از طریق تحقیقات کاربردی متمرکز بر بازار و توسعه فرآیندهای توانمند و محصولات جدید است.

 • رتبه 50 برتر در کالج های تحقیقاتی برتر کانادا
 • 28 میلیون دلار بودجه تحقیقات کاربردی

با بیش از 175 مشتری، شریک و سازمان صحبت کرد که منجر به بیش از 95 پروژه شد.

ویژگی های پردیس

پردیس اصلی ما در اولدز، آلبرتا واقع شده است، یک شهر کوچک خوش منظره که توسط دشت‌های روباز با مناظر زیبا از کوه‌های راکی در غرب احاطه شده است. کلگری کمتر از یک ساعت به سمت جنوب و گوزن قرمز فقط 40 دقیقه به سمت شمال فاصله دارند. با یک رانندگی کوتاه در 45 دقیقه از غرب Olds، شما را در قلب کوهپایه‌ها و کوه‌های راکی قرار می‌دهد.

مزرعه هوشمند

مزرعه هوشمند کالج اولدز جدیدترین فناوری‌ها را با هدف بهبود بهره‌وری ترکیب می‌کند، در حالی که با استفاده کارآمد و پایدار از منابع، مزرعه هوشمند به سرعت در یادگیری، تحقیقات کاربردی و محیط نمایشی برای دانش‌آموزان، فراگیران مادام العمر و شرکای صنعتی تکامل یافته و به سرعت گسترش یافته است. .

باغ‌های گیاه‌شناسی کالج اولدز و تالاب‌های ساخته شده

نه تنها پیاده روی در مسیر باغ، بلکه باغ ها برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی دوره ها و برنامه های دانشگاه طراحی شده اند و به عنوان محل و موضوع پروژه های تحقیقاتی و فرصت های یادگیری جامعه استفاده می شوند. باغ گیاه شناسی 25 هکتار از باغ های زیبا، متنوع و به خوبی نگهداری شده و تالاب های ساخته شده است.

مرکز کشاورزی و فناوری Werklund

مرکز کشاورزی و فناوری Werklund دارای 3000 متر مربع فضای آموزشی متمرکز بر فناوری، از جمله یک سالن سخنرانی، سه آزمایشگاه بزرگ فناوری ag-tech، مناطق همکاری و گروهی برای دانشجویان، و همچنین یک فضای مشترک دانش آموزی واقع در قلب ساختمان.

مرکز آموزش بهداشت دام

مرکز جدید آموزش بهداشت حیوانات در حال حاضر از ساختمان Lachlin McKinnon که برنامه های علوم دامی و بهداشت حیوانات را در خود جای داده است، گسترش می یابد. این ساختمان جدید همچنین میزبان مرکز ملی آموزش گوشت خواهد بود.

مکان دانکن مارشال

مکان دانکن مارشال به نام وزیر کشاورزی دهه 1930 نامگذاری شده است و یکی از تاریخی ترین ساختمان های ما است. دانکن مارشال مزارع نمایشی تأسیس کرد و املاکی را در سراسر استان خریداری کرد که یکی از آنها کالج اولدز بود.

مرکز منابع آموزشی

ساختمان مرکز منابع یادگیری تعدادی از منابع دانشجویی از جمله دفتر ثبت، خدمات پشتیبانی دانشجویی، آموزش مشترک، Hive، فروشگاه پردیس، خدمات چاپی و غیره را در خود جای داده است.

مرکز علوم زمین

مرکز علوم زمین به غرفه گلخانه‌ها و منظره متصل است و دارای کلاس‌هایی است که معمولاً توسط کلاس‌های باغبانی و زمین و محیط‌زیست استفاده می‌شود، و همچنین دفاتری برای اساتید در این برنامه‌ها.

ساختمان فلزات

ساختمان فلزات دارای آموزش کارآموزی جوشکاری، مطالعات برنامه تمام وقت، و برنامه‌ریزی آموزش مداوم است و به عنوان مرکز تست و گواهی‌نامه دفتر جوشکاری کانادا (CWB) استفاده می‌شود که به کارفرمایان و کارمندان در این صنعت خدمت می‌کند.

ساختمان مکانیک کشاورزی WJ Elliott

در سال 1913، دوره های مکانیک ماشین های کشاورزی در کالج اولدز تدریس می شد. پنجاه و پنج سال بعد، برنامه مکانیک کشاورزی به طور رسمی در آشیانه هواپیمای قدیمی راه اندازی شد، که به عنوان آزمایشگاه و کلاس درس بازسازی شد. مدت کوتاهی پس از آن، این بنا به نام اولین مدیر کالج، ساختمان WJ Elliott نامگذاری شد.

انبارهای اسب / عرصه های سوارکاری

کالج اولدز خانه دو میدان سوارکاری حرفه ای است که توسط کلاس های اسب سواری ما و تیم رودئو کالج اولدز استفاده می شود. انبار تولید جایی است که کلیه دوره های تولید مثل مانند پرورش دستی و لقاح مصنوعی در آن انجام می شود.

غرفه منظره

در سال 1997، کالج اولدز پاویون ساخت و ساز چشم انداز را با حمایت بانک مونترال، انجمن صنفی مهدکودک چشم انداز آلبرتا و اعضای صنعت باغبانی افتتاح کرد. پاویون در پاسخ به درخواست‌های صنعت برای کالج اولدز ساخته شد تا فرصت‌های بیشتری را برای دانش‌آموزان برای توسعه مهارت‌های باغبانی عملی فراهم کند.

پردیس آموزشی جامعه

پردیس آموزشی جامعه (CLC) یک سرمایه گذاری مشترک بین کالج اولدز و بخش مدرسه اج شینوک است. پردیس آموزش اجتماعی که در پردیس کالج اولدز واقع شده است از سه امکانات مشترک چند منظوره، مرکز آموزش الکترونیکی بل، مرکز رالف کلاین و تئاتر هنرهای زیبا تشکیل شده است.

  پذیرش ها

  آماده درخواست هستید؟

  هنگامی که تصمیم گرفتید کالج اولدز برای شما مناسب است، مهم است که مراحل فرآیند درخواست را درک کنید. ما قویاً توصیه می کنیم حداقل 4-6 ماه قبل از تاریخ شروع برنامه درخواست دهید - این امکان را برای درخواست (3-6 هفته) و پردازش مجوز تحصیلی فراهم می کند. توجه دقیق به وب سایت مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا برای زمان های پردازش مجوز تحصیل بسیار مهم است.

  1. درخواست را از طریق Apply Alberta آنلاین ارسال کنید و هزینه درخواست غیر قابل استرداد 160 دلار (CAD) را بپردازید.
  2. تمام اسناد پشتیبانی را برای ارزیابی اولیه پذیرش به ما ارسال کنید - لطفاً شماره دانشجویی آلبرتا (ASN) خود را که در زمان درخواست ایجاد شده است وارد کنید. ریز نمرات اصلی قبل از تصمیم نهایی پذیرش و صدور مدارک مورد نیاز است.
   • لطفاً توجه داشته باشید که عدم ارسال به موقع تمام اسناد پشتیبانی باعث تاخیر قابل توجهی در زمان پردازش Olds College می شود.
   • لطفاً برای اطلاعات در مورد نحوه ارسال مدارک اصلی خود به الزامات اسناد بین المللی مراجعه کنید.
  3. متقاضیان بین المللی باید شرایط پذیرش خاص برای برنامه مورد نظر خود را داشته باشند.
  4. 3-6 هفته برای پردازش درخواست یک درخواست کامل فرصت دهید. افسر پذیرش شما از طریق ایمیل با شما در تماس خواهد بود. پردازش برنامه های ناقص بیشتر طول می کشد.
  5. پس از دریافت مدارک پذیرش، درخواست ویزای موقت و مجوز تحصیل خود را دریافت کنید. برای جزئیات بیشتر با سفارت یا کنسولگری کانادا در کشور خود تماس بگیرید.
  6. با پرداخت مبلغ 1500 دلار (CAD) شهریه از طریق Flywire تا مهلت تعیین شده در نامه پذیرش، صندلی خود را در برنامه رزرو کنید.
  7. مدارک درخواست برای ویزای موقت/ مجوز سفر الکترونیکی و مجوز تحصیل خود را تا مهلت تعیین شده در نامه پذیرش خود به افسر پذیرش خود ارسال کنید.

  اسناد پشتیبان

  • ریز نمرات دبیرستان و پس از متوسطه را ارسال کنید
  • مدارک زبان انگلیسی را ارسال کنید
  • اگر مدارک شما به زبان انگلیسی نیست، باید یک ترجمه تحت اللفظی انگلیسی تایید شده (کلمه به کلمه) همراه با مدارک در زمان ارسال ارائه دهید. (کالج اولدز به دانش آموزان توصیه می کند از ترجمه رونوشت Scholaro استفاده کنند)
  • لطفاً برای اطلاع از اینکه کدام اسناد را ارسال کنید، به الزامات سند بین المللی ما مراجعه کنید. اگر کشور شما در فهرست نیست، با ما تماس بگیرید تا مشخص کنیم چه مدارکی باید ارائه شود.

  لطفا توجه داشته باشید: مدارک رسمی تایید شده توسط دبیرستان، کالج یا دانشگاه ارسال شده در پاکت مهر و موم شده با مهر، مهر یا امضای موسسه مورد نیاز است.

  ارزیابی اسناد بین المللی

  قبل از اینکه بتوانید پیشنهاد پذیرش دریافت کنید، اصل ریز نمرات / دیپلم / گواهی امتحان باید برای ارزیابی به کالج اولدز ارسال شود. همه متقاضیان کالج اولدز بر اساس تکمیل تحصیلات در سطح دبیرستان/ دبیرستان ارزیابی می شوند. متقاضیانی که تحصیلات خود را در کشور دیگری به پایان رسانده اند باید با مدارک و مدارک دبیرستانی مناسب فارغ التحصیل شده باشند.

  *ارزیابی رونوشت توسط دفتر پذیرش کالج اولدز تکمیل خواهد شد*

  • پس از درخواست، ارزیابی اولیه پذیرش تکمیل می شود و برای اهداف این ارزیابی، اسناد بین المللی را می توان اسکن کرد و از طریق ایمیل به [email protected] ارسال کرد. اسناد باید در یک سند PDF واحد ترکیب شوند. اگر کپی های اسکن شده به دلیل کیفیت پایین کپی خواندن مشکل باشد، پذیرفته نمی شوند.
  • هنگامی که ارزیابی اولیه پذیرش تکمیل شد، افسر پذیرش درخواست خواهد کرد که ریز نمرات رسمی توسط مؤسسه یا سازمان صادرکننده، در یک پاکت مهر و موم شده به کالج اولدز ارسال شود.
  • اگر مدارک شما به زبان انگلیسی نیست، باید یک ترجمه تحت اللفظی انگلیسی تایید شده (کلمه به کلمه) همراه با مدارک در زمان ارسال ارائه دهید.
  • ممکن است از متقاضیان خواسته شود که اسناد تأیید صحت را برای پشتیبانی از درخواست خود ارسال کنند (مثلاً کارت خراش / پین الکترونیکی WAEC، کارت پذیرش و غیره)
  • پس از دریافت مدارک رسمی و با فرض اینکه هنوز در برنامه مورد نظر فضا وجود دارد، یک Offer of Admission انجام خواهد شد.
  • تأخیر در دریافت مدارک رسمی ممکن است منجر به قرار گرفتن متقاضی در لیست انتظار شود در صورتی که برنامه قبل از دریافت اسناد رسمی به ظرفیت خود برسد. مهم است که متقاضیان بین المللی مدارک رسمی را هنگام ارسال درخواست به کالج اولدز ارسال کنند.

  شناخت یادگیری قبلی

  هنگامی که در یک برنامه کالج اولدز پذیرفته شدید، می توانید درخواست کنید که ارزیابی هر یک از تحصیلات پس از دبیرستان قبلی شما انجام شود تا ببینید آیا ممکن است واجد شرایط انتقال اعتبار به برنامه جدید خود باشید یا خیر. برای تکمیل ارزیابی اعتبار انتقال، باید موارد زیر را ارسال کنید:

  • یک کپی رنگی محضری از ریز نمرات پس از دوره متوسطه شما، که در آن امضا و/یا مهر رسمی قابل مشاهده است
  • کپی‌هایی از تمام طرح‌ها یا توضیحات دوره مربوطه برای دوره‌هایی که می‌خواهید برای اعتبار انتقال ارزیابی شوند

  لطفاً توجه داشته باشید: تمام ریز نمرات، رئوس مطالب دوره و سایر اسناد پشتیبانی باید به زبان انگلیسی باشد. اگر مدارک شما به زبان دیگری است، باید یک ترجمه تحت اللفظی انگلیسی (کلمه به کلمه) به همراه یک کپی رنگی محضری از اسناد اصلی ارائه دهید.

  الزامات ویزا

  مجوزهای تحصیلی / ویزای موقت

  همه دانشجویان بین المللی در یک برنامه بیش از شش ماه (از جمله مطالعات آزاد) باید یک کپی از معرفی نامه و ویزای یا eTA خود را یک ماه قبل از شروع برنامه ارسال کنند. پس از ورود دانشجو به کانادا، مجوز تحصیل (و در صورت نیاز کار تعاونی) به آنها داده می شود و باید یک نسخه از آن به کالج اولدز ارائه شود. دانش آموزانی که کپی این اسناد را در بازه زمانی مشخص شده ارائه ندهند ممکن است از برنامه حذف شوند. هر دانشجویی که از سوی اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا ویزای موقت/اجازه تحصیلی خود را رد کرده است، باید یک کپی از نامه رسمی انکار خود را برای بازپرداخت جزئی از مبلغ 1500 دلار ودیعه شهریه CAD خود ارسال کند. دانشجویان بین المللی برای اقامت و تحصیل در کانادا باید مدارک معتبر مهاجرتی را حفظ کنند. مسئولیت صرفاً بر عهده دانشجو است و نه کارکنان کالج اولدز:

  • اطمینان حاصل کنید که مدارک مهاجرتی و قانونی شما جاری و نگهداری می شود، این شامل توجه به زمان پردازش برای تمدید مجوز تحصیل است.
  • اطمینان حاصل کنید که هر مدرکی که برای مقاصد مهاجرت ارسال می شود، الزامات را برآورده می کند و دقیق و کامل است.
  • شرایط مهاجرت را همانطور که به شما مربوط می شود درک کنید و از آنها پیروی کنید. این اطلاعات ممکن است تغییر کند، بنابراین لطفاً به وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا مراجعه کنید.

  * کالج اولدز نمی تواند در مورد مسائل مهاجرت به شما مشاوره دهد یا از طرف شما اقدام کند.

  *اطلاعات مربوط به قوانین، مقررات و قوانین مهاجرت را می توان در وب سایت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی یافت.

  بورسیه و بودجه

  مکان ها

  • Olds

   50 Street,4500, T4H 1R6, Olds

   سوالات